Glavni meni

VOR 530 SMc 2003

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Decembar, 2013, 15:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Prijatelju, motor se vidi, proba i tek onda pogadja, nesto si pobrkao loncice....  :-*


Chris_SM

ne kenjam po forumu,samo citam i napisem nesto kada je potrebno  i interesuje me nesto,a da meni i jeste u planu da pored tzv."HJUSJUNGA" imam i enduro ali to ce biti tek za nekoliko godina,nigde ne zurim,raspitaj se malo za budalastine koje kazem pa ces videti da je tako
Nije mi jasno kako uopste nemas respect-a prema starijima?Bas si lepo vaspitan
a "http://www.motomanijaci.com/Smileys/SoLoSMiLeYS1/flip.gif" mozes da stavis u dupe ;)

enduro ctx

Citat: srbac poslato 15 Januar, 2014, 18:06
Prijatelju, motor se vidi, proba i tek onda pogadja, nesto si pobrkao loncice....  :-*

          I sta ako mi se svidja a vlasnik nece spusti cenu....onda sam ispao budala jer sam bio put dzaba i gubio i moje i njegovo vreme.Trgovina motora ili bilo cega sto ne kupujes u prodavnici se odvija tako sto se utanaci priblizna cena pa onda proba i ako je motor korektan onda moz trazisi da skine malo ako nije onda ili odlazis ili ukalkulis pare za eventualno sredjivanje.
             U slucaju ovog VOR a kalkulacije nema ....jer je motor redak i velika je nepoznanica za mene....ali eto ja mogu da izrizikujem 700 evra...pa ako rikne agregat ubudzim mu neki od nekog japanca i teraj dalje.

Jocika

Citat: enduro ctx poslato 15 Januar, 2014, 18:13
Citat: srbac poslato 15 Januar, 2014, 18:06
Prijatelju, motor se vidi, proba i tek onda pogadja, nesto si pobrkao loncice....  :-*

           
              U slucaju ovog VOR a kalkulacije nema ....jer je motor redak i velika je nepoznanica za mene....ali eto ja mogu da izrizikujem 700 evra...pa ako rikne agregat ubudzim mu neki od nekog japanca i teraj dalje.

Pa ti onda uzmi tih 700 eura i dodaj jos te pare sto mislis da das za agregat i odmah kupi japanca,neces morati da brines dal ce da crkne ili ne...

enduro ctx

Citat: Jocika poslato 15 Januar, 2014, 18:19
Citat: enduro ctx poslato 15 Januar, 2014, 18:13
Citat: srbac poslato 15 Januar, 2014, 18:06
Prijatelju, motor se vidi, proba i tek onda pogadja, nesto si pobrkao loncice....  :-*

           
              U slucaju ovog VOR a kalkulacije nema ....jer je motor redak i velika je nepoznanica za mene....ali eto ja mogu da izrizikujem 700 evra...pa ako rikne agregat ubudzim mu neki od nekog japanca i teraj dalje.

Pa ti onda uzmi tih 700 eura i dodaj jos te pare sto mislis da das za agregat i odmah kupi japanca,neces morati da brines dal ce da crkne ili ne...


         A sta si ti potparol prodavca motora ...sta te bre boli kurac kolko sam ja ponudio i koje su moje kombinacije...kad si vec nepristojan i javljas se bez pitanja....jer znas ko se javlja bez pitanja.

con3

Kako se zove mesara u kojoj radis i gde se nalazi  da svratimo na specijalitete i da pricamo o motorima :)

enduro ctx

Citat: con3 poslato 15 Januar, 2014, 18:25
Kako se zove mesara u kojoj radis i gde se nalazi  da svratimo na specijalitete i da pricamo o motorima :)

Ne radim u mesari...moj cale drzi mesaru...i naravno da ne mozes da svratis u mesaru i jedes ali mozes da dodjes u KS i popijemo kafu recimo.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: enduro ctx poslato 15 Januar, 2014, 18:13
Citat: srbac poslato 15 Januar, 2014, 18:06
Prijatelju, motor se vidi, proba i tek onda pogadja, nesto si pobrkao loncice....  :-*

           I sta ako mi se svidja a vlasnik nece spusti cenu....onda sam ispao budala jer sam bio put dzaba i gubio i moje i njegovo vreme.Trgovina motora ili bilo cega sto ne kupujes u prodavnici se odvija tako sto se utanaci priblizna cena pa onda proba i ako je motor korektan onda moz trazisi da skine malo ako nije onda ili odlazis ili ukalkulis pare za eventualno sredjivanje.
              U slucaju ovog VOR a kalkulacije nema ....jer je motor redak i velika je nepoznanica za mene....ali eto ja mogu da izrizikujem 700 evra...pa ako rikne agregat ubudzim mu neki od nekog japanca i teraj dalje.
Motor redak...nepoznanica za tebe....pa jedino da prodajem ctx...to bi ti bilo od motora poznato...mozda.
Kao sto rekoh para nemas za motor.....verovatno tata nece da da....idi pitaj tatu da da pare za motor....mozda ti i da. Do tada ne vidim razlog da trolujes .
Mada po bezobrazluku, rekao bih da si matoriji i da drzis pekaru.....i da sam ti nesto obecao.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

enduro ctx

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Januar, 2014, 18:39
Citat: enduro ctx poslato 15 Januar, 2014, 18:13
Citat: srbac poslato 15 Januar, 2014, 18:06
Prijatelju, motor se vidi, proba i tek onda pogadja, nesto si pobrkao loncice....  :-*

           I sta ako mi se svidja a vlasnik nece spusti cenu....onda sam ispao budala jer sam bio put dzaba i gubio i moje i njegovo vreme.Trgovina motora ili bilo cega sto ne kupujes u prodavnici se odvija tako sto se utanaci priblizna cena pa onda proba i ako je motor korektan onda moz trazisi da skine malo ako nije onda ili odlazis ili ukalkulis pare za eventualno sredjivanje.
              U slucaju ovog VOR a kalkulacije nema ....jer je motor redak i velika je nepoznanica za mene....ali eto ja mogu da izrizikujem 700 evra...pa ako rikne agregat ubudzim mu neki od nekog japanca i teraj dalje.
Motor redak...nepoznanica za tebe....pa jedino da prodajem ctx...to bi ti bilo od motora poznato...mozda.
Kao sto rekoh para nemas za motor.....verovatno tata nece da da....idi pitaj tatu da da pare za motor....mozda ti i da. Do tada ne vidim razlog da trolujes .
Mada po bezobrazluku, rekao bih da si matoriji i da drzis pekaru.....i da sam ti nesto obecao.

                 U jebote pa ja tek sad vido da je motor neocarinjen...ako je neko bezobrazan to si ti da za neocarinjen motor u onako osrednjem  stanju trazis tolke pare....jbg sa carinom koja je sad poskupela ima izadje 2300 ili cak 2400 evra a za te paare ima wr 450 ...koji je mnogo bolji i ozbbiljniji motor a ima i delova.

Chris_SM


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Chris_SM poslato 15 Januar, 2014, 18:49
ozbiljniji?  [rofl] [rofl]
sta reci...a ne zaplakati.....ctx je dovoljno ozbiljan ...za nekog
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

a zasto wr?
pa zato sto je yamaha :D   e jbg sad se izdao

nego da uvedemo preventivni ban za ovakve slucajeve?
ili da ga ostavimo da nas zabavlja?

ЯЭВОЛУТИОН

ma pekar je cudo.....nego aj da tovarimo bipca da pukne...da ode sam i da se ne vraca.....

p.s.
pekar, lekar, apotekar, moler, stolar...i kriticar, i politicar polupesnik i bolesnik......

intresantno prvi i poslednji su tu...ali gde je mesar :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

decak se i ovde zabavlja? bas neko fino dete... ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Aleks Cross

Ako na VOR-a zalepis nalepnicu TDM, kupuje garantovano

ЯЭВОЛУТИОН

ma dzabe kad nema pare....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TT600

Citat: Aleks Cross poslato 15 Januar, 2014, 19:15
Ako na VOR-a zalepis nalepnicu TDM, kupuje garantovano

  [thumb_up]

Ali onda mora i cena gore ( posebne zelje bezobraznih musterija se u mojoj garazi dodatno naplacuju ) a Revolucija kako hoce  8)


ЯЭВОЛУТИОН

ma bezobraznima ne prodajem....ne fali za lebac.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11