Glavni meni

VOR 530 SMc 2003

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Decembar, 2013, 15:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



pera-s

da ovo mirza prodaje bilo bi 3000 bez papira a verovatno i tockova...


Chris_SM

Citat: enduro ctx poslato 15 Januar, 2014, 22:55
Citat: Chris_SM poslato 15 Januar, 2014, 22:41
Treba ga izvesti iz zemlje i posle uvesti,moze to i sad,i naravno to je regularno ;)

 Nemoj da komentarises nesto sto ne razumes ...ili jos bolje objasni kako bi se na recimo srpsko madjarskoj granici pojavio sa motorom koji ima belgijske papire.Ljudi dosta puta olako prepricavaju nesto sto su culi da je neko u ludim 90 im godinama radio.
   Aj i da pretpostavimo da neko ima jake veze i l jude na granici za koliko bi to poskupelo ceku pricu a naravno tek posle toga sledi registrracija.
   Ovo nisam napisao da me neko ne shvati da bi napakostio prodavcu bego cisto da se neke stvari oko papirologije idefinisu posto nisu prikazane najjasnije.
brt,kao sto sam se ja pojavio svojim kolima(Francuske table) na srpsko madjarskoj granici uradio papire rekli mi u roku od 3 dana da odnesem auto na carini i tamo su mi sve sredili ;)
tako da za motor je ista prica
pricam ono sto znam,mozda gresim mozda nije isto za motor(iako bi trebalo da bude isto),ali ja bar ne lupetam gluposti kao "R6 slaba je to masina"

enduro ctx

Regularna prica prilikom uvoza je da imas overeni ugovor od notara i da se sa tim javis nasem spediteru na granici da ti uradi propratne papire ,javljas se cariniku da te evidentira i onda imas 3 dana rok da platis carinu.Sve ostalo je muvanje....to sto ti kazes da si se tek tako pojavio iz Srbije na granici sa francuskim tablicama meni se cini da nije moguce....osim ako ti auto nije imao vazecu francusku registraciju a ti njihovo drzavljanstvo.....jer nas drzavljanin ne moze da vozi strani auto.

ЯЭВОЛУТИОН

ok...moze lock....da smanjim povrsinu toalet papira koju koristi Pit.....motor vise nije na prodaju....na prolece idemo na huju da divljamo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

enduro ctx

Pa ionako ga ne bi prodao....pogotovu za te pare...ti to znas bolje od mene .A na adu mozes.samo.na prikolicu.da ga teras...uz zent.
p.s.i da mi budes zahvalan sto sam ti razbistrio situaciju oko Wor...inace si mogo da udjes u problem sa eventualnim kupcem.

Hohštapler

...jao ti si taj sa r6... i ¹ta bi na kraju?! uzima¹ r1?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

enduro ctx

Ducatija sine ...koji model jos ne znam,svidja mi se 848 ali nema ih vise u prodaji.

Hohštapler

Pa æale, iza¹ao je 899 ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: enduro ctx poslato 16 Januar, 2014, 10:34
Pa ionako ga ne bi prodao....pogotovu za te pare...ti to znas bolje od mene .A na adu mozes.samo.na prikolicu.da ga teras...uz zent.
p.s.i da mi budes zahvalan sto sam ti razbistrio situaciju oko Wor...inace si mogo da udjes u problem sa eventualnim kupcem.
BTW....ti imas ozbijne probleme....
@UFF
Jel smem nicku koji je trajnovan da kazem da pusi kurac....da li se to vodi kao uvreda clana, uvreda bivseg clana, uvreda pekara.....cisto da se zna za u buduce.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi

Citat: UFF poslato 15 Januar, 2014, 18:56
nego da uvedemo preventivni ban za ovakve slucajeve?
Ja se slazem !

Gvozden

Lepa kola imas strance, sigurno si srecan tiii...

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Januar, 2014, 11:40
Citat: enduro ctx poslato 16 Januar, 2014, 10:34
Pa ionako ga ne bi prodao....pogotovu za te pare...ti to znas bolje od mene .A na adu mozes.samo.na prikolicu.da ga teras...uz zent.
p.s.i da mi budes zahvalan sto sam ti razbistrio situaciju oko Wor...inace si mogo da udjes u problem sa eventualnim kupcem.
BTW....ti imas ozbijne probleme....
@UFF
Jel smem nicku koji je trajnovan da kazem da pusi kurac....da li se to vodi kao uvreda clana, uvreda bivseg clana, uvreda pekara.....cisto da se zna za u buduce.

ne postoji kod nas trajni ban
samo na gdinu dana, dve, tri, pet...

Kanarinac

Pa dobro jel moze da ga naduva kurcem bez posledica ili ne moze? :D

UFF


enduro ctx

Ja ne znam cemu nervoza oko.jednog neuspelog pokusaja prevare...revolucija pokusao da proda nelegalan  motor forumasima i umesto da mi budete zahvalni.sto sam raskrinkao.prevaranta vi nesto dramite.

UFF

revolucija prevarant  [rofl]

[kralj]

nema sanse da je ovaj nislija :D

OKi

127 poruka , a 181 minus .  [kralj] :violina: