Glavni meni

VOR 530 SMc 2003

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Decembar, 2013, 15:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

enduro ctx

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Januar, 2014, 20:22
ma bezobraznima ne prodajem....ne fali za lebac.

                     Daj boze nikad da ti ne usfali za lebac...inace to je bila samo figurativna opaska ne znam sto si se pronasao....mada kolko vidim ti i nemas neki ozbiljniji motor ako izuzmemo par rariteta koji su vredni samo u tvojoj glavi.

ЯЭВОЛУТИОН

Bog nema veze sa tim....ne mesaj boga u svetovne stvari....
Moji motori imaju za mene emotivnu vrednost...a posto nisu za prodaju  onda realna trzisna vrednost nije ni bitna....ali ce sa godinama ici na gore....to su delici moje mladosti koje polako stavljam na gomilu....neko to razume a neko nece nikada....nekome motori pocinju i zvrsavaju sa novim, a meni pocinju pre rodjenjamoga dede i zavrsavaju se malo posle mog rodjenja.....ovo sto sada prodaju nisu motori vec sprave.....prokleti proizvodu potrosackog drustva koji nemaju nikakvu emotivnu vrednost i nikada nece imati....bar meni.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pera-s

gledam i ne verujem...

Taraba

#83
Vidim ja poznato mi negde ovaj sto uvlači dva prsta kad krene rečenicu [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

rboban

Ride It Like You Stole It

con3

Citat: Taraba poslato 15 Januar, 2014, 21:46
Vidim ja poznato mi negde ovo sto uvlaèi dva prsta kad krene reèenicu [rofl]
Tarabic ima dobru moc zapazanja  :)

rboban

#86
rboban, flash, TT600, srbac, bobanr, panthocrator (+ 1 sakrivenih) i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ime:    bobanr
Poruka:    0 (0 po danu)
Kvalitet poruka:    0
Pozicija:    Poèetnik
Datum registracije:    17 April, 2012, 15:20
Zadnji put prijavljen:    15 Januar, 2014, 20:23
Ignorisano od strane:    0 korisnika
E-mail:    [email protected]
Trenutni status:    Na mre¾i Na mre¾i   [Dodaj u spisak prijatelja]
Pol:    
Starost:    Nije dostupno
Lokalno vreme:    15 Januar, 2014, 21:04

Ride It Like You Stole It


enduro ctx


     Zanima me kako se moze ocariniti ovaj motor ..posto je na pocetku navedeno da ima  SAMO  belgijske papire ...sto znaci da nema uvoznu carinsku deklaraciju sto dalje znaci da je regularnim putem nemoguce ocariniti ga .Price kako se samo treba izvesti iz zemlju i uvesti ne piju vodu bar sada a mozda je nekada moglo.Imajuci sve to u vidu ovaj motor moze da posluzi samo kao donator eventualno prednje viljuske .Neka me neko ispravi ako gresim.
    P.S.da je Mirza postavio ovaj oglas bio bi ispljuvan i napusen najgore.

Chris_SM

Treba ga izvesti iz zemlje i posle uvesti,moze to i sad,i naravno to je regularno ;)

Taraba

E, al mirza bi trazio 3000e za ovo jer je egzot'ka BA.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Chris_SM


ЯЭВОЛУТИОН

A AKO IMAM ULAZ SUTRA KONTEJNEROM IZ BELGIJE....JER MORA ONDA DA IZADJE,,,,PA DA UDJE.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Uvek mora da izadje da bi usao :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


con3

Citat: Chris_SM poslato 15 Januar, 2014, 22:41
Treba ga izvesti iz zemlje i posle uvesti,moze to i sad,i naravno to je regularno ;)
Pa sto ko da ga je tesko uhvatiti za ruku i izvesti i uvesti  [rofl]

enduro ctx

Citat: Chris_SM poslato 15 Januar, 2014, 22:41
Treba ga izvesti iz zemlje i posle uvesti,moze to i sad,i naravno to je regularno ;)

 Nemoj da komentarises nesto sto ne razumes ...ili jos bolje objasni kako bi se na recimo srpsko madjarskoj granici pojavio sa motorom koji ima belgijske papire.Ljudi dosta puta olako prepricavaju nesto sto su culi da je neko u ludim 90 im godinama radio.
   Aj i da pretpostavimo da neko ima jake veze i l jude na granici za koliko bi to poskupelo ceku pricu a naravno tek posle toga sledi registrracija.
   Ovo nisam napisao da me neko ne shvati da bi napakostio prodavcu bego cisto da se neke stvari oko papirologije idefinisu posto nisu prikazane najjasnije.

zmiya

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Januar, 2014, 22:45
A AKO IMAM ULAZ SUTRA KONTEJNEROM IZ BELGIJE....JER MORA ONDA DA IZADJE,,,,PA DA UDJE.

Jer se ka¾e je l' ili je 'l se ka¾e jer?

enduro ctx

Citat: zmiya poslato 15 Januar, 2014, 22:55
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Januar, 2014, 22:45
A AKO IMAM ULAZ SUTRA KONTEJNEROM IZ BELGIJE....JER MORA ONDA DA IZADJE,,,,PA DA UDJE.

Jer se ka¾e je l' ili je 'l se ka¾e jer?

        Kako se kaze ..jer ti udje ili jel ti  udje.

clutch&brake

Jel je upitno da li...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!