Glavni meni

Max Biaggi Repsol majica Original

Započeo steva_bav, 05 Decembar, 2013, 20:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: steva_bav poslato 05 Decembar, 2013, 21:07
Citat: CBRR1 poslato 05 Decembar, 2013, 20:59
made in spania je i kod mene,cak sto vise ova maica je istog kvaliteta i boja kao kod mene...druze ti si ovo kupio kod mene za 55odin i sad prodajes za 3oe...auuuu bre auuuu
Pokazi ti svoju istu majcu kao moju da je vidim,i ja cu moju ako je ista kao tvoja odmah da izbrisem sa svih oglasa. Naravno i ako isto sve pise na njima :D

kako mislis da je izbrises odavde?

steva_bav

Citat: CBRR1 poslato 05 Decembar, 2013, 21:28
druze ja nemam nista protiv da zaradis,aj da ti posaljem 1o maica pa ih ti preprodaj...meni daj 1oe po maici,moze.?
Kako volim kad neko vidi da nije u pravu i onda sve prebaci na zajebanciju. Ja sam 1000% siguran da ova majca nije kao tvoje,a znam da i ti to znas :)

UFF

koliko se ja secam njegove majice su skoro pa iste samo sto pise kina jbg
ima i daimeze jakne

clutch&brake

Ne postujes... na kp je 25 evra ovde 30. Treba obrnuto da bude
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

steva_bav

Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2013, 21:29
Citat: steva_bav poslato 05 Decembar, 2013, 21:07
Citat: CBRR1 poslato 05 Decembar, 2013, 20:59
made in spania je i kod mene,cak sto vise ova maica je istog kvaliteta i boja kao kod mene...druze ti si ovo kupio kod mene za 55odin i sad prodajes za 3oe...auuuu bre auuuu
Pokazi ti svoju istu majcu kao moju da je vidim,i ja cu moju ako je ista kao tvoja odmah da izbrisem sa svih oglasa. Naravno i ako isto sve pise na njima :D

kako mislis da je izbrises odavde?
E bas sam o tome sad hteo da popricam sa nekim :) Posto vidim da sam u pravu i nema slike te "iste" majce kao moje,ja bi da obrisem ovaj oglas,tj da ga prebacite u stare,jer je ovo sa ovim oglasom ovde gubljenje vremena. :) A to sto vi kazete ima na buvljaku ili ista je samo kineska,tako i ja mogu da kazem za svaku vasu stvar,konkretno za tvoju kacigu,ima je na starom buvljaku za 1000din na primer. Ae odoh drustvo,ne zelim ni sa kim da se raspravljam,jer sam mladji od svih vas,pa mi ne prilici. Pozdrav i PUNO hvala na "saradnji".

clutch&brake

Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2013, 21:33
koliko se ja secam njegove majice su skoro pa iste samo sto pise kina jbg
ima i daimeze jakne

Daj meze  [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

steva_bav

Citat: njanja poslato 05 Decembar, 2013, 21:35
Ne postujes... na kp je 25 evra ovde 30. Treba obrnuto da bude
To si u pravu,ali i tamo je prvo bila 30e da bi spustio 5 evra. :) Tako da mu dodje na isto. Ali ipak se izvinjavam,a mozete kupiti i preko kp, i mozete videti po mojim ocenima da nisam prevarant kao sto neki ovde misle :)

clutch&brake

Ma da mi je poklonis... mada bi za trening bila dobra
A ocene ovde su ti u minusu...
Opet ponavljam nije kp vec MOTOMANIJACI.
JEDINI nacin da se iskupis je da je poklonis nekome
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

steva_bav

Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2013, 21:33
koliko se ja secam njegove majice su skoro pa iste samo sto pise kina jbg
ima i daimeze jakne
Pa skoro pa iste i iste je velika razlika :)

steva_bav

Citat: njanja poslato 05 Decembar, 2013, 21:39
Ma da mi je poklonis... mada bi za trening bila dobra
A ocene ovde su ti u minusu...
Opet ponavljam nije kp vec MOTOMANIJACI.
JEDINI nacin da se iskupis je da je poklonis nekome
Haha za poklone se obratite deda mrazu :D Sala ! :)

con3

Ja imam istu takvu uzeo kod mikija samo pise RAPSOL ali to je meni isto a 5 puta je jeftinija ,a ja nikad i nisam probao taj energetski napitak

clutch&brake

Ja RAPSOL svaki put popijem pre hebanja
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

Citat: steva_bav poslato 05 Decembar, 2013, 21:37
Citat: njanja poslato 05 Decembar, 2013, 21:35
Ne postujes... na kp je 25 evra ovde 30. Treba obrnuto da bude
To si u pravu,ali i tamo je prvo bila 30e da bi spustio 5 evra. :) Tako da mu dodje na isto. Ali ipak se izvinjavam,a mozete kupiti i preko kp, i mozete videti po mojim ocenima da nisam prevarant kao sto neki ovde misle :)

brate koliko placas da je kupim ja pa da te ovi vise ne zezaju...ce das 30e?
javi mi na pp da ne vidi niko.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

SSZGO

koja je velicina, za kolikog coveka, jel neko nosio ili je potpuno nova?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

con3

Citat: SSZGO poslato 05 Decembar, 2013, 22:13
koja je velicina, za kolikog coveka, jel neko nosio ili je potpuno nova?
Nosio je MAXI PIJADJO ,citaj malo

ranko

Ma daj druze gde 30 evra za ovu repsolku bez kragne ?

Tacno sam video kod Mikija na tezgi ove reko kome ces da prodas Max Biaggia ajde da je Rossi njega svako voli...

Ja uzeo malo skuplju ali kragna, kulturica, moze na posao i za ovako...

Cekaj bre imam negde sliku kacio sam vec jednom...

Ima sve etiketa i sve se vidi da je na novo... mislim onako novo bas bas novo...800 kinti platio naravno cena za manijake... te bez kragne su jos jeftinije... I sto je najbolje ovo je GAS ... GAS italijanske... ok normalno made in china ali ..> GAS je italijanski...

Pitajte Mikija ... i super mu ide roba tezga uvek puna ljudi...




steva_bav

Citat: ranko poslato 05 Decembar, 2013, 22:55
Ma daj druze gde 30 evra za ovu repsolku bez kragne ?

Tacno sam video kod Mikija na tezgi ove reko kome ces da prodas Max Biaggia ajde da je Rossi njega svako voli...

Ja uzeo malo skuplju ali kragna, kulturica, moze na posao i za ovako...

Cekaj bre imam negde sliku kacio sam vec jednom...

Ima sve etiketa i sve se vidi da je na novo... mislim onako novo bas bas novo...800 kinti platio naravno cena za manijake... te bez kragne su jos jeftinije... I sto je najbolje ovo je GAS ... GAS italijanske... ok normalno made in china ali ..> GAS je italijanski...

Pitajte Mikija ... i super mu ide roba tezga uvek puna ljudi...




Znam druze ja koja je marka gas i koliko vredi :) Rodjeni brat mi zivi u Italiji :)  Sad koliko je to pravi Gas ili kopija to ne znam,ali za te pare ova majca sto si je kupio je ok,i ja bi je uzeo :D ja ne radim sa moto stvarima i time,ovo mi je brat majcu uzeo za mene i poslao ali mi se ne svidja kako mi stoji zato je i prodajem.

steva_bav

Evo ti oglas koliko se max biaggieve majce u italiji prodaju preko neta,ne u prodavnicama ali original roba. http://www.subito.it/hobby-collezionismo/maglie-anni-90-motogp-ferrari-biaggi-alesi-shumach-pisa-77626480.htm  u opisu imas moglie biaggi 35 euro.

Bori¹a

aj sto ne postujes manijake pa je za nas 5e skuplje nego na kp, ali ne postujes ni brata, poslao ti majicu a ti hoces da prodas
sram te bilo [prebicute]