Glavni meni

Max Biaggi Repsol majica Original

Započeo steva_bav, 05 Decembar, 2013, 20:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

chengelle

Da li je MAJICA nova ili polovna (ozbiljan sam)?
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

ljupche92

Citat: steva_bav poslato 05 Decembar, 2013, 20:24
Prodajem majicu, Max Biaggi   poznatog italijanskog vozaca moto trka, i  sampiona 2010 i 2012.(ja msm ) Majica je nova, 100% original, kupljena u Italiji, MADE IN SPAIN, sto se vidi na etiketi(slika 6). REPSOL. Evo prilike za sve ljubitilje i vozace motora i mototrka, koji su fanovi Max Biaggi-a da kupe originalnu majicu, za ovu sezonu.   Sliku ove majice mozete naci na italijanskom sajtu - PRECISPORT.  :D Cena 30e.   [motor]  [hello] Moguce licno preuzimanje,ili slanje.


[cheers] [cheers] [cheers]

chengelle

Citat: ljupche92 poslato 24 Decembar, 2013, 00:18
Citat: steva_bav poslato 05 Decembar, 2013, 20:24
Prodajem majicu, Max Biaggi   poznatog italijanskog vozaca moto trka, i  sampiona 2010 i 2012.(ja msm ) Majica je nova, 100% original, kupljena u Italiji, MADE IN SPAIN, sto se vidi na etiketi(slika 6). REPSOL. Evo prilike za sve ljubitilje i vozace motora i mototrka, koji su fanovi Max Biaggi-a da kupe originalnu majicu, za ovu sezonu.   Sliku ove majice mozete naci na italijanskom sajtu - PRECISPORT.  :D Cena 30e.   [motor]  [hello] Moguce licno preuzimanje,ili slanje.





Da, tu pise da je nova,a u narednih 10posta pominje kako mu lose stoji i da je zbog toga prodaje.....znaci da je majica vec oblacena i da nije nova,vec moze da bude "KAO NOVA"......Znaci Polovna

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!