Glavni meni

Max Biaggi Repsol majica Original

Započeo steva_bav, 05 Decembar, 2013, 20:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Peki

Ajde da ne otvaram novu temu. Imam i ja par originala na prodaju. Cena i kvalitet po dogovoru  ;D ;D












Baterije dajem gratis..








Peki

Ajde da ne otvaram novu temu. Imam i ja par originala na prodaju. Cena i kvalitet po dogovoru  ;D ;D












Baterije dajem gratis..








eclipse4

Pa aj razumem da neces da otvaras novu temu ali zasto hoces da dupliras post?
to mi nije jasno......

Aleks Cross

Alo bre eclipse4, nije dupliro covek nista nego ima sve stvari dupo pa oce da uvalja.
Stevo kuku lele, pa majca za vasar u bavanistu do jaja, ima bre sve trebe da pokupis i da vodis u ambar na romantiku.

Peki

Citat: eclipse4 poslato 06 Decembar, 2013, 02:00
Pa aj razumem da neces da otvaras novu temu ali zasto hoces da dupliras post?
to mi nije jasno......

Izvini zakucao net u trenutku a nisam mogao da editujem post  [doh]

steva_bav

Citat: Aleks Cross poslato 06 Decembar, 2013, 08:34
Alo bre eclipse4, nije dupliro covek nista nego ima sve stvari dupo pa oce da uvalja.
Stevo kuku lele, pa majca za vasar u bavanistu do jaja, ima bre sve trebe da pokupis i da vodis u ambar na romantiku.
A ti si neki mamin sin iz grada ? Ja sam sa sela i ne stidim se toga, i ne znaci da si seljak samo ako zivis na selu, nego mozes i ovako biti seljak :)

steva_bav

Citat: Aleks Cross poslato 06 Decembar, 2013, 08:34
Alo bre eclipse4, nije dupliro covek nista nego ima sve stvari dupo pa oce da uvalja.
Stevo kuku lele, pa majca za vasar u bavanistu do jaja, ima bre sve trebe da pokupis i da vodis u ambar na romantiku.
A da  i kod nas se devojke ne vode u ambar :) Ne znam cemu to podrugivanje.

Aleks Cross

Sta ti to sad treba da samog sebe deklasiras i nazivas seljakom? Gde sam ja to napisao? NIGDE ! U to selu sam u mom detinjstvu provodio mnogo lepo vreme i uvek je zajebancija bila bolja nego u BG. Bio jedan pandur ili 2 i to je to, tu naucio sa 8 ili 9 godina motor da vozim i to selo volim vise nego ti 100 puta. Odkuliraj sledeci put zajebaciju i sve je ok. Da je majca po mom ukusu poslo bi ti pare da te skinemo sa k...

steva_bav

Citat: Aleks Cross poslato 06 Decembar, 2013, 20:10
Sta ti to sad treba da samog sebe deklasiras i nazivas seljakom? Gde sam ja to napisao? NIGDE ! U to selu sam u mom detinjstvu provodio mnogo lepo vreme i uvek je zajebancija bila bolja nego u BG. Bio jedan pandur ili 2 i to je to, tu naucio sa 8 ili 9 godina motor da vozim i to selo volim vise nego ti 100 puta. Odkuliraj sledeci put zajebaciju i sve je ok. Da je majca po mom ukusu poslo bi ti pare da te skinemo sa k...
Pa ja kazem da se ne stidim sto sam sa sela,u gradu ne bih ni mogao da zivim. Ovde svi voze ne registrovani,zezamo se,i niko nam nista ne kaze. haha pa ne mozes sigurno da volis moje selo vise od mene,jer ja u njemu zivim i drustvo mi je tu. Pa nije fora da se svi zajebavaju na moj racun,ja nemam nista protiv nikoga od vas,majcu sam postavio,ako se ne svidja nekom,ja ga ne teram da kupi i to je to..nzm sto me svi zajebavate. Pa nemas ti mene sta da skines sa kurca,ti komentarises moju temu,a ne ja tvoju zar ne ? I ajde neka neko vise obrise ovaj oglas.

steva_bav

Molim administratore da obrisu ovaj oglas,jer vise ne vazi :)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

borkos

Ma Stevo jebes majicu...Nego,imas li nekog dobrog Ferka da prodas?Toga bar u Bavanistu ima ko pleve...U ODLICNOM STANJU naravno...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

steva_bav


steva_bav

Citat: borkos poslato 06 Decembar, 2013, 21:09
Ma Stevo jebes majicu...Nego,imas li nekog dobrog Ferka da prodas?Toga bar u Bavanistu ima ko pleve...U ODLICNOM STANJU naravno...
I to sto kazes. Sta ti je to ? Pa cim ne znam sta znaci onda ja nemam,ali mogu da se raspitam ko ima ako ti treba,samo nzm sta je to.

CBRR1

inace je maica fusara sa buvljaka...

steva_bav

Citat: CBRR1 poslato 06 Decembar, 2013, 23:35
inace je maica fusara sa buvljaka...
Ne znam koji je tvoj problem. Ne znam dal stvarno prodajes takve majce ili ne,ali ocigleno da ne,jer nisi ubacio sliku kad sam rekao da ubacis te tvoje sto prodajes ti.  Mislim mene uopste tvoje misljenje ne dotice. Ne znam sto ne obrisu ovu temu,posto vidim da se ovde vecina ne razume u originalne stvari,pitam se onda kako kupujete motore.

eclipse4

da obrisemo temu ???

jes ti video ovu temu?

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,2563.0.html

to se i dan danas cita...a i ti ces se sad zeznuti ;) ;) ;)

srbac

Stevo povremeni zemljace..  Ferko je Ferguson !!!

UFF

Citat: steva_bav poslato 06 Decembar, 2013, 20:40
Molim administratore da obrisu ovaj oglas,jer vise ne vazi :)

hocemo ali zauzeti smo trenutno

Darko

Citat: eclipse4 poslato 07 Decembar, 2013, 02:20
da obrisemo temu ???

jes ti video ovu temu?

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,2563.0.html

to se i dan danas cita...a i ti ces se sad zeznuti ;) ;) ;)


brateeeee , 119 stranica....ovaj je pobedio  hahaha