Glavni meni

dalmacija

Započeo dzony, 25 Avgust, 2012, 11:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzony

vracam se na parking kad ono wtf ... obrati paznju na broj registracije  ;D

[attachment deleted by admin]

dzony

krecemo kuci, izmedju obrovca i zegara skreceno levo ka selu muskovac i dolazimo na zrmanju gde se rade rafting ture,stranaca pun ku&ac< kazu da je zrmanja naj cistija reka u evropi,konobar u kafanici vodu za pice donosi direktno iz reke.

[attachment deleted by admin]

dzony

.

[attachment deleted by admin]

dzony

sutradan sedam sa burazom na motor i idemo u vodice

[attachment deleted by admin]

dzony

.

[attachment deleted by admin]

dzony

vatrena kuca kod burazera u dvoristu i ...

[attachment deleted by admin]

dzony

e sad, ja sam otisao u petak a nedelju u 2 sata nocu mi stize poruka od dace (to je onaj sto je trebao da ide samnom) i kaze,brate ja i dule krecemo ujutru sa njegovom hondom pecite jagnje  :o  

i u ponedeljk vece stize ekipa ,ja i burazer ih cekamo u kafani i selu pre naseg i naravno tu ostajemo do 2 ujutru  ;D prva slika dule,druga daca,treca burazer

[attachment deleted by admin]

dzony

kazu ostaj 1 dan,sta ce mo kako ce mo,ujutru kupujemo jagnje da nam ga zakolju i ispeku do uvece dok se ne vratimo sedamo na motore i idemo do murtera na more.

[attachment deleted by admin]

dzony

.

[attachment deleted by admin]

dzony

krecemo kuci stajemo da zapalimo i slikamo velebit i usput stajemo na zrmanju na malu rafting turu ...

[attachment deleted by admin]

dzony

.

[attachment deleted by admin]

dzony

.

[attachment deleted by admin]

dzony

vracamo se sa raftinga i ceka nas vruce jagnje,ono sto smo ujutru kupili jedemo spremamo se i gas u susedno selo u kafanu,ujutru ustajemo i krecemo kuci,na izlazu iz ervenika stajemo na vrelo da se ohladimo...

[attachment deleted by admin]

Hohštapler

...o neeeee....
sad moram i Dalmaciju na spisak: "Obavezno obiæi motorom"
[thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzony

stajemo u bosansko grahovo na pumpu pa u drvaru u perionicu,motori si bili prljavi do jaja,svaki dan smo imali kilometar belog puta do kuce,lanci su bili suvi ko barut a nismo mogli da ih spricamo preko one prasine pa smo uglavnom zbog lanaca i stali u perionicu,

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

dzony

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Avgust, 2012, 14:53
...o neeeee....
sad moram i Dalmaciju na spisak: "Obavezno obiæi motorom"
[thumb_up]
obavezno ,znaci putevi su im brutalni em dobri em nigde pravca,put ka vodicama po sirini krivinama i hvalitetu vise lici na trkacku stazu nego put (perverzija)

dzony

.

[attachment deleted by admin]

dzony

i onda smo krenulu ka sanskom mostu,tamo je dule ziveo do rata.

dzony


dzony

stajemo da vidimo kucu i nastavljamo dalje

[attachment deleted by admin]