Glavni meni

dalmacija

Započeo dzony, 25 Avgust, 2012, 11:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzony

Citat: KIZA73 poslato 31 Avgust, 2012, 00:31
Dzoni, da li si prolazio kroz Vrliku, tamo sam svakog leta na jezeru sa porodicom?
nisam brate tuda prolazio,ali sledece godine ima sve da obidjem.

mladen84

Ja sam malo skeptik oko odlaska na Hrvatsko primorje mada kazu da je super kod njih ali zbog svega toga me malo strah.Ako imate neki predlog gde bih mogao da odem a da je relativno mirno slobodno recite
Ne brze od zivota

gojko

Citat: mladen84 poslato 19 Decembar, 2012, 16:02
Ja sam malo skeptik oko odlaska na Hrvatsko primorje mada kazu da je super kod njih ali zbog svega toga me malo strah.Ako imate neki predlog gde bih mogao da odem a da je relativno mirno slobodno recite
od Rijeke do Umaga gde hoces :)

Che

Citat: mladen84 poslato 19 Decembar, 2012, 16:02
Ja sam malo skeptik oko odlaska na Hrvatsko primorje mada kazu da je super kod njih ali zbog svega toga me malo strah.Ako imate neki predlog gde bih mogao da odem a da je relativno mirno slobodno recite

[zvizdi]

[attachment deleted by admin]

prpa_zr

Citat: gojko poslato 20 Decembar, 2012, 10:04
Citat: mladen84 poslato 19 Decembar, 2012, 16:02
Ja sam malo skeptik oko odlaska na Hrvatsko primorje mada kazu da je super kod njih ali zbog svega toga me malo strah.Ako imate neki predlog gde bih mogao da odem a da je relativno mirno slobodno recite
od Rijeke do Umaga gde hoces :)

ja bio u Opatiji 2010.. maksimalno opu¹teno.. nisam se pola sekunde brinuo niti do¾iveo bilo kakvu vrstu neprijatnosti.. ¹tavi¹e osoblje hotela bilo je posebno ljubazno kad su èuli da smo iz Srbije -

najtoplije preporuèujem Hotel 4 opatijska cvijeta - mislim da ih svake godine ima u ponudi KonTiki-a (nikako hotel Milenij 5* - jer ko¹ta vi¹e a generalno ne vredi te novce)

Dukags

Citat: Che poslato 20 Decembar, 2012, 10:16
Citat: mladen84 poslato 19 Decembar, 2012, 16:02
Ja sam malo skeptik oko odlaska na Hrvatsko primorje mada kazu da je super kod njih ali zbog svega toga me malo strah.Ako imate neki predlog gde bih mogao da odem a da je relativno mirno slobodno recite

[zvizdi]
Ne vidim ti nesto tablicu, al, sve jedno mora da su ti se jako obradovali toliko da nisi smeo da prakiras na obali jer cim bi se odmakao motor bi poceo da uci plivanje.
-
Sto se tice "od Rijeke do Umaga" slozio bih se, donekle, ako ti ne smeta dobacivanje tipa "Sta je nemate more u Srbiji pa ste malo dosli" ili u Opatiji "Parkirajte si ovako u Srbiji a ne ovdje da nama zauzimate mjesto" onda ok...
-
Sve u svemu ako si spreman da ne vidis ono sto i corav vidi, da puno mesta pazis da ekavicom slucajno ne narucis nesto,.. slobodno pali gde hoces i uzivaj ako mozes.

Che

Parkiran bio na rivi ceo dan.
Odmah pored ulaza u stari grad.
Tablica mi i ne treba kad ima Arhangel nalepnice po sebi. ;)

A budalu ako trazim ne moram ni da izlazim iz Bgd-a

banditkg

#87
Sumadija do Splita hehehehe

Dukags

Citat: banditkg poslato 20 Decembar, 2012, 17:38
Sumadija do Splita hehehehe
To malopre i napisah, mo¾e tako biti i da je do Èavoglave samo ako si voljan da iznad glave i ¹ahovnicu ima¹! A meni to fala odmor ili sa ¹ta veæ i nije neki [povracanje]

Che

Ksenofobija je dijagnoza

Dukags

Citat: Che poslato 20 Decembar, 2012, 21:48
Ksenofobija je dijagnoza
mo¾e biti, mo¾e biti, al' ne mora da znaèi...          verovatno zbog te dijagnoze ne volim  i ne idem tamo na more i odmore?  

(upravo gledam ovogodisnji koncert ,sa "80 tisuæa" tih "budala" sto spomenu, na koncertu Tompsona i Miroslava Skore u Zadru)

banditkg

Nije lose ni srebrno jezero kvalitetna tura i bogovski odmor a i ne kosta puno [glavazid]

Dukags

Zao mi je ako sam razocarao nekog sto mi se odmor u lijepoj njihovoj najblaze receno ne dopada (priroda i more su super) jer mi nije nuzno da posle svake posete imam taj pomalo gorak umjetnicki dojam. U Grckoj se trenutno najbolje morski odmaramo, a motorom ni CG nije ni daleko niti je tako grdno... da se ima vise para bilo bi i puno boljih destinacija, ja tako pa ko sta voli nek izvoli.









Gašpar

I opet ponavljamo istu prièu. Ja stvarno ne znam kako se uvek na 20 nas koji nisu imali nikakvih problema, pojavi jedan koji je imao stra¹ne probleme.

Evo na primer, nama je auto bio parkiran na ulici, u Crikvenici 15ak dana(nije pomeran). Niko mu ni¹ta nije uradio. Mislim da bi u Beogradu posle 10og dana neko skinuo brisaèe, jer jelte, gazda ne obilazi auto.
U Rijeci prilazi stariji gospodin i gleda V© tablice.
Ka¾e, jelte a èije su ovo tablice?
- Vr¹ac, Vojv...
- Znam znam najbolje sam dane proveo tamo, jel jo¹ uvek postoji onaj hotel na vrhu? Jel jo¹ uvek tamo svira tamburica?  ;D

No i¹li smo i severnije od Crikvenice, takoðe bez ikakvih problema.

Prepoznaæete ovaj predeo  :D




A letos sam i¹ao i u Dubrovnik, osim jednog dobacivanja, sve je bilo u najbolje redu. Èak sam na¹ao i na¹eg èoveka koji dr¾i restoran unutar starog grada, pa smo dobili mu¹ki popust :D
Auto je naravno bio normalno parkiran, ostavljen daleko od na¹ih oèiju.




E i da zakljuèim ovaj moj post. Duko ne odnosi se na tebe, odmah da ka¾em. Najvi¹e lo¹eg o Hrvatskoj prièaju ljudi koji su zadnji put tamo bili pre 90-e. I oni æe naravno reæi da tamo ne sme¹ da parkira¹, ne sme¹ da prièa¹ srpski, kako te biju èim te vide, lome kola itd itd.
Iskustva govore mnogo drugaèije.

El Jefe

Zasto ne idem u Hrvatsku
Друштво за заштиту од животиња

djolefer

/ko je poceo rat?    :)
:D

KIZA73

Svake godine sam u Vrlici, izmedju Knina i Sinja i nisam do sada imao problema. Ali isto tako nikad nisam mogao da se potpuno opustim. Kroasani su to, coporativno podmukli stvorovi. Jedan na jedan se nece usuditi ali s obzirom da su 99% alkosi moze da se desi neki linc cas posla.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Che

Citat: El Jefe poslato 21 Decembar, 2012, 11:57
Zasto ne idem u Hrvatsku

Po toj logici ne bi trebao ni da vozis HD, jer su nas bombardovali 99e.
Hitno da zamenis to kapitalisticko vozilo za neki IZ ili Ural.

Dukags

...i tako ispade da je vise 90% Srba ksenofobicno jer ne idu u Hrvatsku na more?
...jel i onoliko hiljada izbeglih ljudi dobrovoljno ksenofobicno nicim izazvano ono napustilo svoje kuce a mi eto bas pojedinacno ne razumemo vas 20 kojima je lepo u Hr, nego sto nam je u Zadru njihova policija ponudila da nam pricuvaju komb na obali kod autobuske stanicei dok mi prosetamo starim gradom... i bas cudno sto mi pojedinacno na vas 20 ne idemo na tako gostoljubiva mesta, o onima Srbi sto su se valjda isto tako ksenofobicno onomad sami od sebe samoubili a ne da im se to desilo od tih tamo nekih kod kojih treba da idem na more... Zaista tesko za razumeti sto vas velika vecina Srba ne razume i ne ide u Hrvatsku na more a tako lijepa i...
http://www.index.hr/images2/takolepatakoblizutakogenocidna540.jpg


UFF

Citat: Che poslato 21 Decembar, 2012, 12:58
Citat: El Jefe poslato 21 Decembar, 2012, 11:57
Zasto ne idem u Hrvatsku

Po toj logici ne bi trebao ni da vozis HD, jer su nas bombardovali 99e.
Hitno da zamenis to kapitalisticko vozilo za neki IZ ili Ural.

i ne sme da se pije cocacola  [zena]