Glavni meni

dalmacija

Započeo dzony, 25 Avgust, 2012, 11:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzony

ja se prekljuce vratio,bilo je do jaja.

trebao sam da idem sa ortakom,medjutim njemu se nesto iskomplikovalo i dan pred put kaze ne idem,e reko jbg,spakujem se ,ujutru u pab na kafu i gas,do banjaluke nisam stajao ni slikao,stao samo u brcko da natankam i gas,dosao u banja luku i kontam de da pijem kafu jos sam dosadno,kad cujem iza mene motor,okrenem se kad bosanac na r1 u papucama,sorcu i maici na bratele naravno bez kacige,reko jel zuris kaze ne, e aj onda vozi u kafanu pratim te,i dodjemo do kafane GP,drzi gazda dule.

dzony

oko mrkonjic grada

[attachment deleted by admin]

bokilic

jes vala,popio si kaficu , to sam video :P
brmmmm

dzony

.

[attachment deleted by admin]

dzony

kruzni tok u kninu i pauza

[attachment deleted by admin]

bora63

Jooooj koje fotkice za dobro jutro  :o
Bravo decko bravo.......  [clapp]  ajde dalje neskrtari   [watching]

AndreyRR

Vozis kavu nosih hondinu jaknu  ;D ;D ;D

dzony

stigao u ervenik (tu je cale rodjen),ovo je dvoriste kod burazera,u selo su se posle rata vratili samo stari ljudi i totalno je pusto,preko leta bude super kada svi dodju da obidju,babe,dede,mame,tate ...itd

[attachment deleted by admin]

dzony

jbg honda mi je u dusi

bora63

Citat: dzony poslato 25 Avgust, 2012, 12:04
jbg honda mi je u dusi

Cuvaj dusu a i ono sto je u njoj......  +

dzony

nastavljam za pola sata,frka neka

dzony

stavio sam nove pertle pre nego sto sam krenuo a poneo sam i rezervne za nazad (moram da kupim cizme,da ne kupujem vise pertle) :D

tamo nas je cekala opaka masina.

[attachment deleted by admin]

dzony

 e da,sa ovom tablicom ispod repa sam prosao 5 granicnih prelaza bez da me je iko ista pitao 

[attachment deleted by admin]

dzony

iza ove kucice je crkva i groblje u erveniku

dzony

ovo je slikano na mosticu preko kojeg se ulazi u ervenik,a ovo suvo korito je korito zrmanje,korito je suvo nekih 15 km toka preko leta,reka leti ponire kod mokrg polja i ide kroz stene pod zemljom do zegara gde opet izvire.

[attachment deleted by admin]

dzony

ovde dole pod brdom je manastir krka pored reke krke,manastir i prostor oko njega izgleda nestvarno.

[attachment deleted by admin]

dzony

.

[attachment deleted by admin]

dzony

.

[attachment deleted by admin]

dzony

iz manastira krka sam teo da idem u manastir dragovic ali mi je otac jovan koji drzi manastir dragovic rekao da nema nikoga,manastir zakljucan svi su monasi dosli u krku zbog priobrazenja,ja stacu de cu idem u karin na plazu tamo je burazer.

[attachment deleted by admin]

dzony

krecemo sa parkinga u kafic kad ono yamaha subotica table ali nema vozaca da ga prepoznam u masi  :D

[attachment deleted by admin]