Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pop

Inace covek nece da radi vizire za R1 [neampojma]

"Грме танки џефердари..."


Hurricane


Pop

pa onaj o kome je ova tema...

"Грме танки џефердари..."


Hurricane

..neæe ili ne mo¾e da napravi?

Pop


"Грме танки џефердари..."


Panco.KV

Citat: dzimika poslato 24 Maj, 2013, 09:42
ajd daj link bas da vidim
to je i dalje preskupo jer je mehanizam smesan
Smesan ili ne kosta 100e konplet

Panco.KV


Lazic

Citat: Pop poslato 24 Maj, 2013, 12:30
Inace covek nece da radi vizire za R1 [neampojma]


Ima Ivan takve epizode, ni¹ta neobièo...[rofl] Najbolje je da promeni¹ motor...[hello]

Panco.KV



Panco.KV


ЯЭВОЛУТИОН

kakvi su bre ovo jedrenjaci.....meni do 100 ne smeta vetar....a preko te brzine ova jedra usporavaju motor....osim ako ne duva vetar od pozadi...jedini benefit je da kad vozis po kisi skoro da ne kisnes....kome treba ovo nek si pazari
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/80/BMW_C1_%28laterale%29.jpg/220px-BMW_C1_%28laterale%29.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Panco.KV


Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Maj, 2013, 22:06
kakvi su bre ovo jedrenjaci.....meni do 100 ne smeta vetar....a preko te brzine ova jedra usporavaju motor....osim ako ne duva vetar od pozadi...jedini benefit je da kad vozis po kisi skoro da ne kisnes....kome treba ovo nek si pazari
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/80/BMW_C1_%28laterale%29.jpg/220px-BMW_C1_%28laterale%29.jpg

©ta si ti sad poludeo, pa ovo postoji godinama...:o [facepalm]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Pop

Citat: Laziæ poslato 24 Maj, 2013, 23:31
Citat: Pop poslato 24 Maj, 2013, 12:30
Inace covek nece da radi vizire za R1 [neampojma]


Ima Ivan takve epizode, ni¹ta neobièo...[rofl] Najbolje je da promeni¹ motor...[hello]

[nono] ;)

"Грме танки џефердари..."


Lazic


Panco.KV

Meni uvek kada su rekli ovo je nemoguce ili tesko da se napravi ...NAPRAVIO SAM inace samo da se  [blahblah] je nista. [thumb_up]

dzimika

najvise mrzim kad mi neko krene sa pricom "jao to je komplikovano, to tesko da moze da se napravi" i slicno
jebe me sto imam brdo poslova oko kuce koje moram da obavim pa ne mogu da se malo vise posvetim pravljenju ovoga

Panco.KV

Pusti sad kucu ako umes cepaj nemoj sad da se izvlacis