Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Citat: mazzi poslato 15 Septembar, 2012, 23:22
Valjda ponedeljak, utorak ... zvacu te da pomognes da utovarim posto si blizu 29. :D

065/4571642 pa zovi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

TEEfqd

ako je ovaj slepac sto je ukrao motor pao sa zadnjeg motoru je 100% kriv ram :S

dzimika

Citat: revolution poslato 15 Septembar, 2012, 22:32
advokat, kome ce platiti, a ovaj dobro poznaje sudiju, koji ionako nema nista od toga koliko ce ga osuditi, te ce presuditi tako da se kreten izvuce ali da keshne advokatu pare...koji naravno nece zaboraviti da se zahvali sudiji za pravedno sudjenje...

ovo je toliko tacno da jednostavno boli
ko god misli drugacije vara se nevidjeno, za veca krivicna dela su ljudi setali slobodni a kamoli za kradju

Zena


CBRR1

#524
 [glavazid] [glavazid] [glavazid]

dzimika

Citat: Zena poslato 16 Septembar, 2012, 00:10
Jos jednom BRAAATE!!!!!
kapiram ja tebe ali ovo je zemlja srbija, da ste neki stranci verovatno bi ih osudili na dozivotnu, ovako..... sranje
ostaje samo da vidimo sta ce biti

Gašpar

Citat: redshadow poslato 15 Septembar, 2012, 23:59
ako je ovaj slepac sto je ukrao motor pao sa zadnjeg motoru je 100% kriv ram :S

Otkud ti ta ideja? Ne mora nista da bude krivo. Verovatno samo konstrukcija repa

Popsy

upravo tako, ukoliko ram nije klizao i udario u neku prepreku tesko da se pokrivio od prevrtanja iz sveæe... verovatno nosaè repa, plastike, rezervoar...i mozda vile...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

TEEfqd

Citat: Gašpar poslato 16 Septembar, 2012, 04:04
Citat: redshadow poslato 15 Septembar, 2012, 23:59
ako je ovaj slepac sto je ukrao motor pao sa zadnjeg motoru je 100% kriv ram :S

Otkud ti ta ideja? Ne mora nista da bude krivo. Verovatno samo konstrukcija repa
obicno kad neko prevagne sa zadnjeg desi se ovo Motorcycle Wheelie Crash Fail
premotaj na 0:32
edit: necu da baksuziram nista, ali u svakom slucaju za koj ja znam *(doduse ne znam za vise od 3) da je imao takvu vrstu prevrtanja pokrivio mu se ram.

AndreyRR

Sto se tice kradljivca i motora,ko je bio kod zvuka i cuo filipovu kradju mopeda i kako je prosao
kradljivac ne jednog nego vise njih ne verujem da ce i ovaj nazalost nesto gore proci.
Neka si ga nasao sad imas dva motora cb-a sredjuj pa ga posle prodaj pa kupi novi i u vitrinu
da ga stavis kad ga gubis kao deca kljuceve u parku  ;D ;D

Hohštapler

Citat: AndreyRR poslato 16 Septembar, 2012, 08:56
Sto se tice kradljivca i motora,ko je bio kod zvuka i cuo filipovu kradju mopeda i kako je prosao
kradljivac ne jednog nego vise njih ne verujem da ce i ovaj nazalost nesto gore proci.

Daj detalje...  [watching]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Nazalost zatvori su nam puni onih koji ne treba da robijajau, ali nemaju pare za dobrog advokata, pa nema mesta za one koji bi trebali.....ja sam skoro imao ekscesnu situaciju, pa sam se kod javnog tuzioca pogadjao kao na pijaci...krenuli smo od 180000 ili dva meseca zatvora, a zavrsili na 120 sati drustveno korisnog rada.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

 [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp], drago i je da je nadjen kakav takav bolje nego da ga nema. sto se tice UFF-a izgleda da je jaci od Cak Norisa
Brzi od smrti, Jaci od bola

gane

neka si ga na¹ao, zima je srediæe se polako, a oko naplate ako on nema ni¹ta na svoje ime ( a verovatno nema) legalnim putem neæe¹ uspeti....

feelgod

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 Septembar, 2012, 10:51
Citat: AndreyRR poslato 16 Septembar, 2012, 08:56
Sto se tice kradljivca i motora,ko je bio kod zvuka i cuo filipovu kradju mopeda i kako je prosao
kradljivac ne jednog nego vise njih ne verujem da ce i ovaj nazalost nesto gore proci.

Daj detalje...  [watching]
Detalji idu ovako:
Ustajem ujutro da idem naposao kao ono nema motora, odem ja revnosno prijavim i naravno kao sto u lepoj nasoj ide neki musavi
panur me ispitivao i zavrsilo se na videcemo sta mozemo da ucinimo.
Naravski ja podpuno zaboravim na sve jer je proslo vec dugo vremena a ja naravno sve vreme placam rate za kredit (inace za Malaguti Passworda)
kad stize poziv za sud, a ja se usro da mene za nesto ne terete.
Medjutim odem ja ipak a tamo nas bogami dosta u redu ceka, svi cekako da saznamo da su uvatili kradjivca i svi srecni ko kuce u liftu.
Medjutim kada sam usao unutra traze svu dokumentaciju, porez registracija i sve, ja im to donesem sa sve listom za kredit i onda pocinje zaplet.
Sudija: Dobro dokazali ste da je motor vas ali njega nismo pronasli na spisku pronadjenih su neki drugi a vas se poklapa sa opisom i lokacijom de je ukraden.
Ja: A sta ja da cinim sa svim tim.
Sudja: Pa da svedocis protiv njega drzava ga krivicno goni, ima ukupno 20 ostecenih (koji su ispred i cekaju u redu). To je neki narkoman koji je ukrao 20 motora i prodavao
ih za 100-200E
Ja: A sta ja sada da radim i kako da svoju stetu nadoknadim.
Sudija: Jedino privatna tuzba ali posto je on vec poznat policiji i nema nikakvih nekretnina na sebe ne moze se nista naplatiti,moze se samo blokirati
njegov bankovni racun i od toga odbijati za sve vas koji ste osteceni, ali lopova i narkomana sa dosijeom niko nece da zaposli.
A i sta da radi kada ce da dobije 6mes puste ga za 2mes i posle ce o5 sve isto
Ja: A ja da li mogu da mu izvadim bubreg ili nesto tako, j...em vam mater svima i nemojte da me zovete vise nikad da dolazim da svedocim protiv nekog koga nam niste
ni pokazali jer bi ga verovatno lincovali i bole me d...ka kada je bukvalno on zasticen a mi osteceni gubimo.
I naravno nisu me vise zvali.
Posle sam otisao i sa resenjem o kradji motora da vidim moze li nesto u banci da se sredi da ne platim ceo kredit medjutim nije moglo, i tako sam odplatio motor koji nemam!
Jebes ga ovaj za jedan moped ce ostati uslovno 3mes i nastaviti sa operisanjem, jer imam komsiju koji vec dve godine ceka na 3 godine robije zbog zutog.Nas sistem
dozvoljava prepune zatvore a on za to vreme radi li radi a niko ga ne kontrolise.
Moja tuzna prica

goranvojska

zelim mazzi-u da sve naplati sa kamatom ali je stanje takvo kakvo je i verujte samo privatna tuzba,parnica koja ce da traje xxx godina i nista nece da uradi.samo licno uz pretnje,pritisak itd a ako se upusti sa birokratijom samo ima da zaradi secer i izgubi pare na advokate koji samo uzimaju pare.

Hohštapler

@feelgod

ne znam ¹ta na ovo da ti ka¾em....  [neampojma]
...svakim danom sam sve vi¹e i vi¹e ubeðen da kod nas najgore proðu oni po¹teni i vredni, a ovo tvoje je svetao primer.

Pre koji dan sam èuo za sluèaj lika koji tako krade biciklove po NSu, i hvatali ga veæ 10 puta (znaju panduri odma ko je kad je u blizini njegove kuæe) i ako nije stigao da proda bajs oni ga samo uzmu nazad, ako jeste, nikom ni¹ta, jer mora o¹teæeni da ga tu¾i, ne ide po slu¾benoj jer je ¹teta manja od 16k din, a i kad ga tu¾e oni opet nemaju ni¹ta da mu uzmu i tako u krug... veæ godinama. Narkomanèina prljava.
Ko nas jebe kad smo stoka i naivèine... Mi smo nauèeni da se bojim zakona a oni da ga iskori¹æavaju.
Tako to izgleda kad ljudi "imaju svoja graðanska prava" a kad je "lopov za¹tiæen zakonom".

Javno ka¾njavanje je mo¾da "necivilizovano" ali nije sluèajno izmi¹ljeno... VE©ALA mamu im jebem. [ljutko]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit


feelgod

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 Septembar, 2012, 18:40
@feelgod

ne znam ¹ta na ovo da ti ka¾em....  [neampojma]
...svakim danom sam sve vi¹e i vi¹e ubeðen da kod nas najgore proðu oni po¹teni i vredni, a ovo tvoje je svetao primer.

Pre koji dan sam èuo za sluèaj lika koji tako krade biciklove po NSu, i hvatali ga veæ 10 puta (znaju panduri odma ko je kad je u blizini njegove kuæe) i ako nije stigao da proda bajs oni ga samo uzmu nazad, ako jeste, nikom ni¹ta, jer mora o¹teæeni da ga tu¾i, ne ide po slu¾benoj jer je ¹teta manja od 16k din, a i kad ga tu¾e oni opet nemaju ni¹ta da mu uzmu i tako u krug... veæ godinama. Narkomanèina prljava.
Ko nas jebe kad smo stoka i naivèine... Mi smo nauèeni da se bojim zakona a oni da ga iskori¹æavaju.
Tako to izgleda kad ljudi "imaju svoja graðanska prava" a kad je "lopov za¹tiæen zakonom".

Javno ka¾njavanje je mo¾da "necivilizovano" ali nije sluèajno izmi¹ljeno... VE©ALA mamu im jebem. [ljutko]
I to za muda na Terazijama a sudija da gleda!

mazzi

Videcemo kako ce biti ... svi su bili negativni i kad je ukraden (nema sanse da se nadje, otisao u kobasice ...) Nada umire poslednja ... isplatilo se :) Dobro bi bilo da se vise motor i stanje ne spominju zbog dalje istrage i naravno sudjenja tako da iako postoji dogovor da se teme i sadrzaji ne brisu ja bih zamolio Admin tim da se ova tema skloni da ne bi mozda nekome koristila a opet ljudima koje znamo nanela stetu.

Jos jednom hvala svima na pomoci i podrsci i prvom prilikom cu pokusati da se oduzim rostiljem u VP mozda vec sledeci vikend ;)