Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

yzf750


con3

Maziu se isplati da uzme dobrog advokata jer motor ima vrednost i da pojuri neku vezu a to u Srbiji nije problem .

rtaku

Citat: mazzi poslato 15 Septembar, 2012, 17:25
Nije bas tako, ovde je sve vrlo cisto ne trebaju svedoci on je uhvacen sa motorom sve ostalo je ne bitno ...

Ne budi naivan...poslusaj kolegu pravnika(Miljan)


CBRR1


mazzi

Pa ajde neko ko ima iskustva nek mi objasni kako da se izvuce neko ko ima vec krivicnih dela, kod koga je nadjen ukraden motor i koji je dao izjavu da je motor kupio od coveka o kome nema nikakve informacije? To dali cu i kako naplatiti to cemo videti.

ЯЭВОЛУТИОН

advokat, kome ce platiti, a ovaj dobro poznaje sudiju, koji ionako nema nista od toga koliko ce ga osuditi, te ce presuditi tako da se kreten izvuce ali da keshne advokatu pare...koji naravno nece zaboraviti da se zahvali sudiji za pravedno sudjenje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zena


YoYa

e Srbijo medju sljivama ,, rado bi se vratio za 30 god kao gastarbajter..

mazzi

Pa ako se tako zavrsi eto jos jednog razloga da neko baci atomsku bombu i zavrsi sa svima nama :)

con3

Citat: revolution poslato 15 Septembar, 2012, 22:32
advokat, kome ce platiti, a ovaj dobro poznaje sudiju, koji ionako nema nista od toga koliko ce ga osuditi, te ce presuditi tako da se kreten izvuce ali da keshne advokatu pare...koji naravno nece zaboraviti da se zahvali sudiji za pravedno sudjenje...
Svaki ugledniji advokat je u dilu sa sudijom zato i jeste skuplji e sad odmah ceti reci dobar advokat dali prihvata slucaj a u krajnjem slucaju okrivljeni snosi troskove sudjenja .

pit

Citat: mazzi poslato 15 Septembar, 2012, 22:45
Pa ako se tako zavrsi eto jos jednog razloga da neko baci atomsku bombu i zavrsi sa svima nama :)

         Moje misljenje je da ce stoka da odrobija 100%...iz mnogo razloga.
         1.Mnogo je bre glup.
          2. Garant je beskintas...jer da ima 5-6ooo soma nebi krao tudji motor.
          3. Sitne su pare koje on moze da namakne da bi podmitio sudiju preko advokata....ne kazem da se to ne radi ...ali mislim da sudija nece da gubi svoj rejting zbog sljama a uz to ima jake dokaze koji  ukazuju na krivicu.

mkt

sitna riba realno al napravi veliku stetu bem ga u uzta

Tihi_ZR

Citat: pit poslato 15 Septembar, 2012, 22:51
Citat: mazzi poslato 15 Septembar, 2012, 22:45
Pa ako se tako zavrsi eto jos jednog razloga da neko baci atomsku bombu i zavrsi sa svima nama :)

          Moje misljenje je da ce stoka da odrobija 100%...iz mnogo razloga.
          1.Mnogo je bre glup.
           2. Garant je beskintas...jer da ima 5-6ooo soma nebi krao tudji motor.
           3. Sitne su pare koje on moze da namakne da bi podmitio sudiju preko advokata....ne kazem da se to ne radi ...ali mislim da sudija nece da gubi svoj rejting zbog sljama a uz to ima jake dokaze koji  ukazuju na krivicu.
Ovo sto ti kazes je skroz na mestu. Mnogo je to velika cifra, pogotovo ako je neki beogradski sudija a ne sudija i nekoj vukojebini koji poznaje celu opstinu. Teze ce mu to proci. Mislim da im ne gine corka.

zmiya

Kako je ofarban motor,vidi li se da nije prva boja?

Uncle Bob

Citat: revolution poslato 15 Septembar, 2012, 22:32
advokat, kome ce platiti, a ovaj dobro poznaje sudiju, koji ionako nema nista od toga koliko ce ga osuditi, te ce presuditi tako da se kreten izvuce ali da keshne advokatu pare...koji naravno nece zaboraviti da se zahvali sudiji za pravedno sudjenje...
[clapp] [clapp] [clapp]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1

jel vi znate da se godina placa od 5000e do 15000e,sve zavisi od tezine krivicnog dela...ko zna,zna o cemu pricam...

Taraba

Kad ce panduri da ti vrate motor da vidimo na ¹ta lièi?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mazzi

Valjda ponedeljak, utorak ... zvacu te da pomognes da utovarim posto si blizu 29. :D

bokilic

aj zzanas sa jeftinim ulaznicama od pocetka do kraja ko sta gde skim cim,kako je nadjen itd,nesto sam skapiro  al racunam,onako polako opsirno,ako moze..
a da ne uzurpiramo istragu itd,i ako treba da se napravi neko druzenje radi ubedjivanja i tako tih stvari za placanje,kazi ,napravicemo zurku..ima da plati [pa da pita jel treba i da pocasti :)
brmmmm