Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

Citat: Lazic poslato 28 Jun, 2012, 21:46
I ja sam besan k'o da su tebi ukrali... [rofl]


@Zena:
[kralj]
ko kad mi je pukla flasa na zlataru.

Milomir27

Citat: mazzi poslato 28 Jun, 2012, 21:38
Ovo je pokazalo i neke dobre stvari.

1. I dalje ima seraca ali nisu vise toliko zlonamerni
2. Ima mnogo ljudi koji me i ne znaju a bas su se iscimali da pomognu Hvala im na tome mnogo !!!
3. Zena se folira, i ovako joj nije bio niti lep niti udoban. Ona zeli CBR1000RR i to oko 2006 sto znaci da ce CBR da mi proda njegov na 200 rata :)
4. Pokusacu da sklopim dill sa komsijama da parkiram u dvoriste
5. CBR ce da se resi one kangrbe na koju se zali da ide ko slina :P
ma da ti cbr na 200 rata,parkiras kod mene a vozis se vikendom po dvoristu,siguran motor i biciklisti :)

goranvojska

Citat: MIGE poslato 28 Jun, 2012, 21:48
Citat: goranvojska poslato 28 Jun, 2012, 21:45
jbg besan sam ko da meni ukrali mamu im jebem.
salu na stranu,jako zajebana situacija....razmisljam nesto,zasto se ruzne stvari desavaju normalnim ljudima a smradovima skoro nikad...upoznah mazzi-ja,pricali smo par puta,skroz ok momak i zadesi ga ovako zlo...   [neampojma]
jel to neko nas odozgo malo zeza????
no comment.ne nasla kmeta steta.mi za tudj problem imamo resenje a nas je najveci.razumem mazzija 100%.pa sto nisi ovo pa ono lanci sindziri bukagije itd.ako se namerio ode.imam masu primera gde su kod mene u vojsku dizali aute pred nosomvlasnika gastarbajtera i najveca kvaka je u svemu tome ostati normalan ciste svesti i zdrave pameti.ostaje da ga trazimo pa sta je tu je.

castor

Citat: mazzi poslato 28 Jun, 2012, 21:38
4. Pokusacu da sklopim dill sa komsijama da parkiram u dvoriste

Kad god po¾eli¹, mo¾e¹ da parkira¹ kod mene. Samo preðe¹ most i tu si...
It's the ride that matters, not the bike…

mazzi

Milomire i da zakljucas kapiju da ne istrcim na ulicu slucajno :) Ma Zeni je dosta samo da sedi na CBR-u odma je potpuno druga osoba :) Desi se svakom da nekad i zaboravi da zakljuca i sta ako tad nestane ... uvek ima razloga da se jedes :(

Lazic

MIGE, mazzi, SACO, Jocika, Milomir27, goranvojska, BANE BROTHERHOOD, phantom85, Alchemist, GSXR1000, cbrr1, Bugi (+ 1 sakrivenih) i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Ako ni¹ta, bar se vesti ¹ire geometrijskom progresijom...

mazzi

u 1000e da neko od gostiju zna gde je ;)

Gašpar

Citat: mazzi poslato 28 Jun, 2012, 22:01
u 1000e da neko od gostiju zna gde je ;)

Nemoj da baca¹ pare. Od svih 16, samo su dvojica iz Evrope, tj iz Srbije. Jedan kod Oriona, drugi kod Telekoma ;)

Milomir27

Citat: mazzi poslato 28 Jun, 2012, 22:00
Milomire i da zakljucas kapiju da ne istrcim na ulicu slucajno :) Ma Zeni je dosta samo da sedi na CBR-u odma je potpuno druga osoba :) Desi se svakom da nekad i zaboravi da zakljuca i sta ako tad nestane ... uvek ima razloga da se jedes :(
ma od jedenja prijatelju sada nemas nista,samo sam sebe ubijas,jebes motor.
motora ce biti da smo mi zivi i zdravi!
ako bude srece pa da se nadje!

goranvojska

16 gosta.lepo ja otvori temu za njih.dodjes lepo ovde napises ko si sta si slazes mazes mi ti poverujemo kao bajagi i bar odprilike znamo ko si.ovako imam utisak da nas spijuniraju a mozda je i neko od njih sta ga znas,bas taj koga trazimo.

goranvojska

ajde ti lepo na rehabilitaciju kod mene u vojsku i ubijemo neko pivo i boli te posle qrac.

stilgar

Citat: AndreyRR poslato 28 Jun, 2012, 21:04
iskreno,i mene je slogiralo kad sam procitao.prvo sam mislo da zajebava
kad sam video na fb,moj da deknu ne bi se ovajdili,a i uff i stilgar su
ga izbaksuzirali
nemoj da pricas mi smo mu dobronamerno rekli da obezbedi motor tako sto ce ga vezati za nesto nocu, a on rece da ce da zove da mu urade onu foru na zemlji klin neki i sta ti ja znam. U najboljoj nameri smo mu skrenuli paznju. Pupu daleko bilo da smo ga mi izbaksuzirali. Imam neke drugare u beloj kuci igrali nekad cs kod mene pa sam javio i njima da provere da nema neka ekipa u kraju sa takvim vozilom, ako nesto ima javice mi. Oni su setaci al ako saznaju nesto javice.

Hohštapler

...ko ¹to neko reèe, suvi¹e je atraktivan i èim je redovno tamo...
Pa ja znam samo vozajuæi se gde koji motor po NSu èesto viðam da stoji, a mogu da zamislim one koji idu "sa namerom"...
I mene èesto mrzi da uteram motor u gara¾u pa stoji ispred zgrade ceo dan, al nikad preko noæi.

Nadam se da æe¹ ga naæi, a ako ga vidim u NSu, javljam...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

ma i na 300 rata...ali kad nadjemo cba,al cemo prste da lomimo nekome...ma palicemo gumu sa cbom njemu po faci...

mazzi

Nemoj gume  ... nove CT2 gde ce ti dusa :) Ma i ja sam svestan da sam usrao sa tim vezivanjem za samog sebe, ali sve danas, sutra pa nemam odakle struju ... komsije i ne vole sto ga parkiram ispred pa nece da daju da busilicu kacim kod njih ... Nema tu baksuziranja nego jeb. nepaznja i lako cemo. Ali daj sad da izvucemo sta mozemo pa cemo posle da me trtimo :)

castor

Neæemo da te trtimo, trebamo prvo da se napijemo. A za gara¾u - stoji pozivnica uvijek. ;)
It's the ride that matters, not the bike…

mazzi

Hvala Djole jos jednom, jeb. danas se samo zahvaljujem ali stvarno tako mislim, mnogo se ljudi odavde iscimalo a skoro da se i ne poznajemo. Eto da se zahvalim i YoYi i Uff sto su mi pomogli da uz par piva zaboravim na motor, bar do ujutru :)

YoYa

:*
I smejemo se na situaciju,,,,,zamisli mi krecemo kuci a motora nam nema ispred  mazijeve zgrade...haha koji sex bi to bio...

NesaFZR

Citat: goranvojska poslato 28 Jun, 2012, 22:07
16 gosta.lepo ja otvori temu za njih.dodjes lepo ovde napises ko si sta si slazes mazes mi ti poverujemo kao bajagi i bar odprilike znamo ko si.ovako imam utisak da nas spijuniraju a mozda je i neko od njih sta ga znas,bas taj koga trazimo.
izbegavajte da javno objavljujete neke bitne informacije,koristite pp ili mob.pomocicemo i mi iz jagodine,mazi nemoj da se predajes,ima prednosti to sto smo postali bg pasaluk

mazzi

Gde da se predajem, onda ce CBRR1 meni da pali gume po faci :D