Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 28 Jun, 2012, 21:08
posle bitke svi generali su pametni,ali sto mu makar alarm ne stavi,kad ja
imam na mom dinosaurusu  [glavazid]
ma brate nismo generali,previse mocan motor na ulici na izvolte...

CBRR1

Citat: gdjole poslato 28 Jun, 2012, 21:09
Citat: cbrr1 poslato 28 Jun, 2012, 21:01
Citat: AndreyRR poslato 28 Jun, 2012, 20:58
Aj donesi nam po ladno pivo vec kad si se ponudi,mrzi me nesto da ustajem
video bi te kada bi ti deknuli motor...nebi bio ovako humoristican,ili bar ti i joj jedan bilde mislite da je ovaj post smesan...a jesi ti mazzi..?mrs  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]

A ¹to se ti ljuti¹ na uspjelu foru? JA sam mu dao plusiæ kao super prebaèenu foru iz originala "de kad si veæ na nogama..."... A ionako svi znamo da Andrej nije ba¾daren. Nije bio ni do sada, ¹to bi bio sada?
ja andreja odlicno znam...ali takve postove gledam kao neumesne,jel tebi ova tema lici na neku foru,sta.?

AndreyRR

aj bre bez prepucavanja,a general sam ja
jebiga kad nema gde drugde da ga drzi
kao i vecina,ja samo cekam nekog narkomana
da mi otera motor jer ih je pun kurac ispred zgrade uvece
i kad idem da pisam nocu uvek bacim pogled

Ivan1979

Brate smorili ste do OO,,,,, kako koji post iskoci ja odma otvaram u nadi da je neko negde nesto video ili da je motor pronadjen.

CBRR1

Citat: Ivan1979 poslato 28 Jun, 2012, 21:16
Brate smorili ste do OO,,,,, kako koji post iskoci ja odma otvaram u nadi da je neko negde nesto video ili da je motor pronadjen.

TOTALNO SI U PRAVU.!!!!!!!!!!!!!!

AndreyRR

kamo lepe srece,malo raspolozenja na ove nedace nije na odmet

castor

Citat: cbrr1 poslato 28 Jun, 2012, 21:12
ja andreja odlicno znam...ali takve postove gledam kao neumesne,jel tebi ova tema lici na neku foru,sta.?

Pa onda zna¹ da je post zajebancija upuæena TEBI, ne Mazzi-ju i da nema veze sa njime. Poslije bitke svi generali. Ja sam rekao ¹ta sam imao na temu, nemam ¹ta da dodam ¹to neko veæ rekao nije. A Andrej tako neba¾daren doðe kao melem na ranu - lupa k'o Maksim po diviziji, pa kako god da ti raspolo¾en mora da ti u nekom trenutku izvuèe kez na lice, pa makar.

Mazzi, ima¹ PM.
It's the ride that matters, not the bike…

AndreyRR


Lazic

Citat: Zena poslato 28 Jun, 2012, 18:25
Kombi marke ford,za sve detalje licno i pp ko je zainteresovan da pripomogne,naravno pod uslovom da nisu papiri napravljeni jos kad je nestala suboticka tablica....zena CSI na kub:)....

Crvenih ili narand¾astih fordova nema mnogo, da jebe rak raka... 

MIGE

postavio na fb,jebo me isti  :D

mazzi

Ovo je pokazalo i neke dobre stvari.

1. I dalje ima seraca ali nisu vise toliko zlonamerni
2. Ima mnogo ljudi koji me i ne znaju a bas su se iscimali da pomognu Hvala im na tome mnogo !!!
3. Zena se folira, i ovako joj nije bio niti lep niti udoban. Ona zeli CBR1000RR i to oko 2006 sto znaci da ce CBR da mi proda njegov na 200 rata :)
4. Pokusacu da sklopim dill sa komsijama da parkiram u dvoriste
5. CBR ce da se resi one kangrbe na koju se zali da ide ko slina :P

Zena

Provalio me,mamu mu jebem :D

goranvojska


MIGE


sibin

Citat: mazzi poslato 28 Jun, 2012, 21:38
Ovo je pokazalo i neke dobre stvari.

1. I dalje ima seraca ali nisu vise toliko zlonamerni
2. Ima mnogo ljudi koji me i ne znaju a bas su se iscimali da pomognu Hvala im na tome mnogo !!!
3. Zena se folira, i ovako joj nije bio niti lep niti udoban. Ona zeli CBR1000RR i to oko 2006 sto znaci da ce CBR da mi proda njegov na 200 rata :)
4. Pokusacu da sklopim dill sa komsijama da parkiram u dvoriste
5. CBR ce da se resi one kangrbe na koju se zali da ide ko slina :P

bas bi mogao i onako ga ne vozi samo vata prasinu :)

mazzi

Nista Gorane, potegao sam sve veze i sa ove i sa one strane zakona. Nisam ni znao da imam toliko prijatelja sa obe strane ali ga nema ... sve vise sumljam da ga je stvarno neko totalno slucajno gepio i ne zna bas sta ce sa njim.

Gašpar

Ajde ne  [govance] jo¹ ima nade da se naðe CB ;)

goranvojska

jbg besan sam ko da meni ukrali mamu im jebem.

Lazic

I ja sam besan k'o da su tebi ukrali... [rofl]


@Zena:
[kralj]

MIGE

Citat: goranvojska poslato 28 Jun, 2012, 21:45
jbg besan sam ko da meni ukrali mamu im jebem.
salu na stranu,jako zajebana situacija....razmisljam nesto,zasto se ruzne stvari desavaju normalnim ljudima a smradovima skoro nikad...upoznah mazzi-ja,pricali smo par puta,skroz ok momak i zadesi ga ovako zlo...   [neampojma]
jel to neko nas odozgo malo zeza????