Glavni meni

udruzenje za zastitu prave GEY-ROMA

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 27 Jun, 2012, 22:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Kako mi Popsy svraca ko da sam mu uz put , dade mi jednu ideju.
Pricajuci mi o motorciklistima koje su panduri maltretirali, a ovi se dosetili da je to zato sto su GEY-ROMI koji su zasticeni i po sexualnom i po nacionalnom osnovu, dobih idelu.
Da napravimo prsluke veselih boja (recimo kao duga ali onako sa nekim zakrpama da bude i ciganjski a ne samo pederski) i da ih nosimo dok se vozimo motorima. Na taj nacin policija ce morati da se prema nama ponasa jako fino, jer u suprotnom moze biti protumaceno kao ugrozavanje prava GEY-ROMSKE populacije, sto je kaznjivo po dva osnova....naravno nase opredeljenje je nedokazivo, jer kako da mi dokazu da nisam ROM ako se tako osecam (a polako cemo svi po kontejnerima da kopamo) a i uskoro cemo morati da jebemo u dupe ove sto dodju na vlast (te tako ispunjavamo i drugi kriterijum).
Zanima me sta mislite o ideli zastite motorciklista po nacionalno-sexualnom principu....sto bi rekli stari  : "za neke jedan kurton nije dovoljan"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Revoluciju za predsednika svih predsednika

[rofl] [rofl]

dzimika

ideja nije losa, samo moramo da se odjavimo sa postojecih adresa kao romi :D

stilgar

Citat: AndreyRR poslato 27 Jun, 2012, 22:25
Revoluciju za predsednika svih predsednika

[rofl] [rofl]
"a i uskoro cemo morati da jebemo u dupe ove sto dodju na vlast (te tako ispunjavamo i drugi kriterijum)."
Lukavo lukavo :)

Uncle Bob

A posred leða onaj ciganski toèak u duginim bojama.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

I naravno svaki put spopadne¹ pandura  da ne pomisli da se zajebava¹.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

sibin

odlicna ideja, ali sta raditi kad se nadje iza u automobilu neko sa radikalnim shvatanjima,

¹omik3

Citat: sibin poslato 27 Jun, 2012, 23:06
odlicna ideja, ali sta raditi kad se nadje iza u automobilu neko sa radikalnim shvatanjima,
pun gas xD
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Che


coolermaster

Sad ne smes da kazes ni romi
Pripadnici romske nacionalne zajednice...
nista gore do sporog interneta

baha

i da se napise na prslucima ko je TOPBDZIJA  koje FORUNDZIJA......cisto da se zna :P
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

zmiya

Pi¹e se gay,cigan¹turo nepismena...
A izvini,to je po novom Obradoviæevom pravopisu ispravno..

jerej

#12
Citat: coolermaster poslato 27 Jun, 2012, 23:40
Sad ne smes da kazes ni romi
Pripadnici romske nacionalne zajednice...

ko to kaze? ja ciganima obavljam krstenja vencanja i sahrane na ciganskom jeziku i poznajem ih u dusu. Oni sami za sebe kazu da su cigani i psuju romima majku cigansku ha ha ha. Ima i tih koji sebe nazivaju romima ali je to jako mali broj. Mislim da drzava previse forsira ta njihova prava a sve uz pomoc evropske unije i zapada. Francuska ih je proterala i time nije povredila njihova prava, a mi ih povredjujemo time sto ih nazivamo ciganima. Pa ko je tu lud?
evo i po pitanju pesama u kojima se pominju cigani. kako ce Ljuba Alicic da odpeva njegovu pesmu "ciganin je al najlepsi" a da umesto ciganina upotrebi rec rom?? Na sta bi to tek licilo..  ;D ;D ;D ;D

Uncle Bob

Pa pripadnik romovske nacionalne manjine al,stvarno bre kume.evo ako te lazem sdecu da jedem peèenje.sira mi. pu¹ti bre njih be¹.im majku ciganjsku mi romovi smo gospoda za njih.©teta ¹to razjeba¹e Obrenovaèku ciglanu sa setom se seæam njenih divnih peæi i visokih dimnjaka.a vi ako mislite da je to zbog toga ¹to ste pomislili sram vas bilo. ;D ;D ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

@Zmijugaloma
Izvinjavam se svima cija sam osecanja povredio pogresnim ispisivanjem imena sexualno nam diskriminisane grupe gradjana.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

ja sam se na popisu izjasnio kao rom, beskuænik.


nikako da pokrenem projekat pravljenja moto cigan male negde iza blokova na NBG.

ЯЭВОЛУТИОН

i onda da prepravite par GPZova ...nakacite one korpe napred i skupljate sekundarne sirovine, kablove od dalekovoda, od telefona, stare menjace imotore iz tudjih dvorista, secete ograde koje ne sluze nicemu i sl....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jerej

Pitaju cigana na polaganju za vozacki kakav je ono znak, a on im odgovori : "aluminijumski"..  ;D ;D

Ivan1979


mrle

Ne znam da li se seæate. kada je bio popis izjasnio sam se kao Rom bez ikakvog vlasni¹tva.
Videæu da skoro organizujem izgradnju cigan male.
U èemu je fora? Napravimo moto cigan malu iza blokova. Tamo se zezamo, tu je reka, kotliæi, ro¹tilji...
kada doðu da nas ru¹e, prc, mi cigani bez krova nad glavom. I svi dobijemo stanove u istoj zgradi. Zamislite tu ludnicu.