Glavni meni

udruzenje za zastitu prave GEY-ROMA

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 27 Jun, 2012, 22:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dr32

Citat: srbac poslato 29 Jun, 2012, 18:25
[watching]
Ubaci negde invalid...
Sedi 1 ! Politicki nekorektno !  [nono]
Mada bi ja reko "politikantski" posto mi nemamo politicare nego politikante (ko ne zna razliku nek procita knjigu Arcibalda Rajsa od pre 90 godina,sve nam je covek objasnio o nama,al dzaba)

"Lica sa posebnim potrebama" kako je stajalo u mojim knjigama,e sad mozda je neki seronja smislio neko vece sranje,ovaj hocu reci "politicki korektniji" naziv za ljude prema kojima se ponasaju losije nego prema "bezimenoj" kerusi Mili,al zato su im super za pred izbore i kampanje  [ljutko]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

srbac

Dobro, nek ubaci manijak umesto toga, za dvojku...

Uncle Bob

Zemljo Srbijo ja po¹to nisam osiguran moram da platim pregled kod lekara a cigan¹ture zbog tradicionalnog naèinazivota tj.èergarenja nemoraju pa brate odo,ja u somaliju.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Citat: dr32 poslato 29 Jun, 2012, 19:47
"Lica sa posebnim potrebama"


Ako meni klasican sex nije dovoljan jesam li onda i ja "Lice sa posebnim potrebama"   ?   ;D

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Che

Citat: UFF poslato 30 Jun, 2012, 10:41
Citat: dr32 poslato 29 Jun, 2012, 19:47
"Lica sa posebnim potrebama"


Ako meni klasican sex nije dovoljan jesam li onda i ja "Lice sa posebnim potrebama"   ?   ;D

Ne. To je djoka sa posebnim potrebama :D

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

UFFe, jer mogu ovakve MM majce da se stampaju.....napred MM a nazad prstic.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

 [rofl]

odlicna ideja


moze

daj mi to u vektorima

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


ЯЭВОЛУТИОН

U mojoj struci
da sile deluju ovako suma sila bi bila duplo veca............
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Sergej