Glavni meni

Majstorska radionica

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jun, 2012, 21:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: MIGE poslato 11 Septembar, 2012, 09:29
Citat: Laziæ poslato 11 Septembar, 2012, 00:40
Citat: mareskin poslato 10 Septembar, 2012, 23:23

[rofl] [rofl]

E, ako ove èudne delove (za koje neko tvrdi da su od motora) sastavite u funkcionalno prevozno sredstvo plaæam pivo kad se vidimo :D



Mi ne pijemo manje od gajbe...  [yahoo] Vikend, mesto obraèuna sa pivom brana Laziæ... Ko ne zna gde je to, ne mora da doðe...:D [cheers]
u zelezniku otkupljuju staro gvozdje...mislim,za slucaj da ne proradi  [rofl]

za gvozdje je svejedno, skoro svuda isto placaju ali za aluminijum i gus obavezno na onaj sholz :D bolje su cene

MIGE

Citat: revolution poslato 11 Septembar, 2012, 10:10
Mige ....sad si e razocarao i kao covek i kao komunista....ovo prvo bi jos mogao da ti oprostim....od sada si na drugoj tarifi kod mene...usled pokazanog nepoverenja :)
cek bre majstore,ko sumnja u tebe?  [stop] [neampojma]
sumnjam u lazica...taj bi saranio i tomu vinkovica  :D

MIGE

Citat: Laziæ poslato 11 Septembar, 2012, 10:09
Sumnja¹ u freza majstora...??? [ludak] :P :-*
ne uplici ginekologa u ovo koji ti vadi trnje iz ....bloka  :D
ti si bre saranitelj...pa si pokvario i onu trambolinu na adi...kao deca skakala i imali su 150kg..jeste milion,by unistitelj  :P

balcan girl

kad gledam i slusam ovo dodje mi da pokvarim moj motor samo da se i ja tako dobro zabavljam :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

al kad malo razmislim ipak ne :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

despic

Evo,mogu ja da ti ga pokvarim ;)
Moj je pokvaren pa se ne zabavljam -.-
klasican divljak

balcan girl

aaa neeeeeeeeee :D ja kad kvarim kvarim sama :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 11 Septembar, 2012, 11:41
aaa neeeeeeeeee :D ja kad kvarim kvarim sama :P
A drugi da vadi trnje? :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

stilgar

jedno je dobro u svemu ovome. Ako Lazic ikad bude menjao karter, sad zna sta i kako treba. Ko god treba da menja karter slobodno kod Lazica - zamena kartera za ladno pivo! Da udari konkurenciju UFF-u, a svima nama ce biti bolje kad je konkurencija jaka :)

Lazic

Pali, posle 30+ godina kvarenja svega i svaèega, stvarno nisam imao nameru da pokvarim kantu, a veæ sam skidao i vraæao karter sam, bez da sam ga sjebao, bio sam ubeðen da ga je nemoguæe tako lako sjebati... [facepalm]

@Alja:
Jel mo¾e da se desi da je pumpa za ulje na mom bloku, u problemu...?

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 11 Septembar, 2012, 13:20
Pali, posle 30+ godina kvarenja svega i svaèega, stvarno nisam imao nameru da pokvarim kantu, a veæ sam skidao i vraæao karter sam, bez da sam ga sjebao, bio sam ubeðen da ga je nemoguæe tako lako sjebati... [facepalm]

@Alja:
Jel mo¾e da se desi da je pumpa za ulje na mom bloku, u problemu...?
Za¹to nebi bilo moguæe i to iz vi¹e razloga.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Pitam, pomislio sam, ne znam...:D

Taraba

Na tvom bloku je verovatno samo blok dobar [rofl] [plazi_se]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

I to, ne da je dobar, nego kao nov...:P

ЯЭВОЛУТИОН

moze da se desi ali je malo verovatno....verovatnije je da niste neke guice vratili na karter....a kako si ga iskusno skinuo pre nego sto si dovezao motor do mene, sada je to nemoguce utvrditi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: Laziæ poslato 10 Septembar, 2012, 22:27
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Sad æe i grafièki detalji, samo da zavr¹im neke jako bitne porodiène obaveze...:D

a da uzmes ti malo cetkicu u ruke i zafarbas ram tamo gde je izgreban bolju priliku neces imati, malo ismirglas izgrebana mesta pa osnovnu boju pa posle i mat sprej bolje je nego da ostane izgrebano...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 11 Septembar, 2012, 00:40
Citat: mareskin poslato 10 Septembar, 2012, 23:23

[rofl] [rofl]

E, ako ove èudne delove (za koje neko tvrdi da su od motora) sastavite u funkcionalno prevozno sredstvo plaæam pivo kad se vidimo :D



Mi ne pijemo manje od gajbe...  [yahoo] Vikend, mesto obraèuna sa pivom brana Laziæ... Ko ne zna gde je to, ne mora da doðe...:D [cheers]

Onda æu gajbe i da ponesem ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#337
 [cheers] [cheers] [cheers] [hello]

@Alja:
Nije ni¹ta spalo, sigurno, kad sam ga skidao, proveravao sam kako nale¾e, sve je delovalo kako treba...



edit:
Ljudi, braæo, prijatelji, majstori, tra¾i se jedan(obe polovine) leteæi le¾aj, mora da ima negde jedan ispravan... :o

korniSh1

Sad kad isèitah temu od poèetka, shvatih koliko sam u stvari sreæan ¹to sam motor odvezao kod pravog majstora!

@Revolution

Jbg., da nisam ¾urio na pos'o pomog'o bih ti i ugalj da istovari¹! :D

ЯЭВОЛУТИОН

poruceni novi iz holandije....nemam snage da se borim sa zastupnicima od kompanije karamsvakog.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11