Glavni meni

Majstorska radionica

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jun, 2012, 21:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rex

i onda je ludi veterinar proèitao temu.inaèe ja sam lik koji je laziæu prodao agragat. i dalje stoji da sam dao garanciju za taj agregat i da sam sa laziæem( kome se i ovako zahvaljujem za to ¹to su mi on i una bili u gostima i ulep¹ali dan, i nadam se da æe uskoro doæi motorom na ro¹tilj o kome smo se dogovarali) dogovorio da mu nadoknadim sve muke koje su mu zadate.inaèe ja jesam bio vlasnik tog agregata,cena po kojoj je oti¹ao je diskutabilna po¹to sam samo za radilicu sa klipnjaèama platio jo¹ malo pa toliko.uz agragat je oti¹lo i sve od delova koji su menjani, em ¹to mi prave gu¾vu em ¹to se i vidi ¹ta je sve bilo sjebano na njemu.slike sam promotivno prvi video i svakako æu se malo izdivaniti sa majstorom koji ga je sklapao.stvarno mi je ¾ao ¹to je ovako ispalo ali mi ni na kraj pameti nije bilo da èoveka zeznem a i ispostavilo se da je super lik pa od svega ovog je ostalo to da sam obogaæen novim poznanstvom ¹to je u ovim vremenima veliki dobitak.

Damnmoto

 8) Volim foto dokumentovane radnje po radionicama  [watching]

easy

ovo samo kawasaki moze da pruzi :D :D :D

Kengur


mareskin

Citat: rex poslato 10 Septembar, 2012, 23:34
i onda je ludi veterinar pročitao temu.inače ja sam lik koji je laziću prodao agragat. i dalje stoji da sam dao garanciju za taj agregat i da sam sa lazićem( kome se i ovako zahvaljujem za to što su mi on i una bili u gostima i ulepšali dan, i nadam se da će uskoro doći motorom na roštilj o kome smo se dogovarali) dogovorio da mu nadoknadim sve muke koje su mu zadate.inače ja jesam bio vlasnik tog agregata,cena po kojoj je otišao je diskutabilna pošto sam samo za radilicu sa klipnjačama platio još malo pa toliko.uz agragat je otišlo i sve od delova koji su menjani, em što mi prave gužvu em što se i vidi šta je sve bilo sjebano na njemu.slike sam promotivno prvi video i svakako ću se malo izdivaniti sa majstorom koji ga je sklapao.stvarno mi je žao što je ovako ispalo ali mi ni na kraj pameti nije bilo da čoveka zeznem a i ispostavilo se da je super lik pa od svega ovog je ostalo to da sam obogaćen novim poznanstvom što je u ovim vremenima veliki dobitak.

Da nemaš još nekih delova za prodaju? :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Lele kolko sekundarnih sirovina Laziæu da¹ to na otpad i izvuèe¹ ¹tetu. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

rex

biæe kad izlupam hondu. inaèe mi ostao beli rukohvat za suvozaèa sa gpz-a pa ako nekom treba nek se javi.meni smeta pa ga poklanjam

Vlajko

Sreæa na¹a pa imamo Revoluciju  [kralj]

Evo pre neki dan poène da mi ¹tuca bedevija..

Jedno 30 km teram pun gas nebili pro¹lo govno..

Ono jo¹ gore..

Treba sutra na Kuèaj da se ide.. zovi Revo-a kasno posle podne (radno vreme je ¹irok pojam)

Ka¾e ne kukaj nego dolazi..
kako sam pro¹ao kru¾ni tok, osetila kangrba da æe biti bivena i raskantane od strene æelestronija..

te smiri  rad na leru.. sve radi kako treba a pogledana je samo jednom popreko..

¹ta æu, popijem pivo sa  vudu freza majstorom i nalevo krug..

pre¹ao preko hiljadu km..   [yahoo]
i dalje fercera..  [cheers]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

#308
Citat: rex poslato 10 Septembar, 2012, 23:34
i onda je ludi veterinar proèitao temu.inaèe ja sam lik koji je laziæu prodao agragat. i dalje stoji da sam dao garanciju za taj agregat i da sam sa laziæem( kome se i ovako zahvaljujem za to ¹to su mi on i una bili u gostima i ulep¹ali dan, i nadam se da æe uskoro doæi motorom na ro¹tilj o kome smo se dogovarali) dogovorio da mu nadoknadim sve muke koje su mu zadate.inaèe ja jesam bio vlasnik tog agregata,cena po kojoj je oti¹ao je diskutabilna po¹to sam samo za radilicu sa klipnjaèama platio jo¹ malo pa toliko.uz agragat je oti¹lo i sve od delova koji su menjani, em ¹to mi prave gu¾vu em ¹to se i vidi ¹ta je sve bilo sjebano na njemu.slike sam promotivno prvi video i svakako æu se malo izdivaniti sa majstorom koji ga je sklapao.stvarno mi je ¾ao ¹to je ovako ispalo ali mi ni na kraj pameti nije bilo da èoveka zeznem a i ispostavilo se da je super lik pa od svega ovog je ostalo to da sam obogaæen novim poznanstvom ¹to je u ovim vremenima veliki dobitak.

[yahoo] [cheers]  [kralj] I to potpuno neba¾daren...:-*

A ovako je u jednom trenutku izgledalo... ©to reèe Tarabiæ, imam sad pun kurac kartera, plus dva zarðala cilindra vi¹ka...:D

[attachment deleted by admin]

Lazic

Citat: mareskin poslato 10 Septembar, 2012, 23:23

[rofl] [rofl]

E, ako ove èudne delove (za koje neko tvrdi da su od motora) sastavite u funkcionalno prevozno sredstvo plaæam pivo kad se vidimo :D



Mi ne pijemo manje od gajbe...  [yahoo] Vikend, mesto obraèuna sa pivom brana Laziæ... Ko ne zna gde je to, ne mora da doðe...:D [cheers]

castor

Citat: rex poslato 10 Septembar, 2012, 23:34
i onda je ludi veterinar proèitao temu.inaèe ja sam lik koji je laziæu prodao agragat. i dalje stoji da sam dao garanciju za taj agregat i da sam sa laziæem( kome se i ovako zahvaljujem za to ¹to su mi on i una bili u gostima i ulep¹ali dan, i nadam se da æe uskoro doæi motorom na ro¹tilj o kome smo se dogovarali) dogovorio da mu nadoknadim sve muke koje su mu zadate.inaèe ja jesam bio vlasnik tog agregata,cena po kojoj je oti¹ao je diskutabilna po¹to sam samo za radilicu sa klipnjaèama platio jo¹ malo pa toliko.uz agragat je oti¹lo i sve od delova koji su menjani, em ¹to mi prave gu¾vu em ¹to se i vidi ¹ta je sve bilo sjebano na njemu.slike sam promotivno prvi video i svakako æu se malo izdivaniti sa majstorom koji ga je sklapao.stvarno mi je ¾ao ¹to je ovako ispalo ali mi ni na kraj pameti nije bilo da èoveka zeznem a i ispostavilo se da je super lik pa od svega ovog je ostalo to da sam obogaæen novim poznanstvom ¹to je u ovim vremenima veliki dobitak.

Tebi majstore svaka èast. Veæina "ljudi" bi se poklopila po u¹ima kao pièka i zavukla u zemlju da ih nikad vi¹e ne naðe¹... [thumb_up]

A Laki je jedan. Vrijedan i najbolji. [kralj]
It's the ride that matters, not the bike…

rex

nemam razloga.od 13 vozam motore dosad ih se namenjao i jo¹ nikad nikog nisam zajebao.ja jesam lud ali kad povuèem crtu jedino ¹to mi ostaje je obraz a njega nisam izgubio ni za mnogo ozbiljniju lovu.

castor

Rijetko ko to mo¾e da shvati...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

laki kazes imas pun qrac rezervnih delova?
pa koji vozac kantasakija ih nema (pre ili kasnije)


mada i ktm ima nesto zajednicko sa njim :)

stilgar

jao revolucijo kako si mu proso utrobu po podu gde je operacioni sto za pacijenta :)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

MIGE

Citat: Laziæ poslato 11 Septembar, 2012, 00:40
Citat: mareskin poslato 10 Septembar, 2012, 23:23

[rofl] [rofl]

E, ako ove èudne delove (za koje neko tvrdi da su od motora) sastavite u funkcionalno prevozno sredstvo plaæam pivo kad se vidimo :D



Mi ne pijemo manje od gajbe...  [yahoo] Vikend, mesto obraèuna sa pivom brana Laziæ... Ko ne zna gde je to, ne mora da doðe...:D [cheers]
u zelezniku otkupljuju staro gvozdje...mislim,za slucaj da ne proradi  [rofl]

Lazic

Sumnja¹ u freza majstora...??? [ludak] :P :-*

ЯЭВОЛУТИОН

Mige ....sad si e razocarao i kao covek i kao komunista....ovo prvo bi jos mogao da ti oprostim....od sada si na drugoj tarifi kod mene...usled pokazanog nepoverenja :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

#319
Citat: Lazić poslato 11 Septembar, 2012, 10:09
Sumnjaš u freza majstora...??? [ludak] :P :-*

Niko ne sumnja u njega... već u tebe... sahranitelju jedan :P [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?