Glavni meni

30.05. Jagodina

Započeo vakcin, 31 Maj, 2012, 14:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vakcin

JAGODINA- Jagodinac Darko Veljkoviæ (20) je poginuo, a negova sugraðanka i saputnica D.B. (21) je te¹ko povreðena sinoæ u saobraæajnoj nesreæui u Jagodini.

Nezgoda se dogodila sinoæ oko 22,15 minuta kada je u Ulici kneza Milo¹a motocikl "suzuki", bez registarskih oznaka, iz jo¹ neutvrðenih razloga sleteo s kolovoza i udario u drvo.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/326159/Mladic-poginuo-devojka-tesko-povredjena

maki gsxr 1100

to sam danas cuo,a suzuki je pozajmio na jedan krug od naseg mm clana bambusa.

niikolanixy


maki gsxr 1100

#3
Po prièi sto sam èuo, èisto neiskustvo. Zato ja nikome od drugara ne dam motor, pa nek se ljute koliko hoæe. Evo i veèeras u dru¹tvu, drug navalio da mu dam krug, reko' ovog momenta ustajem i odo' kuæi ako jo¹ bude¹ tra¾io motor. Ka¾e decko ga i'cepa prva, blokada, druga blokada, treæa blokada, u gradu i na kraju ulice krivina i tu mu bi kraj. To je prièa od oèevica, danas mi prièa, nisam ukapirao dal' je imao kacigu, ali mislim da nije, puk'o u stablo i tu ostao unaka¾en. Devojka otvoren prelom butne kosti i fraktura lobanje, ali nije kriticno.


nano

preterujes...

laka mu zemlja

Kengur

Citat: MotoManijak poslato 01 Jun, 2012, 00:15
i?

jel vredelo?

Surovo, ali ''poucno'' za neki plakat....

nek mu je laka crna zemlja...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

KIZA73

Kaze mi drugar da bi kupio motor ali posto nikad nije vozio da mu ja dam moj da "malo proba".
Aha, vazi...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Hohštapler

Nebrojano puta ponovljen scenario...
I jo¹ da provoza devojèicu...
Testosteron, mladost...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Nikola_92

Darko Veljkovic moj drug iz osnovne skole :'(    sa malo iskustva na motociklu seo je na gsx-r 750 srad i zavrnuo gas do daske nastavak znate...

maki gsxr 1100

strasno
svi smo bili mladi,i jos smo,kad sam presao nakon 4 god jahanja 125ccm,na cbr 900rr pa 3 meseca sam se prilagodjavao da bi tek dat smeo maloo da zavrnem,ne shvatam to  da nema strahopostovanje prema toj masini,lako je zavrnuti,ama bre daj malo mozga jebemu,zar ti nije do zivota i do tudjeg zivota.a po meni je naj vise kriv ovaj sto mu dao motor,to su ludosti,u redu je dati nekome sa kim vozis,znas da vozi,idete na voznju pa se razmenite,ali dati nekome motor a da ne znas ni dal zna da vozi,naravno svi oni tvrde da znaju,ali nije bio samnom na voznji i nisam ga nikad video da vozi nesto jace,kod mene takav ne moze dobiti kljuc nikad.pa ako mi je drug bas zato mu nedam motor i kraj

Lazic

#12
Ja stalno nutkam ljude da probaju motor, sve u nadi da svaki novi dvotoèka¹ u saobraæaju, znaèi jedan auto manje... Uglavnom ljudima koji nisu nikad seli na motor, ALI, pod mojim uslovima, tj parking ili slièno, nikako, na evo ti kljuè... Ne ¾alim ni da ispuste motor(KLE ume lepo da padne, da se ne o¹teti), ali samo i iskljuèivo samo na mestima gde ne mo¾e da se zaleti previ¹e i da nema drveæa/kamiona/zidova u blizini... Jebote, deèko 20 godina, i vlasnik motora koji mora da ¾ivi sa mi¹lju, ¹to mu dadoh...???

bokilic

najgore sto ce i vlasnik mozda odgovarati pred zakonom,ako mu je dao,
sad je kasno za sve,,treba mladjima pricati,objasniti,pokazati sve ove price itd..neka citaju neka znaju zasto i kako,da ne bi doslo do istog ponovo..
ode jedan mladi zivot,trenutak,,nepaznje neznanja i eto...ode....zbog malo slave i zbog jedne cice..ode...ljudsko bice....
nek mu je laka crna zemlja...
brmmmm

CBRR1

au bre,kako li je njegovoj porodici sada,ne daj Boze nikome,nek mu je laka zemlja,20 godina pa dete bre...  :( :( :(

NesaFZR

kako sam cuo i devojka je umrla u bolnici,ako neko zna vise.............

Lazic


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

moj cale ima jednog poznanika u MML-u, izgubio je sina tako sto je odmah nakon polaganja voznje za "A", sa dedom otisao da mu kupi novi motor neki od 1000ccm ne secam se marke. dosli u prodavnicu, pita ga covek, znas li ti to da vozis decko, naravno da (ne)zna. prodavac ga odbije i kaze: "necu da te nosim na dusi do kraja zivota". naravno tu njegov deda pocne sta ti znas, moj unuk je junak blah blah blah. odu i kupe neki polovan star manje od godinu dana...
za manje od nedelju dana je zavrsio zakucan u prtljaznik nekog automobila..

maki gsxr 1100

Citat: NesaFZR poslato 04 Jun, 2012, 17:42
kako sam cuo i devojka je umrla u bolnici,ako neko zna vise.............


i ja sam juce cuo ali nisam hteo da napisem da nebi bila dezinformacija,ali evo i ti sad napisao. navodno da je tako
zalost