Glavni meni

30.05. Jagodina

Započeo vakcin, 31 Maj, 2012, 14:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 04 Jun, 2012, 20:05
moj cale ima jednog poznanika u MML-u, izgubio je sina tako sto je odmah nakon polaganja voznje za "A", sa dedom otisao da mu kupi novi motor neki od 1000ccm ne secam se marke. dosli u prodavnicu, pita ga covek, znas li ti to da vozis decko, naravno da (ne)zna. prodavac ga odbije i kaze: "necu da te nosim na dusi do kraja zivota". naravno tu njegov deda pocne sta ti znas, moj unuk je junak blah blah blah. odu i kupe neki polovan star manje od godinu dana...
za manje od nedelju dana je zavrsio zakucan u prtljaznik nekog automobila..
porodica je iz boleca,a unuk 19 god,i radi se o r1...znam porodicu,seljacka posla...nazalost

Lazic

Ljudi, meni sa 38 godina i 600.000km u dupetu je jako te¹ko da pustim gas na bilo kojoj hiljadarki, kad god sednem, a rade svi moguæi strahovi, mogu misliti kako bi mi bilo sa 19 godina, kad sam pedalao biciklu sve u 16...

gmum44

Citat: Plazma Keks poslato 04 Jun, 2012, 20:05
moj cale ima jednog poznanika u MML-u, izgubio je sina tako sto je odmah nakon polaganja voznje za "A", sa dedom otisao da mu kupi novi motor neki od 1000ccm ne secam se marke. dosli u prodavnicu, pita ga covek, znas li ti to da vozis decko, naravno da (ne)zna. prodavac ga odbije i kaze: "necu da te nosim na dusi do kraja zivota". naravno tu njegov deda pocne sta ti znas, moj unuk je junak blah blah blah. odu i kupe neki polovan star manje od godinu dana...
za manje od nedelju dana je zavrsio zakucan u prtljaznik nekog automobila..


malo je glupo to sto pises jer nije mesto za to,ali ako mislis na Nesu iz Ritopeka onda je  r1  u pitanju i pisi onako kako jeste nemoj da piskaras rekla kazala!da li su seljacka posla ili ne njega nema i ruzno je tako pricati...
deca ,strasno,...
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

maki gsxr 1100

zasto je ruzno tako pisati,pa u pravu je 100%.

Lazic

U bambijevo ime, mogu ja da ka¾em, kad je rekao seljaèka posla, mislio je na mozgabez...Da je tu bilo ko imao malo mozga, deèko bi mo¾da bio ¾iv...Èuj, hiljadarka i 19 godina... [ludak]

CBRR1

Citat: gmum44 poslato 05 Jun, 2012, 01:36
Citat: Plazma Keks poslato 04 Jun, 2012, 20:05
moj cale ima jednog poznanika u MML-u, izgubio je sina tako sto je odmah nakon polaganja voznje za "A", sa dedom otisao da mu kupi novi motor neki od 1000ccm ne secam se marke. dosli u prodavnicu, pita ga covek, znas li ti to da vozis decko, naravno da (ne)zna. prodavac ga odbije i kaze: "necu da te nosim na dusi do kraja zivota". naravno tu njegov deda pocne sta ti znas, moj unuk je junak blah blah blah. odu i kupe neki polovan star manje od godinu dana...
za manje od nedelju dana je zavrsio zakucan u prtljaznik nekog automobila..


malo je glupo to sto pises jer nije mesto za to,ali ako mislis na Nesu iz Ritopeka onda je  r1  u pitanju i pisi onako kako jeste nemoj da piskaras rekla kazala!da li su seljacka posla ili ne njega nema i ruzno je tako pricati...
deca ,strasno,...

pametujes previse,PONAVLJAM STO SE TICE MALOG TO JE KATASTROFA NI U JEDNOM MOMENTU SE TO NE ODNOSI NA NJEGA,nego na seljacinu od dede koji pokazuje selu kako ima para da kupi unuku tj klincu,e to su seljacka posla,sto matora budala nije malom uplatio fakultet pa time da se dici,ponavljam seljacka posla

maki gsxr 1100

sve su to primeri i treba pricati o tome svaki dan i treba kritikovati.pa zar nema dovoljno primera do sad,pa eto i taj momak je primer,ali na zalost niko ne slusa i ne obazire se,osim nas koji smo preziveli 27god a od uvek jasemo nesto.ovi mladji ne jebu uopste.

maki gsxr 1100

Citat: Lazic poslato 05 Jun, 2012, 01:45
U bambijevo ime, mogu ja da ka¾em, kad je rekao seljaèka posla, mislio je na mozgabez...Da je tu bilo ko imao malo mozga, deèko bi mo¾da bio ¾iv...Èuj, hiljadarka i 19 godina... [ludak]


bas tako

Plazma Keks

Citat: gmum44 poslato 05 Jun, 2012, 01:36
Citat: Plazma Keks poslato 04 Jun, 2012, 20:05
moj cale ima jednog poznanika u MML-u, izgubio je sina tako sto je odmah nakon polaganja voznje za "A", sa dedom otisao da mu kupi novi motor neki od 1000ccm ne secam se marke. dosli u prodavnicu, pita ga covek, znas li ti to da vozis decko, naravno da (ne)zna. prodavac ga odbije i kaze: "necu da te nosim na dusi do kraja zivota". naravno tu njegov deda pocne sta ti znas, moj unuk je junak blah blah blah. odu i kupe neki polovan star manje od godinu dana...
za manje od nedelju dana je zavrsio zakucan u prtljaznik nekog automobila..


malo je glupo to sto pises jer nije mesto za to,ali ako mislis na Nesu iz Ritopeka onda je  r1  u pitanju i pisi onako kako jeste nemoj da piskaras rekla kazala!da li su seljacka posla ili ne njega nema i ruzno je tako pricati...
deca ,strasno,...


jesam pobrkao mesto, to se dogodilo pre ne znam koliko godina, i znam da sam tada isao u srednju, a to je bilo pre bar 3 godine. posto nisam poznavao decka i porodicu, samo je moj cale znao. nisam ni mogao tacno da kazem mesto...

AndreyRR

Kako god bilo,njih vise nema,a jako je tesko obuzdati i objasniti ogranicenoj omladini kako se i sta radi
kako se uziva u zivotu.Nazalosti ima stvari kojih se pametan stidi a budala ponosi.

Vule

Bude li para,ima da napravim ¹kolu vo¾nje motora,sa sve projektovanim moguæim i potencijalnim nesreæama... Sorry za off...
Neka je momku laka crna zemlja....
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Slaninar

Citat: Vule poslato 05 Jun, 2012, 10:03
Bude li para,ima da napravim ¹kolu vo¾nje motora,sa sve projektovanim moguæim i potencijalnim nesreæama... Sorry za off...
Neka je momku laka crna zemlja....

Pro¹log leta u NS udesi motocilkala - valda tri u mesec dana - sve usled neiskustva. Sednem ja i napi¹em neke kao skripte, ¹to iz knjiga, ¹to iz skromnog liènog iskustva. I krenem da tra¾im prostor za prièu o teoriji i poligon da se to posle ve¾ba, a da me murja i kom¹ije ne njakaju. Hoæu za d¾abe sve, svoje vreme, trud, samo zato ¹to mislim da je to dobro, da treba, da æu se dobro oseæati ¹to sam uradio dobru stvar. Naravno, iskusni bajkeri me gledali s podsmehom, kao koji æe to kurac, a institucije - "ko je polaznik? Kako to zami¹lja¹? Ni jedna organizacija, ti sam?" 

Tako da eto, ja imam dobru volju, malo vremena, ako jo¹ neko planira. Onaj kurs bezbedne vo¾nje ¹to je BJB organizovao je dobra stvar, svidelo mi se i po tom kalupu sam radio.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

gmum44

#32
Decko je vozio r1 ,mercedes slk,imao svoj butik ...a tog dana je isao ka gradu i IDIOT je izlazio sa pumpe na smederevcuGOLFOM2 bele boje i  umesto ka gradu kako je i obelezeno znakom on je napravio prekrsaj i oduzeo prvenstvo Nesi, i UBIO GA!!!Jeste bio mlad za r1,i NEPAMETUJEM CBRR1,nego na pogresnom mestu blatiti nekoga NEPROVERENO NEGO REKLA KAZALA...plazma,cbrr1 upravu si za dedu ali pogresno mesto!DA i imao je 22 god.
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

AndreyRR

Mislim da je nebitno sto je imao slk butik stan na dedinju sto picaka....

Kengur

Ljudi nije mesto za ovakvu raspravu u ovoj temi...

Nbt je sto je imao 22god... Pa ja jbt imam 22, i imam vise kilometara pod dupetom od mnogo starijih vozaca, pa to ne znaci da ne mogu da zaginem iz gluposti moje, il' tudje... Svako od nas da je mogao sa 18 uzjahao bi R1 i seo u X6...
Uostalom ja sam kupio sa 18 R6... Pa sam jos hvala Bogu ovde...

UFF


Kengur

Ih baksuze.... radices ti masinu na KTMu ove godine, vidim ja...

AndreyRR

izgleda ima nepismenih retarda

gmum44

upravu si ali pogresno mesto!opet!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

zmiya

Citat: AndreyRR poslato 06 Jun, 2012, 13:21
Mislim da je nebitno sto je imao slk butik stan na dedinju sto picaka....

izgleda ima nepismenih retarda

Misli¹ na ovo ¹to ne stavlja¹ znakove interpunkcije?