Glavni meni

Njeno velicanstvo VESPA znas li neku koja je na prodaju? Iskustvo,savet....

Započeo bora63, 21 Maj, 2012, 00:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bora63

 "vece
Posto mi je kum resio da se ponovi red je da mu pomognem ali bas neznam mnogo oko li ovog dvotockasa.Znam da je obelezje jedne epoxe,da to obelezje jos traje i da se valjda i dan danas pravi a i vozi.....
Pa ako li neko zna nesto o njoj (da se prodaje neka solidna da nekazem dobra,da mi da savet sta treba pogledati i na sta obratiti paznju...... bio bih naravno zahvalan na takvoj pomoci pa ako li znas nesto a nije ti tesko da nakuckas koji red....

UFF


MIGE


Taraba

Obratiti pa¾nju da bude roze ili be¾... u principu bilo koja pastelna boja je odlièna.
Ako ti kum nije o¾enjen vespa æe da mu pomogne da se skrasi... sa Slavkom ili Bo¹kom...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major


bora63

Ooooooo da da ljubitelja malih tockica mozda i ima ...... Ja licno delim vase misljenje ali.....o ukusima se nevredi raspravljati a posto je za kuma onda je moje da mu pomognem kolko mogu .Nazalost oko "njenog velicanstva" neznam bas mnogo pa sam zatrazio pomoc.Ako li neko zna..... pa jos i kaze koju ..... cist pogodak  [thumb_up] . Inace jedna je vec zapazena ali nazalost Tarabicu nije ni rozla ni bez vec srebrna..... [neampojma]
Na fotkama lepo izgleda a kako u stvarnosti to deluje,xmmmm videcu veceras.
Zar cbrr1 nije poznavalac traktora? Nesto je pricao o nekim traktorima ili sam ja tu pobrkao neke loncice???
Ja reko bice tu neki dobronamerni savet,predlog,sugestija..... a ono, mirise na "obavezan"  :'(

Major

cbrr1 dosta zna o Vespama posto planira da pazari jednu u skorije vreme ;D ;D ;D

bora63

Aaaaaa,kazes planira da pazari? Neku odredjenu,Boju,model......  ;D

Gašpar


bora63


Phobos

Citat: bora63 poslato 21 Maj, 2012, 00:19
"vece
Posto mi je kum resio da se ponovi red je da mu pomognem ali bas neznam mnogo oko li ovog dvotockasa.Znam da je obelezje jedne epoxe,da to obelezje jos traje i da se valjda i dan danas pravi a i vozi.....
Pa ako li neko zna nesto o njoj (da se prodaje neka solidna da nekazem dobra,da mi da savet sta treba pogledati i na sta obratiti paznju...... bio bih naravno zahvalan na takvoj pomoci pa ako li znas nesto a nije ti tesko da nakuckas koji red....

Ja znam jednu na prodaju u Nisu, solidna T-5 150, ja imao vespu skoro 15 god, neunistivo, skoro 200.000 presla sa zamenom klipa na 150.000

Boban_m


bora63

Phobosu jest da nam je Nis malko dalje ali ako ti nije problem da li bi mogao da okacis koju fotku i malo vise podataka? Ono stanje,ulaganje....... i naravno cenu.  [cheers]

Phobos

Citat: bora63 poslato 21 Maj, 2012, 13:24
Phobosu jest da nam je Nis malko dalje ali ako ti nije problem da li bi mogao da okacis koju fotku i malo vise podataka? Ono stanje,ulaganje....... i naravno cenu.  [cheers]

ofarbana pre mesec dana, pristojno stanje, cena oko 500 +, - dogovor. evo ti kontakt to je motor mog prijatelja pa pregovarajte da ne prenosim ovako.
Ivan 064/1850044

I moj tel ako zatreba Milan 064/1431516

Major


Gašpar


CBRR1

Citat: bora63 poslato 21 Maj, 2012, 00:19
"vece
Posto mi je kum resio da se ponovi red je da mu pomognem ali bas neznam mnogo oko li ovog dvotockasa.Znam da je obelezje jedne epoxe,da to obelezje jos traje i da se valjda i dan danas pravi a i vozi.....
Pa ako li neko zna nesto o njoj (da se prodaje neka solidna da nekazem dobra,da mi da savet sta treba pogledati i na sta obratiti paznju...... bio bih naravno zahvalan na takvoj pomoci pa ako li znas nesto a nije ti tesko da nakuckas koji red....
nisam znao da se danas za DECKA kaze KUM.. Boro nek ste vi meni zivi i zdravi.. Naakte Gays op Vespa Boro jeste kupili ovu vespu posle probe ti i decko,ooooooooooo Boze ti i kum... kako su medeni..  [free] [ljubav] [ljubav] [ljubav]

MIGE

Citat: cbrr1 poslato 21 Maj, 2012, 17:47
Citat: bora63 poslato 21 Maj, 2012, 00:19
"vece
Posto mi je kum resio da se ponovi red je da mu pomognem ali bas neznam mnogo oko li ovog dvotockasa.Znam da je obelezje jedne epoxe,da to obelezje jos traje i da se valjda i dan danas pravi a i vozi.....
Pa ako li neko zna nesto o njoj (da se prodaje neka solidna da nekazem dobra,da mi da savet sta treba pogledati i na sta obratiti paznju...... bio bih naravno zahvalan na takvoj pomoci pa ako li znas nesto a nije ti tesko da nakuckas koji red....
nisam znao da se danas za DECKA kaze KUM.. Boro nek ste vi meni zivi i zdravi.. Naakte Gays op Vespa Boro jeste kupili ovu vespu posle probe ti i decko,ooooooooooo Boze ti i kum... kako su medeni..  [free] [ljubav] [ljubav] [ljubav]
ahahahahaha ,pa ja mislim da je pola foruma cekalo da ti odgovoris  [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1

Vesparado ja se izvinjavam zbog greske u predhodnom klipu,to su bili prodavci,a da vam kazem da moze lock,valjda su Boki i kum kupili vespu,Bokiceeeeeeeeeee..?

MotoManijak

 [stop] cekaj bre pa kakv je to soundrack u pozadini?

ne nemoze to tako  [nono]

hocu da cujem napetu muziku iz filma Lord of the rings gay Vespa edition  [dancing]