Glavni meni

Njeno velicanstvo VESPA znas li neku koja je na prodaju? Iskustvo,savet....

Započeo bora63, 21 Maj, 2012, 00:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Major


UFF


Gašpar

Mo¾da je nekima po malo gay, ali meni je Vespa skroz kul. Jo¹ ovako okreèena  ;D

Plazma Keks


AndreyRR


ЯЭВОЛУТИОН

Evo i ja volim Vespu.....to je neka filozofija izgubljenih, davno proslih vremena....i ima nekog smisla...mnogo veceg smisla nego ovi danasnji plasticni motori sa rokom trajanja od 3 do 5 godina.....a onda su krsine.
Prvo kum treba da se odluci sta hoce....i zasta ce vespa da mu sluzi...
Moja preporuka je da nadje neki stariji primerak i da ga sredi za sebe...sraf po sraf.
Ako bas hoce da se vozi nek potrazi neku px200 sa anlserom...nek se uclani u vespa klub, uvek postoji pokoji dobar primerak...i dalje su oko 1000 evra ako hoces px200 da je ocuvan i bez ulaganja.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: Gaspar poslato 21 Maj, 2012, 21:59
Mo¾da je nekima po malo gay, ali meni je Vespa skroz kul. Jo¹ ovako okreèena  ;D
ne kvari srecu Borinu i kumovu,ne kvari,ne otimaj mladu,mladozenju sta vec...  [nono]

CBRR1

Citat: revolution poslato 21 Maj, 2012, 22:27
Evo i ja volim Vespu.....to je neka filozofija izgubljenih, davno proslih vremena....i ima nekog smisla...mnogo veceg smisla nego ovi danasnji plasticni motori sa rokom trajanja od 3 do 5 godina.....a onda su krsine.
Prvo kum treba da se odluci sta hoce....i zasta ce vespa da mu sluzi...
Moja preporuka je da nadje neki stariji primerak i da ga sredi za sebe...sraf po sraf.
Ako bas hoce da se vozi nek potrazi neku px200 sa anlserom...nek se uclani u vespa klub, uvek postoji pokoji dobar primerak...i dalje su oko 1000 evra ako hoces px200 da je ocuvan i bez ulaganja.
zar i ti sine,citaj revolution,Brute... odoh da se samoubijem  [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo]

UFF

recolution nije gay, ozenjen covek, on voli samo egzotiku

a to bi vecina probala samo nemaju 00 da priznaju  [rofl]


CBRR1

pa jbte boli me tuki istomak od smejanja aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ludace aahahahahahahahaahaahahahahahahahahahaahahahahaha

Major

E ova riba ima djoku.. ovaj ovaj lik ima sise u jbt kakav trip!

Sve u svemu ruzan/ruzna je i za musko i za zensko!
Plastifuksa ;D


AndreyRR


CBRR1


UFF


CBRR1

DOBI JA MINUSE,TO MORA DA MI JE GASPAR PUKO,CUO SAM JA DA SE ON STALNO NESTO LJUTI I LJUTI I LJUTI KO DA IMA 12 GOD...

Gašpar


El Jefe

PX 200 za tristotinak evara.Drugi vlasnik,masina dobra, limarija za farbanje.Obratiti se upravniku  LUKOIL  pumpe kod kvantasa u Novom Sadu
Друштво за заштиту од животиња

CBRR1


Major

Citat: cbrr1 poslato 21 Maj, 2012, 22:44
DOBI JA MINUSE,TO MORA DA MI JE GASPAR PUKO,CUO SAM JA DA SE ON STALNO NESTO LJUTI I LJUTI I LJUTI KO DA IMA 12 GOD...

A ko se ljuti dobije sledovanje :D