Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: Jefta poslato 07 Septembar, 2012, 12:12
Боље онда курву да узмемо па да је шетамо од једног до другог док се не ....
do mene do mene do mene ;D ;D

UFF

Citat: Jefta poslato 07 Septembar, 2012, 12:12
Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 11:46
tesko da ce neko da ti pozajmi
ja razmisljao da kupim samo zbog mgs-a

jedino da kupimo svi zajedno pa da se seta od jednog do drugog dok se ne raspadne :D
Боље онда курву да узмемо па да је шетамо од једног до другог док се не ....

[clapp]   [thumb_up]

Major

Citat: Plazma Keks poslato 07 Septembar, 2012, 12:08
ne mozes da kazes da je na PS-u bolje. isto je. pogledaj bre sta je narkomana na WoW-u, CS-u i da ne nabrajam...
PS je bolji za igre jer je jeftiniji, ali nemoj mi reci da ti je lakse da kad igras da stisnes kombinaciju od 2-3 dugmeta da uradis nesto nego da lepo kao na kompu imas jedno dugme za jednu komandu

Ja mogu da kazem da je bolje jer su konzole napravljene za IGRE, a kompjuteri nisu ;)
Imam odlicnu grafiku na racunaru jednu od najboljih, a i dalje tvrdim da je mnogo bolja grafika na ps3.

A sto se tice online igara, nemas predstavu koliko takvih likova ima i na ps-u.

Meni licno je mnogo lakse da igram pucacine na kompjuteru tipa CSS, ali to je to. Sve ostalo sto me zanima je mnogo lakse igrati na dzojpedu.
A jos se lepo uvalim u krevet ko bog uzmem bezicni dzojped i udri do mile volje ;D

stilgar

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 11:51
stilgar pa sto ne drzis onda ps igraonicu umesto sa racunarima?

em je bolje em je jeftinije kako ti kazes
ne drzim vise igraonicu, rasprodo sam sve racunare, a ne bi ponovo da ratujem sa decom 13 godina je bilo dovoljno.

UFF

pa pitam dok si drzao zsto su bili racunari a ne konzole?

Jefta

Па зато што CS не може да се игра на конзолама, а 90% људи је ишло у играонице да игра CS

Plazma Keks

sada  idu da igraju dotu, cs, wow, cod, bf....

Major

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 13:30
pa pitam dok si drzao zsto su bili racunari a ne konzole?

Mnogo je jeftinija investicija uzeti racunare nego konzole.
Inace u kraju je bila igraonica sa 5-6 soni 2, uvek je bila puna nisi mogao na red da dodjes.

UFF

@ major

Citat: stilgar poslato 07 Septembar, 2012, 11:40
treba da das bar 450 evra za graficku i bar 200 za neki procesor koji ce to da tera, podrazumeva se da imas bar 8 gb jer ti pola od toga uzme windows

Plazma Keks

Citat: MajorSoul poslato 07 Septembar, 2012, 14:16
Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 13:30
pa pitam dok si drzao zsto su bili racunari a ne konzole?

Mnogo je jeftinija investicija uzeti racunare nego konzole.
Inace u kraju je bila igraonica sa 5-6 soni 2, uvek je bila puna nisi mogao na red da dodjes.

idi u metro, gde su KGB, MOJO i ne znam vise koje igraonice. uvece, nema mesta, a ima preko 300 kompova

stilgar

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 13:30
pa pitam dok si drzao zsto su bili racunari a ne konzole?
aj kad pitas da ti kazem :) imao sam prvi xbox cim se pojavio u evropi i malko se zanimao za to da ih povezem u lan ko racunare, mogo je da se igra cs na njima, postojao je neki programcic tuneling koji je simulirao live server a u stvari je bio lan, svako na svojoj konzoli ko na pciju, tako moze fifa, pes, cs i ostale lepe igre koje bejahu za xbox 1. Al znajuci narav microsofta znao sam takodje da to nece biti dugorocno kao sto i bese izadje xbox 360 (a prvi modeli su umeli da RROD-uju brzo i bili su skupi u startu) i oni odjebase prvi xbox. da sam to sproveo u delo to bi radilo mozda godinu dana max. Plus plazma sindrom "ne mogu da igram bez tastature i misa" tako da nisam to na srecu po svoj dzep odradio a bio sam se opasno zagrejo. PS2 sam kupio (za sebe zbog GT3) jedan i ko je hteo mogo je da igra bio je pes, fifa nba gta... al tad je CS rulao tako da nisam forsirao konzole u poslu CS je zavrsavao posao. Za konzole ti treba veci prostor zbog tv pa komoditet za igraca. Ali za sebe sam uvek imao konzole da odmorim mozak od tastature i imisa :)
Sad unuk Joca delje sa druugarima igrice na X360 a ja sam na ps3, cesto igramo moju il njegovu konzolu zajedno :)  

stilgar

Citat: Plazma Keks poslato 07 Septembar, 2012, 14:29
Citat: MajorSoul poslato 07 Septembar, 2012, 14:16
Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 13:30
pa pitam dok si drzao zsto su bili racunari a ne konzole?

Mnogo je jeftinija investicija uzeti racunare nego konzole.
Inace u kraju je bila igraonica sa 5-6 soni 2, uvek je bila puna nisi mogao na red da dodjes.

idi u metro, gde su KGB, MOJO i ne znam vise koje igraonice. uvece, nema mesta, a ima preko 300 kompova
kad si bio zadnji put? pre tri godine nisi imo mesta 24 sata na dan i bilo ih je 13 igraonica, sad ih je ostalo 5 (valjda) zadnji put kad prodjoh pre podne oko 11-12 na tih 300 je bilo 10 ljudi a nije bio raspust...

UFF

odlicno
sad znam od koga mogu da pozajmim ps3 da predjem mgs :)

Plazma Keks

Citat: stilgar poslato 07 Septembar, 2012, 14:34
Citat: Plazma Keks poslato 07 Septembar, 2012, 14:29
Citat: MajorSoul poslato 07 Septembar, 2012, 14:16
Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 13:30
pa pitam dok si drzao zsto su bili racunari a ne konzole?

Mnogo je jeftinija investicija uzeti racunare nego konzole.
Inace u kraju je bila igraonica sa 5-6 soni 2, uvek je bila puna nisi mogao na red da dodjes.

idi u metro, gde su KGB, MOJO i ne znam vise koje igraonice. uvece, nema mesta, a ima preko 300 kompova
kad si bio zadnji put? pre tri godine nisi imo mesta 24 sata na dan i bilo ih je 13 igraonica, sad ih je ostalo 5 (valjda) zadnji put kad prodjoh pre podne oko 11-12 na tih 300 je bilo 10 ljudi a nije bio raspust...

zadnji put sam bio zimus. nemas mesta uvece od 20h, kada krecu rezervacije, to je sto se ticne radnih dana, a sada je samo vikendom prepuno. mislim vise nije to kao nekada, odlicno se secam kako je bilo, skoro svi lokali su bili igraonice...

stilgar

mozes samo da poneses vopi i pidzamu i dodjes kod mene da ga odigras ako imas disk sa igrom jer ja nemam :)

UFF

 [rofl] dogovoreno
ce nadjem disk i kupim vopi
pidzama ne treba, mogu da igram i po 16 sati
pazua samo za wc i neku hranu da porucim

Plazma Keks



con3

a jesili probao da skines simulatro za ps ili xbox ?

UFF

ne moze mgs da se igra na pc-u jer nemas dovoljno komandi
na wsad ga vodis a treba ti jos 4 takve komande da mu dok ga vodis okreces glavu i gledas u svim pravicma..