Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

machinarium je extra igrica......definitivno preporuka
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Jefta

Citat: MajorSoul poslato 04 Septembar, 2012, 08:27
Citat: UFF poslato 04 Septembar, 2012, 00:40
Citat: MajorSoul poslato 03 Septembar, 2012, 23:01
Ovo se ceka ;D

Metal Gear Solid: Ground Zeroes - 'Extended Demo Gameplay' TRUE-HD QUALITY

i kad izadje samo za ps i xbox onda samo da se  [samoubistvo]

Pa ti kupi PS3 ;) Ja sam samo zbog MGS-a i Residenta kupio PS3. Buraz je naravno odusevljen mojim potezom, a ja samo cekam tako neku igru i onda ne izlazim par dana ;D

Ja bih kupio PS3 samo zbog God of War serijala

Major

To je doslo kao slag na tortu :D

Plazma Keks

da kupim PS3 zbog nekoliko igirca, nikad. pored toliko zaraza za komp, vama treba jos i MGS(igrao sam, do jaja je), god of war(klasicno trci i kolji)...
koji moj da igram pucacine na PS3 kad ne mozes da nisanis ko covek, nego nesto drkas sa onim mini dzojstikom na gejmpedu...
http://dl.maximumpc.com/galleries/g500/g500_05_full.jpg
http://amigakit.leamancomputing.com/catalog/images/amigaone-keyboard-kx1000-1.jpg
nema tih komandi koje ne mozes da metnes na mis i tastaturu

Major

Sad se isplati kupit PS3 jer su uspeli da ga flesuju i sve igre mogu da se skinu s neta ;)
Ja na PS3 i ne igram pucacine, vec samo igre tipa Assassins Creed, MGS, Resident, GoW,..

Plazma Keks

nikad nisam bio neki fan konzola, bem li ga. igrao sam assassins creed na PS-u i pogubio sam se u orijentaciji, a ovako sa misem lepo nacentriras gde ces i veoma brzo mozes da menjas pravac kretanja...

Major

Samo je stvar navike. Meni je kompjuter u vecini slucajeva sluzio za posao, a konzole za igranje ;)

stilgar

@plazma
na ps3 igram gran tourismo 5, gow 3, uncharted 1.2.3 itd. ps3 nije samo konzola vec i odlican bluray player mozda i najbolji u toj klasi cene. ono sto je jos prednost konzole je to da nemas potrebu da juris i upgredujes hardver, juris novu graficku i sl. Sve ti radi na maksimumu nema seckanja blokiranja sa lose odradjenim crackovima ni zaglupljivanja koje trazi restart. nekad je pc bio odlicna platforma za igranje a u zadnjih par godina nazalost svi dobri naslovi se rade za konzole a onda se portuju na pc. Kad kupujes komp gledas da uzmes graficku "do jaja" da budes miran bar 2 godine a cena te graficke cesto je veca od cene novog sonia ps3, plus sto propustas sve ekskluzive od igara za istu koje su u stvari nesto najbolje u gaming-u.   

Plazma Keks

jbg, ali konzole nikada ne mogu da postignu performanse kao kompovi, jer na kompjuterima se i prave te igre. za komp imas druge ekskluzivne igre... ipak, konzola je za igrice pa na njoj izlaze razne i ja to razumem, a komp je sprava koja je pravljena da mozes da radis sve na njemu.
vrh igre koje izlaze za komp imaju bar 2x bolju grafiku od igara na konozlama

Jefta

Да ли би неко хтео да ми позајми ПС3 на продужени викенд и Бог Рата серијал :)

stilgar

Citat: Plazma Keks poslato 07 Septembar, 2012, 11:26
jbg, ali konzole nikada ne mogu da postignu performanse kao kompovi, jer na kompjuterima se i prave te igre. za komp imas druge ekskluzivne igre... ipak, konzola je za igrice pa na njoj izlaze razne i ja to razumem, a komp je sprava koja je pravljena da mozes da radis sve na njemu.
vrh igre koje izlaze za komp imaju bar 2x bolju grafiku od igara na konozlama
mladicu :), kad se igra pravi za konzolu onda je kod te igre optimizovan za istu, samim tim izvrsava se brze i tecnije na konzoli za koju je pravljena. Kad takvu igru portujes na pc oni ne pisu kod ponovo da bi isto radila na pc-iju vec je samo portuju prilagode da radi na kompu pa ti dobijes igru gde nemozes da menjas komande, koja izgleda "ko da nije pravljena za pc". Da bi ti imao 2X bolju grafiku na pciju u igrici treba da das bar 450 evra za graficku i bar 200 za neki procesor koji ce to da tera, podrazumeva se da imas bar 8 gb jer ti pola od toga uzme windows, i uz to da kupis neki monitor koji je do jaja sa dvi ili hdmi izlazom koji je isto od 200 e pa na gore da bi video sve to sto graficka moze da prikaze. Ovako uzmes ps3 i zakacis na tv i uzivas u dobrim performansama igre gledas moto trke na istom kad ti dosadi igranje i sve to te kosta mnogo manje. Komp kupis za 200 evra komplet sa sve monitorom neku ofice masinu jer objektivno vise ti i netreba.  

Plazma Keks

razumem ja sve to u potpunosti, ali meni je komp bolji. odrasto u CS, heroes, red alert, age of empires...

Taraba

Aj ti nama pozajmi avion? [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

tesko da ce neko da ti pozajmi
ja razmisljao da kupim samo zbog mgs-a

jedino da kupimo svi zajedno pa da se seta od jednog do drugog dok se ne raspadne :D

stilgar

Citat: Plazma Keks poslato 07 Septembar, 2012, 11:42
razumem ja sve to u potpunosti, ali meni je komp bolji. odrasto u CS, heroes, red alert, age of empires...
znam ja o cemu pricas zbog age of empires sam i otvorio igraonicu (1999te), i igro se sa svojim musterijama 13 godina, al veruj mi komp nije bolji za igre, mozes vise da ga volis al da je bolji nije :)

UFF

stilgar pa sto ne drzis onda ps igraonicu umesto sa racunarima?

em je bolje em je jeftinije kako ti kazes

zVuk

Citat: stilgar poslato 07 Septembar, 2012, 11:49
Citat: Plazma Keks poslato 07 Septembar, 2012, 11:42
razumem ja sve to u potpunosti, ali meni je komp bolji. odrasto u CS, heroes, red alert, age of empires...
znam ja o cemu pricas zbog age of empires sam i otvorio igraonicu (1999te),

plazma je 1999e nosio pelene....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

ne mozes da kazes da je na PS-u bolje. isto je. pogledaj bre sta je narkomana na WoW-u, CS-u i da ne nabrajam...
PS je bolji za igre jer je jeftiniji, ali nemoj mi reci da ti je lakse da kad igras da stisnes kombinaciju od 2-3 dugmeta da uradis nesto nego da lepo kao na kompu imas jedno dugme za jednu komandu
@zvuk.
drogiram se na kompu od 95.. i igrao sam razne matore igre koje nazalost vise ne mogu da nadjem

Jefta

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 11:46
tesko da ce neko da ti pozajmi
ja razmisljao da kupim samo zbog mgs-a

jedino da kupimo svi zajedno pa da se seta od jednog do drugog dok se ne raspadne :D
Боље онда курву да узмемо па да је шетамо од једног до другог док се не ....

zVuk

Citat: Plazma Keks poslato 07 Septembar, 2012, 12:08
ne mozes da kazes da je na PS-u bolje. isto je. pogledaj bre sta je narkomana na WoW-u, CS-u i da ne nabrajam...
PS je bolji za igre jer je jeftiniji, ali nemoj mi reci da ti je lakse da kad igras da stisnes kombinaciju od 2-3 dugmeta da uradis nesto nego da lepo kao na kompu imas jedno dugme za jednu komandu
@zvuk.
drogiram se na kompu od 95.. i igrao sam razne matore igre koje nazalost vise ne mogu da nadjem

salim se ja....sta s' ljutis odma'

...nego konzole su zakon za igrice.....nema system requirements, samo turis disk i to radi.....sto se komandi tice, kontroleri su napravljeni za igranje, za razliku od tastature i misa koji su napravljeni za nesto sasvim drugo......to sto ti nisi uspeo da se snadjes na joypadu, ne znaci da ne valja, nego da si bangav u prste. :P ..i ne znam o kakvim kombinacijama dugmica pricas, kad ako za nesto imas jedno dugme na PC-u, onda imas jedno dugme i na konzoli...
Ko se ljuti, uleti mu kruti