Glavni meni

Zajednicki odlazak na moto susret u Sremsku Mitrovicu

Započeo jerej, 29 April, 2012, 13:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jerej

Ako ima zainteresovanih, bilo bi lepo da se organizujemo i zajedno odemo na skup. Ko je za nek se javi..  :)

UFF

znas nekog od organizatora?
isao bih ako neko ima proverenu informaciju da organizatori imaju dogovor sa  [policaja] da ne zaustavljaju odmah tu na izlazu
i ove godine u smederevu na skupu najeba gomila njih kao i prosle god

jerej

nece koliko ja znam. idem tamo svake godine i uvek stoje na prilazu skupu, ali ne diraju, osim sto opominju da se nosi kaciga. isao sam i bez tablica i sa divljacima i nikad niko me nije ni pogledao od policije.

pit

Citat: UFF poslato 30 April, 2012, 03:24
znas nekog od oa smo bukrganizatora?
isao bih ako neko ima proverenu informaciju da organizatori imaju dogovor sa  [policaja] da ne zaustavljaju odmah tu na izlazu
i ove godine u smederevu na skupu najeba gomila njih kao i prosle god

           Ja sam 2 x bio u Mitrovici...policija nije nijednog momenta nikog popreko pogledala a kamo li  zaustavila....secam se da smo okupirali bukvalno zgradu supa motorima da nisu mogli da izlaze kolima ....jer su preko puta supa neki kafici i opet nikakve reakcije od strane policije.

Simon69

Mitrovcani su maksimalno korektni i bicu tamo u subotu oko 12.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!


Landser



goranvojska


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Landser

Kad god ocete a da nije mnogo rano posto moram do bubanj potoka da pazarim vrecu za spavanje, mogu da vas cekam na pumpi kod mene, sipamo svez vazduh u pneumatike i gas... [kawasaki_ninja]

Lazic


Landser


Lazic


jerej

ja sam se sad vratio i bilo je ekstra.. Obucite danas majice, da mozemo da se prepoznamo.. :)

Ruza-Bandit

MO¾da i ja banem u SM. Nego jel obavezna majica ili mo¾e i bez nje? :P


Nadalina

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 05 Maj, 2012, 02:23
MO¾da i ja banem u SM. Nego jel obavezna majica ili mo¾e i bez nje? :P

Ruzo, brate, ni brus nije obavezan, a kamoli majica! 8)

:-*

Uzivajte i za mene, u SM je uvek super. :)
Ja odo` na svadbu.... Nece ni meni biti tol`ko lose! ;D
Dzukela u podznaku

goranvojska

ja bio i bio svedok udesa na prilazu sm sa a puta.kamion oduzima prednost motoru tako sto sa glavnog puta skrece levo motor udara u zadnju desnu bocnu stranu sami cosak prikolice i tezak udes.vozac je davao znake zivota kad ga je h pomoc odvezla u bolnicu.jos 2 motora su tu i svi nose bg table.ako neko nesto zna neka napise kako je momak.imam slike al ne umem da postavim.

jerej

ja sam danas ostao bez motora dok ne prodje postupak provere jer je motor stranac. Sta ce biti i koliku cu kaznu platiti, to ni Bog ne zna..