Glavni meni

Zajednicki odlazak na moto susret u Sremsku Mitrovicu

Započeo jerej, 29 April, 2012, 13:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska


jerej

ma da, danas su u Mitrovicu stigla dva presretaca iz Beograda..

goranvojska

video sam na skupu al ovamo nisu dirali nikog.kako tebe navatase?

jerej

stao sam da kupim vodu kod prodavnice, videli da nemam tablu i eto.. ovako nesto se nikad nije desilo koliko ja znam..

Lazza

U ovoj drzavi sve ide kontra... umesto da se digne svest ljudima i edukacija svih vozaca sto motora sto ostalih o motorciklistima na drumu, prvo se dizu kazne i agresivnost presretaca. Imao sam skoro i sam bliski susret sa presretacima, jako ruzno iskustvo. Svi gresimo u saobracaju ali ovo sto se radi... a kako cujem tek ce posle izbora da bude sex !
I may be dumb, but I'm not stupid.

Milomir27


NesaFZR

pa pisao sam ja da ce da jebu kevu bez tablica,a ti jerej  si najebo ko zuti,trazi vlasnika da ne bi ostao bez motora kao sto sam ja bez auta pre neko9liko god.

NesaFZR

a sto se tice sexa ,jerej ce da ga ima zesce i to vise puta :o

UFF

Citat: pit poslato 30 April, 2012, 14:38
Citat: UFF poslato 30 April, 2012, 03:24
isao bih ako neko ima proverenu informaciju da organizatori imaju dogovor sa  [policaja] da ne zaustavljaju odmah tu na izlazu
i ove godine u smederevu na skupu najeba gomila njih kao i prosle god

          Ja sam 2 x bio u Mitrovici...policija nije nijednog momenta nikog popreko pogledala a kamo li  zaustavila....secam se da smo okupirali bukvalno zgradu supa motorima da nisu mogli da izlaze kolima ....jer su preko puta supa neki kafici i opet nikakve reakcije od strane policije.


Citat: jerej poslato 30 April, 2012, 11:16
nece koliko ja znam. idem tamo svake godine i uvek stoje na prilazu skupu, ali ne diraju, osim sto opominju da se nosi kaciga. isao sam i bez tablica i sa divljacima i nikad niko me nije ni pogledao od policije.


Citat: jerej poslato 05 Maj, 2012, 23:15
ja sam danas ostao bez motora dok ne prodje postupak provere jer je motor stranac. Sta ce biti i koliku cu kaznu platiti, to ni Bog ne zna..


[zvizdi]


[sutirakamen]

Gvozden

e jbg,....pope.  Pa posti malo...
Em valjash gume, em si MM, pa de bez tabla tamo...jbg bar da si javio odmah mogli smo da pomognemo....ima tu varijanti....
bez ljutnje , jbg zao mi fasovacesh carinski prekrsaj, a pitacu sutra sve oko cifre....


AndreyRR

i opet sranje u mitrovici,lepo Uff pita a niko nista ne zna

Havarisan


Andjelo

Citat: jerej poslato 05 Maj, 2012, 23:15
ja sam danas ostao bez motora dok ne prodje postupak provere jer je motor stranac. Sta ce biti i koliku cu kaznu platiti, to ni Bog ne zna..
auuuuuuuuu bre gospodine Pope pa gde se vozas kada nisi  sredio tablice ,moze da se oduzi postupak provere pa da jos kazna izadje skuplje nego sto si platio motor  ide i carinski prekrsaj a ako se nekom svidi mozes ostati i bez motora sa dodatnim kaznama

pit

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2012, 02:40
Citat: pit poslato 30 April, 2012, 14:38
Citat: UFF poslato 30 April, 2012, 03:24
isao bih ako neko ima proverenu informaciju da organizatori imaju dogovor sa  [policaja] da ne zaustavljaju odmah tu na izlazu
i ove godine u smederevu na skupu najeba gomila njih kao i prosle god

           Ja sam 2 x bio u Mitrovici...policija nije nijednog momenta nikog popreko pogledala a kamo li  zaustavila....secam se da smo okupirali bukvalno zgradu supa motorima da nisu mogli da izlaze kolima ....jer su preko puta supa neki kafici i opet nikakve reakcije od strane policije.


Citat: jerej poslato 30 April, 2012, 11:16
nece koliko ja znam. idem tamo svake godine i uvek stoje na prilazu skupu, ali ne diraju, osim sto opominju da se nosi kaciga. isao sam i bez tablica i sa divljacima i nikad niko me nije ni pogledao od policije.


Citat: jerej poslato 05 Maj, 2012, 23:15
ja sam danas ostao bez motora dok ne prodje postupak provere jer je motor stranac. Sta ce biti i koliku cu kaznu platiti, to ni Bog ne zna..


[zvizdi]


[sutirakamen]


                   Pa popa su sjebali ''tvoji'' beogrdaski policajci a ne mitrovacki.Vidis da kaze da su dosli iz prestonice...tako da ti je citiranje neumesno.

goranvojska

ja sam bio i video 2 presretaca sa bg tablama na suzuki 1000 sad odakle su sam bog zna nesto nisam zeleo da pitam.dal su nekog drkali neznam a dok su bili na skupu nikog.po gradu neznam.

pit



               Proslo je vreme kad je moglo da se voze diivljaci i stranci....odnosno nikad nije ni bilo ali je u jednom periodu kontrola policije popustila skroz po tom pitanju.
              Da neko ne bi bio u zabludi da je ranije moglo ja sam jednog stranca neku DT 125 davne 1990 vozio neko vreme i prodao jednom liku uz upozorenje sta moze da mu se desi.Bolid je parkirao ispred svog kafica i posle nekoliko dana murija ga zaplenila.

bokilic

carinski prekrsaj ide do x 5....
ali,ako ti je originalni vlasnik iz strane saobracajne tu, ili neko ko ima ovlascenje itd,nije da nemozes da se izvadis malo..
e sad,,carinici delju kozu s ledja,sudije tu i tamo...
nema vise te voznje sa divljim motorima..
brmmmm

jerej

Ovakve stvari koliko ja znam se nikad nisu desavale. mozda sam neupucen, ali gomila motora je vozena na skupovima bez tablica i nikad nista nije bilo. od kako je zakon promenjen takve stvari ocigledno ne smeju vise da se radi, a ko bi verovao da ce od toliko motora bas mene da uhvate i to na tako glup nacin da ne mogu da verujem. Stao sam da kupim nesto u prodavnicu, prilazi covek i pita sto nemam kacigu, ja mu kazem da cu je staviti samo dok kupim nesto u prodavnici, jer idem dalje, on mi kaze da mu dam dokumenta i papire od motora i tu nastaje haos.. Presretaci su bili iz Beograda, bio je u dainese jakni i farmericama i odakle sam znao da je pandur? Sta je bilo bilo je, a sta ce biti to cu tek da vidim.

goranvojska


UFF

Da ja mislim da se pop bas iznervirao sto su bili iz beograda a ne zato sto su mu uzeli motor
jer sta ce oni cak iz beograda tamo u mitrovici  [prebicute]