Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Pa ¹ta si hteo?? Ko ti kriv kad zove¹. Ja kad neko napi¹e cena dogovor ni ne gledam, nek je sto puta dobar, znam da me èeka razgovor sa nekim mudroserom. To je uvek neko ko ima teoriju i obja¹njenje za¹to je njegov motor bolji od svih drugih i za¹to ga "ne dam za te pare koje svi nude". Kratak je moj ¾ivot da bi slu¹ao svaku budalu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ZEKA

Kupim logitech mis da zamenim neki prastari Genius jer je pocelo da skripi scroll a ovaj nov ne skripi al zato tandrce kao da radi na zupcanike od parne lokomotive. Nije mi jasno kako su uspeli da naprave takvo sranje

Glava Dole

Nema nikakvog merila, ja uzeo svetlecu genius tastaturu i toliko je sranje bilo da sam poludeo i posle dana vratio staru koja baguje. Otisao i zamenio, kao da je losa zavrsna obrada i neko dugme radi lepo neko zapinje, oseca se kao da je plastika unutra gruba, kao smirgla... ta inace bila 2600, a imao sam ranije cak i neku A4 tech koju platio svega 290din u radnji verovali ili ne i bila duplo udobnija od te, bila bi i dalje ziva da nisam prosuo guaranu preko nje :) I zamenim za duplo jeftiniju uz koju jos ide i mis i tiha, mekana, odlicna, udobna... a i proizvodjac isti... znaci nista napamet bez tudjeg licnog iskustva ili bar neke kratke probe u radnji ocigledno, cena i marka vise uopste nisu apsolutno nikakvo merilo. Logitech vazi za najbolju firmo sto se toga tice pa eto kako su ga "smandrljali".

Hurricane

Citat: ZEKA poslato 15 Novembar, 2017, 16:04
Kupim logitech mis da zamenim neki prastari Genius jer je pocelo da skripi scroll a ovaj nov ne skripi al zato tandrce kao da radi na zupcanike od parne lokomotive. Nije mi jasno kako su uspeli da naprave takvo sranje

Ja podmazem kad nesto skripi  [neampojma]

ZEKA


Lazic

Obim struka preveliki za Gavrine pantalone... :( Dijeta bato...

mali_zmaj

jin-jang

megaidiot


Lazic


Hohštapler

Crkla sijalica u levom faru. Fijat stilo. Ko je probo da zameni zna sta je muka.
Jeeeeebeeeem mu oca italijanskog!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


mrle

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Novembar, 2017, 09:45
Crkla sijalica u levom faru. Fijat stilo. Ko je probo da zameni zna sta je muka.
Jeeeeebeeeem mu oca italijanskog!
i akumulator napolje, ali jebe kad crkne na hladnoæi...

Hohštapler

Kutija sa osiguracima, pa akumulator pa nosac akumulatora!
Prosli put sam pokusao bez skidanja nosaca - ispala mi ¾icica, jebo sam mu majku, sav se izgrebo, iznervirao, hteo sam da ga zapalim! I onda se ljudi pitaju zasto majstor naplati 1000din zamenu sijalica...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


dzimika

A ja mislio da je na meganu tesko zameniti :P

Kod megana napravili u potkrilu otvor da moze lakse da se pridje za levi far a za desni skida se lula od posude tecnosti za vodu, kod lagune isto za desni a za levi moze bez pomeranja icega samo malo prakse, jos kod mene fabricki ksenon, samo je to malo jebeno ali moze :)

mrle


milomir22

#23876
Na svakom autu je potrebna odredjena gimnastika da se zameni sijalica, inace meni su pregorela vlakna za kratko na istom faru u roku od mesec dana. Sad sam poceo da teram pod dugim i kratkim naizmenicno. Pazite da ne sjebete onaj projektor, meni otpao na yarisu, tek sam tu video jebadu dok sam ga namestio, a bez njega ne svetli ni kao sveca.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Та су кола прављена за срећније земље у којима акумулатори и сијалице вечито трају.
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot

Citat: dzimika poslato 20 Novembar, 2017, 11:05
A ja mislio da je na meganu tesko zameniti :P
a koliko sam popizdeo, desni bese, vracao se iz berlina za beograd, na kraju sam razmisljao da ostavim tako pa nek mi pisu kazne kroz evropu, da se vise drkam ne mogu, pa se onda vratio i nekako zamenio. jebo pas mater ko ga je tako napravio i zasto.