Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot


ЯЭВОЛУТИОН

to je samo privremeno...............a kako moje secanje sluzi najduze traju privremena resenja.......secam se privremenih dozvola za kioske koji su prerasli u zidane lokale na dva sprata...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ka¾u nadle¾ni da je stavljen asfalt da bi kolovozna povr¹ina bila èvr¹æa, a da u ponedeljak kreæu sa kaldrmisanjem... Do sada ne videh da se kombinuju asfalt i kaldrma... A i kakva kolovozna povr¹ina u Skadarljiji...?

dzimika


Lazic


UFF

lazicu ti si na zvezdari i pijes a garant i tablete koristis plus nisi psihicki stabilan znaci uzece ti decu, najebao si  [rofl]

Lazic

Sad bi platio da ih neko uzme... ;D Al' kad su bili mali, robijao bih nekog od tih retarda lagano...

Hurricane

 [rofl]

Uze mi misao

Uzeli bi ih i vratili isti dan

:-*  [srce]

Lazic

Kad sam imao 13 godina popièkam se sa majkom oko ocena na tromeseèju, pokupim se i na sledeæih 6 godina preselim kod æaleta, koja je to drama bila u poèetku, majka odlepila, bila u tripu da me otac oteo :o [facepalm], zvala policiju, ja ih doèekao na vratima i rekao da odjebu, posle nisam prièao pola godine sa njom, tu¾ila æaleta sudu, u nekom trenutku sudija rekla u fazonu da æe na silu da me vrate majci, nju sam pred celom sudnicom oterao u tri lepe pièke materine i rekao da mogu da probaju... Posle majka iskulirala i kad sam upisao faks ponovo se preselio kod nje... Danas su matori skoro kao u braku samo ne ¾ive zajedno... [facepalm] :)

Kostić

#23829
al prilikom dolaska i upada u stan, zatekli su prljave sudove, razbacanu garderobu, etc.... od sve dobre ¾elje da urade ne¹to 'dobro', oni urade bolesno. tebi bi laziæu uzeli lea i maèku, a to bi te dotuklo. ako te kom¹ija prijavi anonimno, da nisi okreèio stan dvaes godina, ode i kle.... te ¾ene realno treba izudarati za sve pare, jer svakako misle da im je priroda dala od boga dar, da upravljaju tu¾im ¾ivotima. il da ih neko ne do bog zakopa ¾ive... a ovi dal su dobri il lo¹i, prljavi il èisti, to je njihovo lièno porodièno kako im se oæe. njihovo dete, njihova briga. nisu ve¹ali svoje dete i bacali ga o beton pa da te budaletine glume za¹titnika a da im to niko nije tra¾io... bolesna je ova srbija. mnogo bolesna. jugoslabija nije bila cveæe, al u odnosu na ovo, bila je normalna. a anonimna prijava je ravna najbolesnijoj ma¹ti, koja se razbuktala u oèima tih oèigledno traumatizovanih  ¾ena u ¾ivotu sa ¾eljom da sprovode svoju volju. zajebano je to. a ako sam dobro svatio, navode upotrebu alkohola i tableta za èega ako sam dobro svatio ne postoji dokaz, nego rekla kazala - anonimna prijava. mislim, bolesno. sad ako neko pije, æemu uzmu dete. pa i da je narkoman i tabletoman, ne smije da mu dira u ¾ivot. osim ako ne postoji neposredan dokaz da maltretira dete u nekom obliku sadizma, mo¾da kulta ukoliko ima nasilne indikacije i slièno. al srbija i rekla kazala su fenomen ¾elje da bude ko dr cocto iz amerièkog filma... narkomani imaju decu, drogiraju se pred njima, koriste ih kad idu u nabavku kao paravan i niko im ne uzme decu. jer ne postoji anonimna prijava, ali postoji oèigledan dokaz u smislu da dr¾ava zna da narkoman ima dete i ne reaguje bez anonimne prijave. kad se malo poèe¹e¹ po glavi, srbija je oèigledno prepuna sudija a nema dovoljno okrivljenika. ko lov na ve¹tice u stara vremena. fenomen. ljudi ¹ire ljubav prema d¾ukelama, ali mrze ljude. takvi anonimni tipovi ljudi su ma¹toviti, ne konkretno d¾ukela¹i oni su samo primer, imaju teorije zavere i jaèi su od ilije èvoroviæa lièno. oni su dobri èisti fini i pedantni, prepuni ljubavi prema ¾ivotu pod staklenim zvonom. takvi obièajno i naprave sranje tj ljudi koji imaju neku dobrodu¹nu bolest u svojoj ma¹ti. sad u ovom sluèaju trebalo bi i anonimnog prijavljivaèa poslati kod psihologa, ukoliko ne postoje neposredni dokazi da su ovi ljudi muèili svoje dete, na osnovu te prijave. sve u svemu, ako nisu krivi, neæe da bude nikom ni¹ta, vratiæe im dete i zakopaæe eventualnu odgovornost za nepravilno postupanje i ¾ivot ide dalje. to je druga ozbiljna bolest ove oèigledno rodbinsko plemenske srbije.

mali_zmaj

Nazalost mi imamo ruznu naviku da hocemo da prihvatimo nekakav zapadni sistem vrijednosti i ljudskih i djecijih prava! Ali nabrzinu i nevjesto!!  Pa kao sto sam ja vec pisao,a svi ste upoznati da imam autisticno dijete.
E zasto to kazem,moj otac pomaze meni i supruzi oko tog djeteta,i to puno. A voli ga neizmjerno,i ja ne smijem ni zagalamiti na sina,a o nekakvom kaznjavanju,bio to cosak,ili ne daj Boze udariti po dupetu ne dolazi u obzir ako je stari tu.
Kao sto znate,ili ne,autisticna djeca nekad imaju navale adrenalina,ili emocija kad rade neke stvari nekontroslisano. Pa ih onda morate malo trgnuti,da se vrate u kolosijek ,da se tako izrazim.  E sad dolazimo do zapleta!! 
Na putu do skole ga je uhvatilo to njegovo stanje,i stari ga je malo protresao,i ....!???  Neka matora budala,pardon dusebriznik,je prijavila starog za nasilje u porodici!!! Otisla baba u skolu,u dvoristu natjerala neku zenu da slika staroga telefonom i prijavila starog direktorici skole.  Stari,posto je srcani bolesnik,kad je cuo za to,kad nije umro od muke,pet dana nije spavao!!  Ja sam lagano otisao do skole na razgovor,da razuvjerim ljude od netacnih navoda,i da im kazem kad saznam ko je to uradio da ce tek onda da vide sta je nasilje!!!

Tako da su kod nas odjednom poceli glumiti svje i sva,tj. psihologe i socijalne radnike. U skolama su djeca postala nemoguca,zato sto ucitelji ne smiju prema njima biti strogi,odmah ih prijavljuju.  Djete vise ne smijes udariti ni po dupetu,da neka budala ne naidje i ne krene se pravit pametna. Mislim meni je stari bio strog,zato se cudim kakav je sad sa unucima. Jebes cupavog medu,kako je mekan!! Al zato je meni sljagu opaljivao na prvu,nije puno bilo price,kad sam bio klinac!! Kad se nesto kaze,to je to i cao!!  I sta nam svima fali,svi smo ispali normalni ljudi!! A sad,gledam djecu okolo,pa pola ih je razmazenih debila,kojima roditelji ispunjavaju sve zelje!!

Sta je poanta,pogubili smo se izmedju zelje da pomognemo zlostavljanoj djeci,ne razlikujemo roditeljsko kaznjavanje, od zlostavljackog maltretiranja!!  A da ne govorim o dezurnim dusebriznicima,kojima bi ja bubrege odvaljivao,iz zabave,posto su neupuceni,a zagorcavaju ljudima zivot bespotrebno!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Ja nisam da se zne i deca biju....batine podrazumevaju nekontrolisanu primenu sile.....ali pedagoske mere us sasvim prihvatljive, jer kad neko upadne u fras to je jedini nacin da ga trgnes....histericni napad se prekida na taj nacin....ne tako sto ces nekoga oplaviti vec sa jednim odmerenim udarcem....ne da ga povredis ali ga mora zaboleti....a oni nek pokusaju da ga odvedu...dete mislim...zenu mogu...doplaticu...
Nek mi kazu sta mu nedostaje i sta neko drugi moze da mu pruzi...pogotovu za malu.....kad su je lekari otpisali nakon rodjenja ja sam ulozio svu svoju energiju i vreme da budem sa njom....sad ima tri godine i nista joj ne fali i skoro sve oj je dozvoljeno...nju nisam nikad ni po prstu prstom udario....i kad prvog bilmeza bude dovela kuci ima da ga stisnem za pevalo i da mu objasnim da mu je bolje da je ne rasplace.....
A to kako drustvo brine o deci znaju svi roditelji...placao sam 900 dinara kapi za oci koje su odlazile na cetri dana i to prvih godinu dana.....jer moze na recept ali izdaju samo jedan i participacija je 750 dinara,,,dakle dva puta nedeljno kod lekara a opet me kosta....pa 250 dinara goriva mo kosta gorivo do doma zdravlja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

ovde u austriji se deca biju u strogoj tajnosti, kad mali muhamed napravi sranje, mama-nindza se samo zaleti i odvuce ga u kucu, a dete vec unapred place ko da ga kolju.
sta rade austrijanci ne znam, uglavnom nemaju decu.
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Novembar, 2017, 13:56
kad neko upadne u fras to je jedini nacin da ga trgnes....histericni napad se prekida na taj nacin....ne tako sto ces nekoga oplaviti vec sa jednim odmerenim udarcem....
lekari to rade godinama, pogotovo zenama na porodjaju i sad treba neki nvo/ngo govnar da im zabrani?
odosmo mi u kurac kao civilizacija.

friziderdzija

Citat: mali_zmaj poslato 12 Novembar, 2017, 12:21
Nazalost mi imamo ruznu naviku da hocemo da prihvatimo nekakav zapadni sistem vrijednosti i ljudskih i djecijih prava! Ali nabrzinu i nevjesto!!  Pa kao sto sam ja vec pisao,a svi ste upoznati da imam autisticno dijete.
E zasto to kazem,moj otac pomaze meni i supruzi oko tog djeteta,i to puno. A voli ga neizmjerno,i ja ne smijem ni zagalamiti na sina,a o nekakvom kaznjavanju,bio to cosak,ili ne daj Boze udariti po dupetu ne dolazi u obzir ako je stari tu.
Kao sto znate,ili ne,autisticna djeca nekad imaju navale adrenalina,ili emocija kad rade neke stvari nekontroslisano. Pa ih onda morate malo trgnuti,da se vrate u kolosijek ,da se tako izrazim.  E sad dolazimo do zapleta!! 
Na putu do skole ga je uhvatilo to njegovo stanje,i stari ga je malo protresao,i ....!???  Neka matora budala,pardon dusebriznik,je prijavila starog za nasilje u porodici!!! Otisla baba u skolu,u dvoristu natjerala neku zenu da slika staroga telefonom i prijavila starog direktorici skole.  Stari,posto je srcani bolesnik,kad je cuo za to,kad nije umro od muke,pet dana nije spavao!!  Ja sam lagano otisao do skole na razgovor,da razuvjerim ljude od netacnih navoda,i da im kazem kad saznam ko je to uradio da ce tek onda da vide sta je nasilje!!!

Tako da su kod nas odjednom poceli glumiti svje i sva,tj. psihologe i socijalne radnike. U skolama su djeca postala nemoguca,zato sto ucitelji ne smiju prema njima biti strogi,odmah ih prijavljuju.  Djete vise ne smijes udariti ni po dupetu,da neka budala ne naidje i ne krene se pravit pametna. Mislim meni je stari bio strog,zato se cudim kakav je sad sa unucima. Jebes cupavog medu,kako je mekan!! Al zato je meni sljagu opaljivao na prvu,nije puno bilo price,kad sam bio klinac!! Kad se nesto kaze,to je to i cao!!  I sta nam svima fali,svi smo ispali normalni ljudi!! A sad,gledam djecu okolo,pa pola ih je razmazenih debila,kojima roditelji ispunjavaju sve zelje!!

Sta je poanta,pogubili smo se izmedju zelje da pomognemo zlostavljanoj djeci,ne razlikujemo roditeljsko kaznjavanje, od zlostavljackog maltretiranja!!  A da ne govorim o dezurnim dusebriznicima,kojima bi ja bubrege odvaljivao,iz zabave,posto su neupuceni,a zagorcavaju ljudima zivot bespotrebno!!

tvoj matori....isti moj milivoje, a keva...svuda prièa da bi mojoj deci, ako po¾ele, dozvolila da joj se poseru na glavu...stra¹no

idanijel

Dobijemo dojavu,da kod drugara mog dimi se iz krova,kad smo dosli nema pola kuce,elektro distribucija probije cev od kanalizacije i gasa i napuni mu kupatilo i bum.sreca niko povredjen,deca u drugoj sobi.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

I to bas pred pocetak zime, e jebem ti kuratu srecu.  :(

idanijel

Mislim da mora rusiti bar sprat.

idanijel

Stavljali nove bandere 200m od njegove kuce i razjebu sve i ostave.

UFF

do jaja
oni sad nek mu sve renoviraju i sve novo da dobije :)