Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Laki-zr


makinjo

Danas odem drugaru po kisi do Beceja da produzim registraciju pokisnem ko mis resim sve vratim se kuci hepi . Ucinio danas nesto lepo kad prc ne znam ni sam kako izgubim licnu kartu od drugara.:(. Toliko sam ljut na sebe da se to ne moze opisati :(


con3

Sad si jebo jeza osetila ti je krv ima da te vreba po ceo dan .

mi¹ko_kolo

Jel' to ona "neagresivna"?! :o Jebale vas zmijuge!

Jecko


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ruza-Bandit

©to se bre ne drogira¹ kao svi ostali ljudi?! :P

mkt

  :'( vozio mi se motor danas, motor za normalne puteve tj. putovalo mi se negde motorom jbga bas sam se uzeleo   :violina: [veryangry]

eclipse4


balcan girl

lepo sam ti rekla da joj ne diras ruèak :D i ja bi te ujela ako mi diras ruèak :D al ti neæes da slusas :D i idi da primis tetanus :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

srecom zmijuga loma!!  ;)   profesore!!
jin-jang

eclipse4

#12014
odakle poceti....i gde zajsta pisati......mislim da bih trebao otvoriti temu poput mr.lazica "memoari naopakog eclipseta".......

ugovorim majstora,molera,da okreci hodnik dole,dosao covek izdogovorismo se sve lepo (1e po kvadratu) i nakon moje nabavke materijala da pocnemo sa radom.....napricao mi gde je sve radio,gde da vidim radove,radio je kaze i po beogradu stanove itd itd...

1.dan
pojavi se covek,lepo obucen i uredan u 7:00 na kapiji,pa kako red nalaze jelte kod nas,kafica pa uz kaficu sat vremena price.....negde 7:45 eh,kaze,da se uvatimo u posao,ali posto ne pusim dok radim,ako bi imao cigaretu da mi das....ok,dam mu cigaru,ispusi i krene da radi,posaljem klinca u prodavnicu po dve flase pepsija i za njega paklu cigareta.... (da ne pricam da sam sve stvari sakupio na sred hodnika i bukvalno sve pod foliju,cak i plocice naravno),tu dolazi moja zena pita kad ce dorucak kaze covek moze oko 8:30.....nakon nepunih pola sata silazi sa merdevina,ajmo na dorucak...ajmo....zavrsi covek dorucak i naravno "gazdarice jel moze jos jedna kafa"...ajde kafa.....pusenje,tralalisanje vec je 9:20 (vremena su okvirna jer nisam sad bas gledao na sat),ajmo na posao.....on radi,zena mi kaze kao daj bre da krecimo i dnevne sobe,donju spavacu,plafon u kupatilo,kuhinju i hodnik gore kad je vec lom....mislim se,ajde u pravu je,trk do grada,kupi materijal x5,vratim se kuci,covek me doceka u moju kucu ko narodjenijeg ponovo uz kaficu,cigaretu i fejsbuk na telefonu......pitam ga ja majstore ide posao (nadao sam se da ce da kapira sta znaci to pitanje ali jok) odgovara on ide sve super.....odem u kucu,aj sto nista nije radio,vec po plocicama jedna fleka metar sa metar od farbe a folije nigde....sta je bre reko ovo,kaze da je hteo da podigne kofu i otkacila se ona drzalja i prosulo se pola kofe pa je on sklonio foliju.
ajd sad kapiram,sklonio tu foliju jednu,al folije nema vise nigde sem na namestaju u sredini a plocice sve umazane,milion milijardi tackica po njima a ni on nije bilo bolji i na zenicama u ocima farba!!!

majstore ajd popi jednu kafu dok ja namestim ponovo drugu foliju,naravno nikakav problem za kafu...uvek....bure ako treba....namestim ja foliju,popio on kafu vraca se,otvara vrata ulazna i ko bilmez gleda u plafon koji je ofarbao  i nekako papucom uvati foliju i iscepa je celu,jos dok je pokusao da je otkaci od one metalne snale na papuci,pokida je jos vise....ajd na brzinu prepravim ja to i on nastavlja dalje....ja polako foliju pa celu kucu obavijem u njoj....dodje dvanaest sati,gazdo,moze kafa.....a vec ispio sam 2l pepsija....ajde,reko moze,ponovo sedeljka,kafa,cigare,fejsbuk.....i idemo dalje da radimo....ulazi u kucu,pokida opet foliju i ladno je tako ostavlja,ja ulazim za njim,bole gde je folija odavde...jebem ga,lepi se mnogo za papuce opet se iskidala,a gde je reko folija s druge strane,a ona se zakacila na merdevine.....cek be bole,jebe mi se za 135 dinara,razumes,al me dusa boli sto je pola sata namestam na kolenima da mi ne bi napravio lom u kuci,razumes ti to,ma kaze razumem ja to,al se jednostavno lepi,ali ne brini nista,farba se lako skida sa plocica,daj mi jednu krpu pored mene,mokru,pa cu ja da molerisem i brisem kapljice....ma nemoj,pa jel te ja placam tebe da mi farbas ili da mi poliras plocice, krpom punom farbe,pa posle toga ostaje jos vece fleke i mrlje....ma to bre kaze ide brzo...ma sve te ja razumem,ali ko ce da farba dok ti brises?gubis vreme razumes.....pa dobro ajd da namestimo foliju,ma radi ti a ja cu da namestim foliju i nemoj vise da je cepas......ko da sam pricao sa ofarbanim zidom,sve je opet pokidao....evo je i zena ulazi,ajde rucak gotov....ajde...rucak,kafa,cigara,fejsbuk,jos 2l pepsija....a meni pritisak 300.....bilo kako bilo zavrsismo dan.

dan2:

7:00 na kapiji isti covek samo sav izmolerisan,mislim da se nije ni okupao....dobro jutro,dobro jutro!

gazda da popijemo kafu pa da krenemo.....izvinjavam se,nestala kafa,moraces malo da popricekas dok neko ode u prodavnicu,ma nema veze kaze,moze i ona na onaj automat....pa nemoze ni to nemam kapsule,pa ima kaze,video sam ja juce,jer sam bas gledao kakve kapsule trosi hteo i ja da kupim takav....pa ako si gledao juce,sto nisi pogledao i na rok upotrebe isteklo pre godinu i vise dana.....a nemam ni caj.....pa dobro nista onda,da pocnemo ajde reko pocinji,al se izuj,ne razumem kaze.....izuj se,jer ti se papuce lepe za foliju,moraces bos da radis,jel ti to stvarno pita me on,reko aha naj ozbiljnije.....izuo se on usao unutra,eh da zapalim jednu,zapali slobodno posto nema kafa....eh,jebem mu mater,zadnja cigara,auuu dobar si,i ja imam jos 3 u picku mater.....pa sta ce radimo pita on jel ce ostavimo cigare....pa reko ja necu,a ti ako imas jaku volju i mozes ostavi ih....moze sok pitam ga ja...moze.....imam klaker od 47 dinara,nemam pepsi vise....pa moze i klaker promrmlja....a imam i ladnu vodu ali sa cesme.....ma neka neka moze klaker....

pocne on da molerise i kad kad pusi...ma gledam ja one cigare sve zbrckane.....sakrio od kuce po dzepovima.....dolazi moja zena,majstore kad dorucak,ja se ubacim u 10 je dorucak,jel odgovara majstore....pa kaze odgovara....stiglo 10 sati,ajmo dorucak,zavrsismo ga,ja ustanem i odem da lepim plocice iza kuce,on pusi i sedi na fejsbuk....u jednom momentu ustane (bili smo napolje u letnjikovac) i vice "gazdo gde si bem ti lebac"......bre mislim se ja...il je lud,il oce da ima problema sa gravitacijom.....al ajd da ga iskuliram,reko evo me iza...dolazi on tu a sta radis,a zasta je to,pa kako tu ide voda,a kako si izolirao,a kako ce fugujes......alo bre jel te ja placam tebe da sedis ovde pored mene? (vec mi puko film)...pa ne dosao sam da vidim sta radis.....ma sta tebe zanima sta ja radim idi bre radi svoj posao tamo....dobro bre nemoj da se ljutis izvini sto sam dosao...ok je kazem mu ja,ajd idi....nisam ga obilazio skoro do rucka......odem ja gore,on zavrsio hodnik,umazan,on,ja mislim i u bulju a o hodniku i da ne pricam,u medjuvremenu on krenuo u kuhinju da radi,opet folije pokidane sa patosa.....gledam ga ja on opet u papuce.....aman bole sta sam ti rekao za papuce.....pa jebi ga izvini.....ama skidaj papuce odmah,nema izvini,zalepi folije i radi.....prodje dan,on ode,hodnik i kuhinja okreceni ali unutra opsti haos...zena sizi a ja mrzim aljkavost pa mi pritisak probio sve rekorde.....ali nekako prezivesmo....

da 3:

7 sati,bole na kapiji,jos se nije okupao,uvedem ga untra i kazem mu ovako:

slusaj bole,ovosto si uradio ovde je brate ziva sramota,ja aljkavijeg majstora nisam video od tebe,drugari smo,iz istog mesta,da je drugi ne bi radio ni sat vremena.....pazi ovako,prelazis na spavacu,znaci nemoj foliju da vidim iscepanu,nemoj fleke po parketu,molim te najlepse i drugarski.....dobro kaze on....

jel moze kafa pita on,moze,idem da ti donesem......sednemo on popije kafu,da se ne ponavljam sta jos uz to i ulazimo u kucu,kako udjem u spavacu....folija iscepana sva sa patosa......

bole reko,molim kaze on,mars kuci......molim,MARS KUCI......pa nisam ja kriv,bole zadnji put ti kazem mars kuci,alat da si pokupio za 5 minuta inace sve sto ne pokupis nadjes na ulici,ja idem napolje i docicu za 5 minuta,nemoj da sam te zatekao u kuci.......i izlazim istog momenta napolje on se pokupio i posao i ja naravno uzmem moj alat i krenem da radim.....uvece se istusiram,zovem ga telefonom,reko gde si,kaze kuci,dolazim kod tebe...otisao pitam koliko sam duzan?

pa neznam koliko kvadrata sam okreci...otprilike kazi koliko,pa oko 150 kvadrata....evo ti 20e jel si zadovoljan.....jesam.....jebacu ti sve najmilije budem li cuo da si pokusao da me olajavas negde si razumeo...jesam....aj zdravo......

i sad mene ceka jos mnogo posla da zavrsim molerisanje,jer drugog majstora ne pada mi napamet da pozovem vise.....

neznam ni zasto sam vam ispricao sve ovo...jos manje neznam ko ce da procita sve ovo.....

izvinte na dosadi.....

UFF

procitao ja
jedno pitanje:

sta te boli qrac koliko sedi na fejsu ako ga placas po kvm a ne po radnom h?
ne bi ni folije lepio, dogovorili smo se da okrecis stan a ne plocice, da li ces da ih kupis i lepis sam ili ces posle da ribas zabole me Q kintu dobijes samo kad se uradi sve kako treba, ako je nesto sto treba neokreceno ili okreceno nesto sto ne treba radio si dzabe

mareskin

Citat: UFF poslato 07 Avgust, 2014, 04:00
procitao ja
jedno pitanje:

sta te boli qrac koliko sedi na fejsu ako ga placas po kvm a ne po radnom h?
ne bi ni folije lepio, dogovorili smo se da okrecis stan a ne plocice, da li ces da ih kupis i lepis sam ili ces posle da ribas zabole me Q kintu dobijes samo kad se uradi sve kako treba, ako je nesto sto treba neokreceno ili okreceno nesto sto ne treba radio si dzabe

Možda u idealnom svetu :D
Vidim da ti majstori nisu mnogo radili po kući. Da li plaćaš po kvadratu ili ne nema veze sa tim što treba nešto da se završi za 3, a ne za 30 dana. Kuća u neredu, stalno ti je neko iznad glave i moraš da ga obilaziš i plus ko ima ženu nema mira ni sa te strane :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

TEEfqd

mareskin ima leka i za to. postavis uslove unapred, ako odgovara dogovorite se oko placanja i gotovo.

mareskin

Citat: redshadow poslato 07 Avgust, 2014, 05:07
mareskin ima leka i za to. postavis uslove unapred, ako odgovara dogovorite se oko placanja i gotovo.

Naravno, ako se ispostavi da majstor zna posao i da ume da radi. Èak i da ne ispuni uslove i raskinete saradnju ti si izgubio vreme i neke pare. To je glavni problem.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu