Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

I ako ne objavis na face-u, ne vazi se....  [rofl] [rofl]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Joker poslato 25 Jul, 2014, 13:00
I ako ne objavis na face-u, ne vazi se....  [rofl] [rofl]

Kaèim èim snimim ploèice :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 25 Jul, 2014, 13:03
Citat: Joker poslato 25 Jul, 2014, 13:00
I ako ne objavis na face-u, ne vazi se....  [rofl] [rofl]

Kaèim èim snimim ploèice :D

Ja oprao kamenac neki dan i sad se ponovo vide ploèice.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Slaninar poslato 25 Jul, 2014, 13:09
Citat: mareskin poslato 25 Jul, 2014, 13:03
Citat: Joker poslato 25 Jul, 2014, 13:00
I ako ne objavis na face-u, ne vazi se....  [rofl] [rofl]

Kaèim èim snimim ploèice :D

Ja oprao kamenac neki dan i sad se ponovo vide ploèice.  :)
Ma ne mo¾e da ih slika od stomaèine...:o ;D Mora da izaðe iz kupatila, ako hoæe da se vide...[rofl]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 25 Jul, 2014, 15:40
Citat: Slaninar poslato 25 Jul, 2014, 13:09
Citat: mareskin poslato 25 Jul, 2014, 13:03
Citat: Joker poslato 25 Jul, 2014, 13:00
I ako ne objavis na face-u, ne vazi se....  [rofl] [rofl]

Kaèim èim snimim ploèice :D

Ja oprao kamenac neki dan i sad se ponovo vide ploèice.  :)
Ma ne mo¾e da ih slika od stomaèine...:o ;D Mora da izaðe iz kupatila, ako hoæe da se vide...[rofl]

Volim i ja tebe :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zvonèica

Stigne paket posle par meseci. Dzaba, sad vise ne treba ali dovoljno da upropasti dan.
Hold your head high and your middle finger higher

Kalesin

Ovaj glupavi jebeni potop opet....dokle ce bre vise da pada ovo govno.....bem ti ovo vreme, zapusene odvode, kanalizacije.....
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

eclipse4

zaglavio mi se kljuc u bravu od auta....ne mogu da ga gasim ne mogu da izvadim kljuc,nemogu da ga upalim.....koje sranje...ugasio ga u brzinu i posle mi se pojavilo nesto "electric immobilizer fault" pa vise nije teo ni na gurku da upali.....na kraju mu cackao neke zicke i izgubi se onaj fault sa ekrana pa upali na gurku i poso kuci.......sutra me ceka jebem ga...valjda obijanje brave....

Lazic

Mislim da æe biti malo vi¹e od obijanja brave...:( Nisi ti to probao da isèupa¹ kako treba...;D

Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Biker-Boy

nije me izbacilo iz takta, al sam sam se zesce iznenadio prizorom, znaci idem gradom pesaka , vrlo prometnom ulicom, pored ekonomskog fakulteta, raznih prodavnica, apoteka, pekara, i nalecem na par sa dvoje dece, muz gura klinca u kolicima, a zena na sred ulice onako u hodu doji dete, wtf [ludak] nije da mi smetalo ali nisam mogao da poverujem sta sam video  [dunce]  :o
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 27 Jul, 2014, 22:17
Mislim da æe biti malo vi¹e od obijanja brave...:( Nisi ti to probao da isèupa¹ kako treba...;D

seko zice ne vredi da se maltretiram,sad palim auto na zice ko klasican obijac auta......bem ti ja tehnologiju.

Hohštapler

...vidi, meni to nije sramota, dojiti dete, ali ne ba¹ tako, na sred ulice, da je na¹la neku klupu, park, negde da sedne na miru...
Ovo mi malo debilno...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Tatica

Citat: Biker-Boy poslato 28 Jul, 2014, 19:13
nije me izbacilo iz takta, al sam sam se zesce iznenadio prizorom, znaci idem gradom pesaka , vrlo prometnom ulicom, pored ekonomskog fakulteta, raznih prodavnica, apoteka, pekara, i nalecem na par sa dvoje dece, muz gura klinca u kolicima, a zena na sred ulice onako u hodu doji dete, wtf [ludak] nije da mi smetalo ali nisam mogao da poverujem sta sam video  [dunce]  :o
Сасвим природно. Мени не би сметало уопште. Без разлога смо преосетљиви (или ''другачије'' осетљиви на такве ствари). Као, на пример, присуство оца на порођају.

Biker-Boy

nije bio dorucak nego rucak ili uzina, bilo je proslo 15h :D
i jos je teta nosila neki top bez bretela, bukvalno cela sisa je bila napolju, nije da sam osetljiv, svi mi volimo sisu  [balavi]
I feel the need..... the need for speed !!!

Jecko


mi¹ko_kolo

A nije idiotizam gole guzice po klubovima?! :P

Jecko

Svasta nesto je idiotizam.... jedno ne iskljucuje drugo....