Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Upravo si izrekla jednu od besmislica "sva¹ta ne¹to". Ali ja ne mislim da je idiotizam ni gola guzica ni gola sisa. Jo¹ ako su dobreee... ;D

Jecko

Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Jul, 2014, 00:34
Upravo si izrekla jednu od besmislica "sva¹ta ne¹to". Ali ja ne mislim da je idiotizam ni gola guzica ni gola sisa. Jo¹ ako su dobreee... ;D

Ja se izvinjavam.... Na ovom forumu su svi toliko pismeni da ta moja besmislica realno remeti harmoniju foruma.... :D :P

eclipse4

a ti hocesda kazes dasmo mi svi ne pis meni ???

[rofl] [rofl] [rofl]

brana

Citat: eclipse4 poslato 27 Jul, 2014, 22:05
zaglavio mi se kljuc u bravu od auta....ne mogu da ga gasim ne mogu da izvadim kljuc,nemogu da ga upalim.....koje sranje...ugasio ga u brzinu i posle mi se pojavilo nesto "electric immobilizer fault" pa vise nije teo ni na gurku da upali.....na kraju mu cackao neke zicke i izgubi se onaj fault sa ekrana pa upali na gurku i poso kuci.......sutra me ceka jebem ga...valjda obijanje brave....

ne treba nista da obijas. skines plastiku oko kontakt brave. ako mozes odvoji metalni deo kljuca od plasticne glave, lakse ce da ide skidanje plastike. odvrnes sraf koji drzi cilindar u bravi. ako si otkinuo sve sa zadnje strane brave mozes da stavis kljuc na kontakt i pritisnes sigurnosni klin. ako nisi imas dve opcije ili da busis klin ili ako je plocica da je iscupas. verovatno je plocica. zatim izvlacis napolje ceo cilindar sa sve elektro delom. treba ti 10 minuta da to uradis.
kada budes isao da kupis drugi cilindar i elektro deo obavezno ovaj nosi kao uzorak. ima vise modela.

Hohštapler

...shta ti je iskustvo sa bravama... ;)
;P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Zverka

krenem ja tako rano jutros na poso ...lepo vreme ...fiiino  bruka...za voznju
kad u jednom momentu IZ VEDRA NEVA kisha.... i eto sta ...
P.S
DE STE MANIJACIIIIIIII :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

Tatica

Citat: Zverka poslato 29 Jul, 2014, 09:12
krenem ja tako rano jutros na poso ...lepo vreme ...fiiino  bruka...za voznju
kad u jednom momentu IZ VEDRA NEVA kisha.... i eto sta ...
P.S
DE STE MANIJACIIIIIIII :D
Шта је једна киша за ZZveRku?

Zverka

ma nije problem kisha ... vec dosla  mokra na poso ...
:)
a vrh price...snimim  MOJ  avtar kod nekog lika ovde... i pfff  :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

tokio

Ovo nije danas ali je juèe predveèe i nije me ba¹ iznerviralo ali jeste mo¾da za ovu rubriku... :)

Krenem ja avtoputem kad kod Arene neki H, Maðar putuje sa mora mecom A klase, natovaren morskim rekvizitima, ¾ena pored,.. krene on iz srednje u moju krajnju levu traku, saseèe me na motoru al' aj ko rekoh stranac... a on, i kad se rasèistilo do pred Zmaj nastavi opu¹tenu vo¾nju ispred mene u toj krajnjoj levoj traci i tek kad sam poèeo da mu se zabijam do ograde, jer tu je kao bilo malo mesta, poèe da se sklanja u srednju, u prolazu  mu svirnem za ono ne gledanje pri prestrojavanju i kad sam ga pro¹ao vidim u retrovizoru on podigo srednji prst iza ¹oferke, po sistemu ne vidim ga a... Prikoèim, ulaganim i vozim uz njegov prozor, pokazujem retrovizor pitam da li da ga odvalim on se pravi blesav.., mislim stranac ne bi bilo lepo ali opet pouèno za takve,.. onda vidim ¾enu maðarica zajapurena skaèe po onom suvozaèevom sedi¹tu od besa i jebe mu sve po spisku, mene ni da pogleda, dernja se na njega, ma¹e mu ispred nosa samo ¹to mu oèi ne vadi, mislim se bajo ovo ti je dovoljna kazna jebaæe te ova tvoja do kuæe ima da ti presedne putovanje... i dam gas, odem negde pomalo ¾aleæi maðara..

Zverka

ahahahaah imala i ja slicnu situaciju juce....
:D AL PAZI KAD ISTA RELACIJA.... isto isto... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] zena kad mu ochi nije iskopala...
jbt bas umemo da budemo  GORE od vestica XD  ;D
Never ride faster than your angel can fly

:D

eclipse4

Citat: Zverka poslato 29 Jul, 2014, 09:12
krenem ja tako rano jutros na poso ...lepo vreme ...fiiino  bruka...za voznju
kad u jednom momentu IZ VEDRA NEVA kisha.... i eto sta ...
P.S
DE STE MANIJACIIIIIIII :D

pazi kad ladno ne mogu da verujem da sam ja ovo napisao i citam opet i opet i opet.......i nikako mi se dogadjaj ne uklapa u zivot......kad ono.....zverkin avatar isti kao moj.....

[rofl] [rofl] [rofl]

Zverka

Citat: eclipse4 poslato 29 Jul, 2014, 10:20
Citat: Zverka poslato 29 Jul, 2014, 09:12
krenem ja tako rano jutros na poso ...lepo vreme ...fiiino  bruka...za voznju
kad u jednom momentu IZ VEDRA NEVA kisha.... i eto sta ...
P.S
DE STE MANIJACIIIIIIII :D

pazi kad ladno ne mogu da verujem da sam ja ovo napisao i citam opet i opet i opet.......i nikako mi se dogadjaj ne uklapa u zivot......kad ono.....zverkin avatar isti kao moj.....

[rofl] [rofl] [rofl]

oces reci tvoj  avatar isti ko moj...S obzirom... da taj avatar stoji maltene od kad sam dosla na manijake
XD
Never ride faster than your angel can fly

:D

Tatica

Добро, договорите се око аватара па га лепо поделите: једном оружје, другом пиштољи.

mareskin

eclipse4 vs Zverka

Ko je kome alter ego :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverka

a sta vam  fali  da gledate  CICE X2 :)
meni ne smeta :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

clutch&brake

Jebena delta bmw i jebena Srbija... i svi neka mi se napuse kite i jaja i dupe da mi polizu zajedno sa sisama
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: Zverka poslato 29 Jul, 2014, 09:58
ma nije problem kisha ... vec dosla  mokra na poso ...
:)
a vrh price...snimim  MOJ  avtar kod nekog lika ovde... i pfff  :)

Citat: eclipse4 poslato 29 Jul, 2014, 10:20
Citat: Zverka poslato 29 Jul, 2014, 09:12
krenem ja tako rano jutros na poso ...lepo vreme ...fiiino  bruka...za voznju
kad u jednom momentu IZ VEDRA NEVA kisha.... i eto sta ...
P.S
DE STE MANIJACIIIIIIII :D

pazi kad ladno ne mogu da verujem da sam ja ovo napisao i citam opet i opet i opet.......i nikako mi se dogadjaj ne uklapa u zivot......kad ono.....zverkin avatar isti kao moj.....

[rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

sad provalih da pomraèenje o sebi govori u ¾enskom rodu...:o ;D tj, mislio je da je on...:o ;D

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 29 Jul, 2014, 14:18
Citat: Zverka poslato 29 Jul, 2014, 09:58
ma nije problem kisha ... vec dosla  mokra na poso ...
:)
a vrh price...snimim  MOJ  avtar kod nekog lika ovde... i pfff  :)

Citat: eclipse4 poslato 29 Jul, 2014, 10:20
Citat: Zverka poslato 29 Jul, 2014, 09:12
krenem ja tako rano jutros na poso ...lepo vreme ...fiiino  bruka...za voznju
kad u jednom momentu IZ VEDRA NEVA kisha.... i eto sta ...
P.S
DE STE MANIJACIIIIIIII :D

pazi kad ladno ne mogu da verujem da sam ja ovo napisao i citam opet i opet i opet.......i nikako mi se dogadjaj ne uklapa u zivot......kad ono.....zverkin avatar isti kao moj.....

[rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

..... tj, mislio je da je on...:o ;D

a gde sam ja u svemu tome?

[rofl]

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4