Glavni meni

Za sta vam motor sluzi

Započeo UFF, 22 Mart, 2012, 18:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Interesuje me koliko vas ima koji ga koristite samo za zadovoljstvo?
Znam da ste ga verovatno zbog toga kupili ali verujem da su u manjini oni koji ga isteruju iz garaze samo da bi se provozali

Ja bih voleo da sam pod br 1 ali ima vise razloga zasto je br 2 moj odgovor

-Nije mi dovoljno samo vikendom da ga vozim
-Prevoz po gradu u kolima bi mi uzimao previse vremena i zivaca (na gsb ni ne pomisljam)
-Uvek idem negde sa ciljem a trudim se da do tamo i nazad uzivam u voznji (iako bi voleo da mogu finansijski jednostavno kad hocu da odem gde god hocu cisto voznje radi)


Ivan1979

Meni cisto zadovoljstvo  [thumb_up]

Postoje dva razloga, jedan je sto kao prevozno sredstvo od tacke A do B koristim auto jes da nije neki al sluzi svrsi. Ne zivim u centru grada tako da i nemam stalni problem sa guzvom u kojoj bi mi motor spasao neki minut.
Drugi razlog je sto uvek vozim pod punom opremom za koju mi treba min 10 min da je navucem i toliko da je skinem, a kad je skinem treba mi prikolica da bi je spakovao.

Slaninar

Meni slu¾i za u¾ivanje najveæi deo vremena. Za grad mi je bicikl 100 puta praktièniji (kad ¾ivim u ravnici, pa se ne oznojim do posla :)   ). Auto smara i nervira, èak razmi¹ljam o nabavci prikolice za bajs, kao ganci, da i u nabavku idem bajsom! :)

Nekad se motorom prevezem, kad sam ba¹ umoran da pedalam (ako idem na dalje od 10 km), ipak je bolji od kola, ali uglavnom ga koristim da vikendom/na godi¹njem otputujem negde pod bilo kojim lepim izgovorom za vo¾nju (ro¹tilj, obilazak dru¹tva/rodbine, kampovanje...).

Volim nekad i na mi¹eluku da provezem koji krug br¾e, èisto da ne zarðam skroz (taj moj br¾i krug je za proseènog bajkera vi¹e "ranjeniPu¾ krug", al' meni bude uvek lepo).  :)

Sve u svemu, uglavnom u¾ivanje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

Iskljucivo za zadovoljstvo, vozim se samo vikendom i bez nekog cilja tj samo za svoju dusu..

kad idem do grada, najcesce idem GSB-om ili kolima, a sada sam se vratio na voznju bajsa pa idem sa njim... bezveze mi je da bacam tol'ke pare na corbu na motor koji cu voziti po gradu kad uglavnom idem peske ako idem do grada da blejim... za posao mi nikako ne odgovara

K_A_W_A

Prvo sam kupio neke FILA papuce, pa tek onda motor. Jer sta ce mi motor bez te opreme. Na posao idem bajsom. Na moto skupove ne idem, jer se tamo okupljaju narkomani i rokeri. A, motor mi sluzi za fenseraj/pozeraj  [rofl] [rofl] [rofl]
Salu na stranu, to mi je ljubav od detinstva i sluzi mi i kao prevoz za moja putovanja, a i kao Melem za dusu :)  [cheers]

Abdullah100k

Kurca nemam a moram nekako da se izivljavam... zato motor... i onaj sa podignutim branikom.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

UFF

Sudeci po odgovorima svi ste ga kupili za zadovoljstvo i kad vam neko kaze ajde da se provozamo do nekog grada u susednoj drzavi vi kazete ajde i odete? :D
A corbu ko ce da sipa? Ko ce da radi servis i kupi nove gume?

losmi

meni je muka kolima da idem bilo gde po bg,a kamoli bus konzervama,tako da motor najvise sluzi kao prevozno sredstvo,neuporedivo najbrzi vid prevoza...

Plazma Keks


misa-pei

Prvi motor sam kupio jer sam hteo motor, da se vozim, da mi bude i prevoz, i brat i sestra i riba i sve na svetu...
Dok sam ¾iveo u Beogradu, pre ¾enidbe nisam imao gara¾u, motor je stajao u ulazu, gde god da sam i¹ao, i¹ao sam njim. Bli¾e, dalje, svuda. Kola sam uvek imao, samo sam ih retko koristio. Ba¹ retko.

Kada smo se venèali, motor je oti¹ao u gara¾u u tazbinu, znaèi, dva km do njega, pa vo¾nja po gradu, onda dva km pe¹ice od gara¾e do kuæe (druge, tu motor nije mogao da stoji u ulazu). Vo¾nja samo van grada, ne znam da li sam za to vreme deset puta i¹ao po motor da bismo se vozili po gradu.

Kada smo kupovali ovu kuæu, gledao sam da put do Beograda bude lep za vo¾nju, po¹to smo oboje tada radili u gradu i svakodnevno se putovalo. Nisam se zeznuo. Najlep¹i put za vo¾nju u okolinu grada je ba¹ ovaj.

Sada, kad nije u pitanju neka veæa nabavka, idem svuda motorom, a kad treba da se vuèe provijant, onda kola rade svoj posao.
Ne mogu da ka¾em da mi je motor osnovni prevoz, nego, kako mi okolnosti dozvole.

Za moj ukus, ne vozim se dovoljno motorom. Jo¹ bih vi¹e i dalje...
Država je najveći neprijatelj naroda

aca-pn

Iskljucivo za zadovoljstvo. Da zavrsim nesto po gradu mi je zgodniji bajs kad je lepo vreme ili auto kad je lose vreme i hladno, a za posao mi je auto neophodan, tako da motor ostaje iskljucivo za uzivanje.

velja

Za zadovoljstvo. Idem na pecanje sa njim to je jedino ono kao gde bi trebao da idem pa idem motorom ali i to je zadovoljstvo ... jebi ga nesto mi mozak stao.

Dok mi sipa na pumpi za crvenu, dve osecam kako mi rastu magarece usi. Dok odem do kase glava mi se pretvorila u glavu magarca. Treba mi pola sata da se vozim da prebolim sto mi je za 2 crvene sipao kitu u rezeorvar.

Razmisljam da pocnem da sipam i da bezim :|

goranvojska


Razmisljam da pocnem da sipam i da bezim :|pa ako nisi do sad nikad to  uradio ti onda nisi manijak ni 1%.

Plazma Keks

zato ja ove godine vozim bajs! zajebo zam ih za benzin  ;D

velja

Nisam jbg  :| Nije stvar u tome smem ili ne smem ... jednostavno posmatrao sam to ko kraðu na ¹ta nisam spreman. Mada izgleda mi da cu da postanem spreman na sve.

MIGE

Citat: UFF poslato 22 Mart, 2012, 18:37
Interesuje me koliko vas ima koji ga koristite samo za zadovoljstvo?
Znam da ste ga verovatno zbog toga kupili ali verujem da su u manjini oni koji ga isteruju iz garaze samo da bi se provozali

Ja bih voleo da sam pod br 1 ali ima vise razloga zasto je br 2 moj odgovor

-Nije mi dovoljno samo vikendom da ga vozim
-Prevoz po gradu u kolima bi mi uzimao previse vremena i zivaca (na gsb ni ne pomisljam)
-Uvek idem negde sa ciljem a trudim se da do tamo i nazad uzivam u voznji (iako bi voleo da mogu finansijski jednostavno kad hocu da odem gde god hocu cisto voznje radi)


osecam se kao da sam na drugom forumu kad procitam ovakva pitanja...

Phobos


BANE BROTHERHOOD

MOTOR  [neampojma] ....MOTOR MI SLUZI ...KAO LEK ZA DUSHU!!!!! ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

KIZA73

Meni sluzi za sve. Po gradu od tacke A do tacke B, za putovanje, za nerviranje komsija, da me mrze dok se provlacim izmedju kola, za skupljanje picetine, za nerviranje kad treba da se registruje i servisira...ali najvise, sto kaze Bane, kao lek za dusu.
Mojoj zeni sluzi da ne propusti ni jednu priliku da mi njegovo postojanje nabije na nos...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Slaninar

Citat: UFF poslato 22 Mart, 2012, 20:51
Sudeci po odgovorima svi ste ga kupili za zadovoljstvo i kad vam neko kaze ajde da se provozamo do nekog grada u susednoj drzavi vi kazete ajde i odete? :D

Pa... da. O:)

Citat: UFF poslato 22 Mart, 2012, 20:51
A corbu ko ce da sipa? Ko ce da radi servis i kupi nove gume?

Servis radim sam, ostalo - kad ima ima, kad ne budem imao za to, ode motor u oglase.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen