Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: Milos96 poslato 19 Januar, 2017, 23:54

pre bih sebi ruku odseko nego da udarim devojku i tacka... a ne ovo...


Ali on nju nije udarijo !  on je lepo gurnuo pa nek se udari sama gde hoce !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ostoja

Ajde ne zajebavajte se, tip je kreten na kvadrat. Samo zamislim da je devojka moje dete, slaaaatko bih ga robijao (i svaku takvu "mu¹karèinu") [ludak] [ludak]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

jaoo milose kakav si ti gentlmen :D :D jel da te podsetim sta si rekao ili ces sam da se pokrijes po usima?? :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Nemoj da me podsecas, ne znam ni sam sta mi je tad bilo, bio pijan pa jezik bio koju sekundu brzi od pameti... u svakom slucaju zar mislis da bih ti uzivo makar i uzvratio a kamoli udario? Nisam te gurnuo sa litice, nisam cak ni rekao nego napisao, prihvatio gresku, prihvaticu i batine kad se vidimo [rofl] pa da nazdravimo  [cheers]
I jesam dzentlmen i ponosim se time  :-[ :-*

Ostoja

Opaaaa, batine, a?
Sado-mazo na vidiku....
Milo¹eeee...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole


Hattrick

Ma nabodes ga u celenku, i samo se razderes "Alkatraaaaz", "pravda za Prelu", i boli te uvo, lik se izvini i svi srecni i zadovoljni  [rofl]

TEEfqd

Citat: Milos96 poslato 19 Januar, 2017, 23:54
Citat: UFF poslato 19 Januar, 2017, 19:06
[rofl] [rofl]

Ceo dan razmisljam jbte kolko je ovaj redshadow u stvari malouman, kakvo razmisljanje ima uopste prema osobama neznijeg pola... bokiju je svaka na mestu, prvi plus mu je bio od mene... da su zene zmije to stoji... al bez obzira, slabije su, pre bih sebi ruku odseko nego da udarim devojku i tacka... a ne ovo...

Pre neku godinu na splavu, ubijemo se ko majke i krenuli vec... posto sam gadljiv i uvek me nerviraju oni njihovi zapisani WC-i a i nemam koncentraciju kad je 300 njih oko mene... izdrzim dok ne krenemo i onda odem iza zbuna da se ispraznim... mrkli mrak kad tu 3 neke grdosije, jedna devojka, jedan pocinje da je vredja tipa kurvo itd znaci sve najgore... da sam bio trezan ne bih imao 00, to stoji, al ovako sam bez razmisljanja uleteo i dobio po picki, nije mi ni mrtvom pijanom palo na pamet nista tipa "akoo jebi kurvu" nego sam ja njemu sve najgore verbalno, samo je krenuo prema meni, tako me nakovao da sam skroz izgubio centar za ravnotezu, napravio 2-3 koraka unazad i samo se srusio ko sveca i opalio galvom o plocnik... i ja debil(jbg kad si pijan mislis da si supermen) krenem da ustajem i opet da se bijem s njima [rofl] Bio s jos 2 ortaka do duse al pokosili bi nas ko nista, em stariji em u misicima komplet, 2 sa 2... drugaru prvo padne na pamet da kaze da je u armiji 5(navijaci, strah i trepet) i ovaj poce da mi se izvinjava [rofl] Kad sam dosao kuci vidim krv iza levog uveta, slila se u tankom sloju skroz niz vrat, dal me zakacio nekim prstenom il sta nem pojma...

Nek popijem i 150 minusa za ono prvo, bas me briga, bar sam izbacio to iz sebe... a i dalje mi nije jasno kako ljudi uopste mogu tako da razmisljaju o osobama neznijeg pola(kolike god zmije bile, opet kazem... ne mozemo bez njih i tacka :D )



au ovo mi zvuci kao neka prozivka

TEEfqd

ali ne smem, uplasio sam se od price sa splava

TEEfqd

ja samo ribe bijem

Glava Dole

Citat: redshadow poslato 20 Januar, 2017, 03:22
au ovo mi zvuci kao neka prozivka

Dobro ti zvuci...

Citat: redshadow poslato 20 Januar, 2017, 03:25
ali ne smem, uplasio sam se od price sa splava

A meni ovo pak zvuci kao neka pretnja, ili se mozda varam??

Citat: redshadow poslato 20 Januar, 2017, 03:28
ja samo ribe bijem

Kolko god ti sad bio cinican i ironican to me uopste ne bi cudilo s obzirom na tvoju pricu i samim tim razmisljanje.
Odjavljujem se iz bespotrebne rasprave.

TEEfqd

pazi se samo da te ne pomesam sa nekom ribom tako izdepiliranog obecavam ti necu te tuci. nesto drugo cemo da radimo  :P

Glava Dole

Sto sam se napalila, bas sam se napalila :P

TEEfqd

:*:*:*:*:*:*:*:**:*

Glava Dole

Ma volim i ja tebe

UFF

ma kurva, prevarila ga, i neka je gurno :D

ikomline


Ostoja

Nema DZ pa UFF pali vatru...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

 [rofl]   pa sta se primili jbt verovatno je namesteno, em nije visoko, em dole sudjer sa malo zemlje preko, ko zna riba je mozda kaskader

mkt

mozda ga je prevarila pa resio da raskine