Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 40 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

Dragana friz


zagadjenje

Tjuning bud¾ing

idanijel


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mkt


Flavius Valerius Aurelius


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ostoja

Brate, kakv debil treba biti za ovo?
Ovo su oooozbiljne povrede rebara i kième...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mrle

negde sam proèitao da je to "novi izazov", da se ljudi snimaju, a pre toga prozovu, izazovu nekog.

mali_zmaj

jin-jang

BOKYBOY

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 19 Januar, 2017, 04:14
brutalno, oplakao sam

https://media.giphy.com/media/26xBv15lkKNLewTRe/giphy-downsized-large.gif

...ne vidim sta je ovde smesno pa si oplakao...ja bih mu hebao kevu...bas je baja, nema sta  [bejzbolka]

UFF

pa nek mu opet donese mlako pivo

TEEfqd

nek umre kurva

Glava Dole


UFF


zagadjenje

Tjuning bud¾ing

Glava Dole

Citat: UFF poslato 19 Januar, 2017, 19:06
[rofl] [rofl]

Ceo dan razmisljam jbte kolko je ovaj redshadow u stvari malouman, kakvo razmisljanje ima uopste prema osobama neznijeg pola... bokiju je svaka na mestu, prvi plus mu je bio od mene... da su zene zmije to stoji... al bez obzira, slabije su, pre bih sebi ruku odseko nego da udarim devojku i tacka... a ne ovo...

Pre neku godinu na splavu, ubijemo se ko majke i krenuli vec... posto sam gadljiv i uvek me nerviraju oni njihovi zapisani WC-i a i nemam koncentraciju kad je 300 njih oko mene... izdrzim dok ne krenemo i onda odem iza zbuna da se ispraznim... mrkli mrak kad tu 3 neke grdosije, jedna devojka, jedan pocinje da je vredja tipa kurvo itd znaci sve najgore... da sam bio trezan ne bih imao 00, to stoji, al ovako sam bez razmisljanja uleteo i dobio po picki, nije mi ni mrtvom pijanom palo na pamet nista tipa "akoo jebi kurvu" nego sam ja njemu sve najgore verbalno, samo je krenuo prema meni, tako me nakovao da sam skroz izgubio centar za ravnotezu, napravio 2-3 koraka unazad i samo se srusio ko sveca i opalio galvom o plocnik... i ja debil(jbg kad si pijan mislis da si supermen) krenem da ustajem i opet da se bijem s njima [rofl] Bio s jos 2 ortaka do duse al pokosili bi nas ko nista, em stariji em u misicima komplet, 2 sa 2... drugaru prvo padne na pamet da kaze da je u armiji 5(navijaci, strah i trepet) i ovaj poce da mi se izvinjava [rofl] Kad sam dosao kuci vidim krv iza levog uveta, slila se u tankom sloju skroz niz vrat, dal me zakacio nekim prstenom il sta nem pojma...

Nek popijem i 150 minusa za ono prvo, bas me briga, bar sam izbacio to iz sebe... a i dalje mi nije jasno kako ljudi uopste mogu tako da razmisljaju o osobama neznijeg pola(kolike god zmije bile, opet kazem... ne mozemo bez njih i tacka :D )