Glavni meni

Druzenje na jezeru Bagrdan Subota 28.04.2012

Započeo zVuk, 03 Mart, 2012, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Na inicijativu clana goranvojska, otvaram temu za druzenje

Obezbedio nam pragnje i pivo a nase je samo da se pojavimo i sve to pojedemo i popijemo  [spageti]  [cheers]

Polazak iz Beograda za Jagodinu:

Subota 28.04.2012 "1000 Ru¾a" 28.4.2012. u okupljanje od 9:00, polazak najkasnije u 10:00h

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks


AndreyRR


pit


zVuk

ebale vas kokice, predlozite datum neki......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

goranvojska

e ovako.ja obezbedjujem i prase i jagnje ispeceno i servirano.donosim veliki kazan za gulas sa materijalom za spremanje istog.ako hocete moze riblja corba ali nebi oba dva i corba i gulas.vi placate pice u kafani sta popijete ostalo je gratis.domaca rakija je moja tako da placate sok i pivo a i njega imate od mene 2 gajbe jagodinskog.ostaje samo termin da se odredi tj tacan datum bez glasanja i ostalih zajebancija.po ovom sta ima za pojesti ja mislim da 50-60 pa i vise ima da jedu.vase je samo da dodjete ostalo je nasa briga.nekima je mozda daleko al jbg sta cu.pa izvolite

pit


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

goranvojska


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Havarisan


goranvojska


Plazma Keks

ne znam sta da mislim i da ti kazem... moze 1maj. ne radi mi se nesto tada

goranvojska

za 1 maj je tamo na jezeru opsti haos pa bi ja vikend pre ili posle 1 maja.ono bi mogli da spojimo vikend 28,29 pa je ponedeljak 30 apr i 1 maj utorak a ko prezivi neka prica.

Vlajko

Svaka èast  [klanjam_se]
Ovako se nikad niko nije otvorio  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

goranvojska


AndreyRR

Bravo domacine,svaka ti dal vode iz bokala  [klanjam_se]

MILJAN

Citat: goranvojska poslato 03 Mart, 2012, 21:50za 1 maj je tamo na jezeru opsti haos pa bi ja vikend pre ili posle 1 maja.ono bi mogli da spojimo vikend 28,29 pa je ponedeljak 30 apr i 1 maj utorak a ko prezivi neka prica.
Svaka cast.Napisi mi na Pm sa koliko kinte da uskocim za prase i jagu.Ne ide da sve sam finansiras.
Cave ab homine unius libri

Plazma Keks

ne mozes ni ti zajedno sa njim. moramo svi zajedno, nije u redu da dugujemo vama.

goranvojska

ljudi jagnje moje domaci proizvod i prase takodje tako da lova ne igra bitno je da se druzimo i zezamo.nemo da vas nema tad.poziv i za jereja da osvesta motore.