Glavni meni

Druzenje na jezeru Bagrdan Subota 28.04.2012

Započeo zVuk, 03 Mart, 2012, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska


Kengur


MILJAN

Cave ab homine unius libri

goranvojska

taman da kazem a ti si bio brzi.zna on de je aqvarijum.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

neskez

Nemoj da minirate dogovore!!!!

Jos jesenas smo se dogovorili da ce prvi maj biti na Zlataru

Svi ostali vikendi dolaze u obzir

UFF

bez svadje

prvi maj je losa ideja jer pola foruma vec ima tradicionalna desavanja za taj datum ali ako bas zelite nije problem

ici cemo svuda ove god
mozda u manjem broju ali na vise voznji obecavam vam



bora63

Svaka cast domacine  [thumb_up] ! Divan i lep poziv koji je tesko ignorisati sve  i da hoces a sto se tice dogovora, xmmmmmm   [neampojma] , jedino ako li ona bleja,krme,kazan i gajbe jagodinskog  [balavi]  [balavi] uspeju da usaglase Manijake u nekom razumnom roku inace dogovaracemo se mi oko datuma i do sledece godine !

neskez

Kakva svadja, kad su prase i jagnje u pitanju nema svadje


goranvojska


Lazza

domaca rakija i gajba piva stizu iz svilajnca do bagrdana, samo se vise dogovorite oko datuma !!!

Gorane preseci !
I may be dumb, but I'm not stupid.

goranvojska

28 ILI 29 APRIL 2012.po meni bolje subota 28 nedelja da se leci mamurluk.POCETAK FESTE OD 9 UJUTRU KAD SE STAVLJA KOTLIC PA DOK I ZADNJI MANIJAK OSTANE NA NOGAMA.EVO LAZA POMAZE KOLIKO MOZE.HVALA.SADMOZEMO DA ORGANIZUJEMO GLASANJE KO CE DA OSTANE POSLEDNJI NA NOGAMA OD MM.

goranvojska


UFF

sto se tice datuma ok je da se da predlog ali moj savet je da ostavite na adminima i domacinima u dogovoru da odluce definitivno da ne bi svako menjao kako njemu odgovara a na kraju se taj uopste ni ne pojavi i a zbog njegove promene dodje jos manje ljudi
tako je do sad bilo iz mog iskustva
ove sezone samo odredimo lokaciju i datum pa ko dosao dobrodosao

AndreyRR


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

zVuk

Citat: UFF poslato 04 Mart, 2012, 10:54
sto se tice datuma ok je da se da predlog ali moj savet je da ostavite na adminima i domacinima u dogovoru da odluce definitivno da ne bi svako menjao kako njemu odgovara a na kraju se taj uopste ni ne pojavi i a zbog njegove promene dodje jos manje ljudi
tako je do sad bilo iz mog iskustva
ove sezone samo odredimo lokaciju i datum pa ko dosao dobrodosao

dogovori se s goranom, pa stavi datum u naslov teme.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

hocu
ali ne jos
sta nam znaci da odredimo datum za dan kad ce biti kisa...

Gašpar

Majke mi, ne vredi nista pisati do recimo 15. aprila. Smejacete se, ali sta ako bas 28 bude snega  ;D

zVuk

gaso, zasto se to tebe tice, kad ti imas ispit tog dana....??
Ko se ljuti, uleti mu kruti