Glavni meni

Airbrush O2G

Započeo DISTRICT, 12 Januar, 2012, 23:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DISTRICT

e da si upisao bogosloviju tek bi se tad zajebo :D

Dzambo

Dobri su ti radovi i cena je korektna. Pitanje je samo da li se ljudima svidja to sto radis, onaj ko bude hteo takvu zajebanciju, izdvojice kes bez problema. A ti treba da znas zasto to radis, mislim na cenu.
Problem je sto ljudi ne shvataju da kreativan rad treba da bude najvise naplacen, nije to prodavanje jabuka na pijaci. :)

Gavrolini

Nisam hteo da te uvredim i nisam rekao da je tvoj rad nekvalitetan, vec da si kako si sam rekao jos uvek pocetnik i da nemas neki ozbiljnijh radova iz sebe. Nemas nesto sto moze da pokrije tu cenu koju trazis....to je bio savet jer neko ko ima 250e za farbanje kacige ce odneti kacigu nekom iskusnijem tipa farbacu ili braci , privuci musterije, budi jedno vreme na nuli ali razradi posao... ne moze od prve kacige zeleti da zaradis neciju mesecnu platu.   A ti razmisli da li ti je bolje da za mesec dana ofarbas 10 kaciga po 100e ili jednu od 250e. I na kraju da se razumemo, ja ne pricam nista u moju korist jer kacigu ne planiram da farbam(kupujem uvek u sari koja mi se svidja,kad se izguli,kupim novu), motor takodje farbam u jednu boju i radim nalepnice jer se skupo farbanje ne isplati ne enduro motoru.

DISTRICT

u mom slucaju konkretno, meni nije prioritet da osvajam trziste, ili da uzmem xxx puta po ovoliko ili onoliko, vec da dovatim neku kacigu (motor) i nju radim ako treba 2 meseca al kad je zavrsim da pored vlasnika iste, Ja budem zadovoljan rezultatom. Razumem da 10 kaciga po 100 evra mesecno donosi vise love, takvih shara bi mogao da napavim dosta, al dzaba kad mi nisu izazov i ne pokrece me sama ideja da ih radim, za razliku od necega sto je zahtevno uraditi, pa makar i jednom u 2 meseca, ako me razumes

Ivan1979

Citat: DISTRICT poslato 18 Januar, 2012, 01:24
donesi kacigu i radimo, ti crtas ja ti kazem kako :D

[thumb_up]
[cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Dakle ne zivis od toga....Da li mislis da ja volim da radim skutere....ne...ne volim da radim ni servise na motorima a kamoli na skuterima....dok nisam ziveo od mehanike, Gradjevinsko preduzece je radilo lepo, Samo sam restauracije radio za jednog ...naglasavam jednogt, nemca....dakle ja mu nadjem motor, restauriram ga i on dodje i pokupi ga....njegovo je 10 posto od postignute cene...po motoru 5 do 15 hiljada maraka.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

ti si de fakto umetnik  ;D ;D

DISTRICT

Citat: revolution poslato 18 Januar, 2012, 10:12
Dakle ne zivis od toga....Da li mislis da ja volim da radim skutere....ne...ne volim da radim ni servise na motorima a kamoli na skuterima....dok nisam ziveo od mehanike, Gradjevinsko preduzece je radilo lepo, Samo sam restauracije radio za jednog ...naglasavam jednogt, nemca....dakle ja mu nadjem motor, restauriram ga i on dodje i pokupi ga....njegovo je 10 posto od postignute cene...po motoru 5 do 15 hiljada maraka.....

e pa o tome ti pricam..

nano


Gašpar

Kolko bi ovako nesto izaslo?




despic

jebi ga, umesto da bude slika, ovde se  5 strana raspravlja o cenama...
sve ti je jasno...
ajde sad salji malo radove da uzivamo ;)
klasican divljak

jevta


despic

klasican divljak

DISTRICT

upravu si, necu slovo ostaviti dok nesto ne oslikam  [sutirakamen]

ЯЭВОЛУТИОН

sram te bilo, sto si uopste otvarao temu dak nisi nacrtao bar 30 kaciga i 15 motora....kad zavrsis domaci onda se javi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DISTRICT

Citat: revolution poslato 19 Januar, 2012, 20:38
sram te bilo, sto si uopste otvarao temu dak nisi nacrtao bar 30 kaciga i 15 motora....kad zavrsis domaci onda se javi....
[rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se]

Mad Max

da se ukljucim, nije lose sve ovo, mada 1.ovo je nacrtano, nije jos ofarbano (mozes perfektno ofarbat, a da ne pripremis dobro i posle pocne da se guli), tako da ne mogu reci da valja ili ne, ideja mi se svidja. 2. CENA= ko zeli GUCCI da Dusmane muci mora da plati, ali, ali, pocetnik ne moze da valja neke cene, opet ali, cenis svoj rad i to je super, mada ja bih (kad bih farbao airbrush) odneo u trstenik (mislim da je zvonko) ili kod Brace (moj komsija) i uradio, video radove (ideja je nebitna, jer moze biti samo moja ili ako se ja slozim sa predlogom) kvalitet siguran, mozda nekom nije, ali meni super, znaci treba radova da pocnes uzimat lovu neku ozbiljniju, od 200e do ??? je klasicna cena kaciga. ne kazem da si skup niti povoljan nego samo ime treba da stvoris u ovom svetu-moto.  pitao sam te za cenu oklopa sa natpisima, ako mozes i hoces reci mi koliko je izasla aprilia. inace nisam pristalica airbrush-a za sebe,samo volim da vidim sta ljudi urade (kod mene samo fabricke boje prolaze, na serijskom oklopu, a i na trkackom radim provereno) sto se tice kacige takodje.  moje misljenje tj. ukus
Brzi od smrti, Jaci od bola

gogo42

 [clapp] [clapp] [clapp] a posle da okacis onu sliku od R6 sa nalijepnicama koje su prelakirane, koje kad gledas iz udaljenosti preko 3m nemozes da primjetis jel airbrash ili ne,,,, Super Sport Replica
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

aleksr6

Citat: UFF poslato 17 Januar, 2012, 01:55
Hoce sszgo
njegova kaciga kostala 700e pa mu nije problem da plati i zaokruzi na 1000 :D
ima shojka i za 250 nova

Kanarinac

Gde? I koji model?