Glavni meni

Airbrush O2G

Započeo DISTRICT, 12 Januar, 2012, 23:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Citat: farbach poslato 17 Januar, 2012, 20:56
Moguce da je Kengur u pravu za "...prilagodi se trzistu, zivimo u Srbiji", ALI,
kada odem sa tim argumentom na pumpu, i kazem da im za litru goriva mogu dati najvise 50 dinara, jer standard u Srbiji je nizak - gledaju me belo.
Ne moze se biti velik frajer za male pare, ni kod izbora motora, telefona, garderobe, mesta za izlaske....Zasto se onda zatvararati kod farbara, ajmo i tu siroko.

Ne kazem ja da on MORA da se prilagodi, samo sam izneo svoje misljenje u vezi toga... On ne mora, kao sto ni ja ne moram da radim knjig. ispod cene... ALi ja cu pre da radim 5 po 100e, nego jednu za 250... Zasto? zato sto ne mogu da zivim od 250e...

Sutra, kada budem imao 15 firmi, i kada budem kompletan knjigovodja , verovatno necu raditi ispod cene... ALi do tada hocu jer kontam da kroz 5/8god narednih cu steci dovoljno znanja da bih mogao da biram poslove za cenu koja meni odg...

Vec sam rekao, stvar izbora... Nista licno...

DISTRICT

#161
Citat: DISTRICT poslato 16 Januar, 2012, 22:40
tj.

od ove ideje smo krenuli kao Kengurovog (skica) predloga 

DISTRICT

..

[attachment deleted by admin]

Ivan1979

ja ovde nigde ne videh ni pokusaj razbijanja passworda.....        pa da ja probam "damtidvajesjevrejadamiofarbaskacigu"

  [watching]


DISTRICT

Citat: Kengur poslato 17 Januar, 2012, 23:51
Citat: farbach poslato 17 Januar, 2012, 20:56
Moguce da je Kengur u pravu za "...prilagodi se trzistu, zivimo u Srbiji", ALI,
kada odem sa tim argumentom na pumpu, i kazem da im za litru goriva mogu dati najvise 50 dinara, jer standard u Srbiji je nizak - gledaju me belo.
Ne moze se biti velik frajer za male pare, ni kod izbora motora, telefona, garderobe, mesta za izlaske....Zasto se onda zatvararati kod farbara, ajmo i tu siroko.

Ne kazem ja da on MORA da se prilagodi, samo sam izneo svoje misljenje u vezi toga... On ne mora, kao sto ni ja ne moram da radim knjig. ispod cene... ALi ja cu pre da radim 5 po 100e, nego jednu za 250... Zasto? zato sto ne mogu da zivim od 250e...

Sutra, kada budem imao 15 firmi, i kada budem kompletan knjigovodja , verovatno necu raditi ispod cene... ALi do tada hocu jer kontam da kroz 5/8god narednih cu steci dovoljno znanja da bih mogao da biram poslove za cenu koja meni odg...

Vec sam rekao, stvar izbora... Nista licno...


ja se slazem skroz sa tobom. Za iskustvo u farbanju, procedurama istog i svemu, sve te savete mi je nesebicno i farbach licno davao jer blage veze nisam imao s tim, i imam dosta toga da ucim jos, ali, sem toga sto crtam od malena, iako znam da mozda necu imati leba da jedem od umetnosti, ipak sam decidno odlucio i zavrsio taj fax (akademiju) jer obozavam umetnost, ali iz tog raloga mislim da nisam neko ko je juce odlucio eto aj sad malo da crtkam i ja jer mi je to bas cool, pa aj da probam, nego to volim pe svega i to me pokrece, a samim tim sam sebi sam najveci kriticar ako osetim da sam nezadovaljan necim sto sam uradio, i obrnuto..al pustimo sve to ko da nisam nista rekao  [hello] ja dalje crtkam i vedzbam, vi me kritikujte ili hvalite i komentarisite jer mi je stalo i do vaseg misljenja  [cheers]

DISTRICT

Citat: Ivan1979 poslato 18 Januar, 2012, 01:08
ja ovde nigde ne videh ni pokusaj razbijanja passworda.....        pa da ja probam "damtidvajesjevrejadamiofarbaskacigu"

  [watching]


[rofl]

Ivan1979

Jel to znaci da je prosao?
  ;D

Gašpar

Pa naravno, vidis da se valja od srece ;D ;D ;D

DISTRICT

jeste  [rofl] sad moram da menjam pasword sjebo si me  [rofl]

DISTRICT

donesi kacigu i radimo, ti crtas ja ti kazem kako :D

Kengur

Moja skica nastala iz peinta za 5 min u toku pus pauze na poslu,.... :)

DISTRICT

Citat: Kengur poslato 18 Januar, 2012, 01:25
Moja skica nastala iz peinta za 5 min u toku pus pauze na poslu,.... :)

Imas posao i internet na njemu i zalis se ..gde radis ti bre   :D :D :D

Kengur

Radim kod keve. Znam da to zvuci odlicno ali veruj mi da nije... :)
Iz kancelarije ne izbijam, od ng sam sam... Dobili smo neki posao pa je keva presla u drugu kanc gde je do recimo 15h pa posle dodje u nasu kanc i ostajemo uglavno do 20h... :) Ako mi verujes nisam imao slobodan dan ne pamtim... Lazem, imao sam 2, 1 za tj 1., i drugi za Bozic.. :D Radio sam i za badnji dan... :D


EDIT: Sam me nervira skica i teras me da uzimam posle toliko godina olovku u ruke opet, a nemam vremena za to... :) Da ne moram da radim na poboljsanju imuniteta i aktiviranju u vidu sporta rado bih... :)

UFF

Citat: DISTRICT poslato 17 Januar, 2012, 19:56
pretpostavljam sa materijalom i da ja dodjem po kacigu i vratim ti je  ;)

pa to se valjda podrazumeva?

sigurno necu da je saljem aks-om pa da je izgube ko gasparu ili polome ko onaj viski skoro   ;D

DISTRICT

Citat: Kengur poslato 18 Januar, 2012, 01:33
Radim kod keve. Znam da to zvuci odlicno ali veruj mi da nije... :)
Iz kancelarije ne izbijam, od ng sam sam... Dobili smo neki posao pa je keva presla u drugu kanc gde je do recimo 15h pa posle dodje u nasu kanc i ostajemo uglavno do 20h... :) Ako mi verujes nisam imao slobodan dan ne pamtim... Lazem, imao sam 2, 1 za tj 1., i drugi za Bozic.. :D Radio sam i za badnji dan... :D


EDIT: Sam me nervira skica i teras me da uzimam posle toliko godina olovku u ruke opet, a nemam vremena za to... :) Da ne moram da radim na poboljsanju imuniteta i aktiviranju u vidu sporta rado bih... :)

a kad ja da stignem u teretanu, a moj imunitet, vataj tu olovku dolazi i za tebe vazi, pola ti radis pola ja:D

Nadalina

Ne moze on da `vata olovku, ima prece `vatanje, ovaj posla. ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

DISTRICT

Citat: UFF poslato 18 Januar, 2012, 01:37
Citat: DISTRICT poslato 17 Januar, 2012, 19:56
pretpostavljam sa materijalom i da ja dodjem po kacigu i vratim ti je  ;)

pa to se valjda podrazumeva?

sigurno necu da je saljem aks-om pa da je izgube ko gasparu ili polome ko onaj viski skoro   ;D

nije valjda HENESI PUKO  [doh]

a za transport kacige..evo duvam gume na roshulama pa krecem po srbiji, samo ostavite kacigu ispred vrata okacenu o klin  [rofl]

DISTRICT

Citat: Nadalina poslato 18 Januar, 2012, 01:40
Ne moze on da `vata olovku, ima prece `vatanje, ovaj posla. ;D ;D ;D

pa i mi umetnici imamo dushu, sto bi rekli a gde sam tu ja :D

Nadalina

Trenutno, ne znam ni gde je on, tako da - beeez suvisnih pitanja.... ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Kengur

Ja moram da ojacam imunitet jer imam zdravstveni problem... :) Teretana? Vezao sam 5 po dva dana... :D To me ne greje... :)

Inace, starim ljubavima se ne vracam...Lanac kad pukne i kad se nastavi vise nikad nije isti... Nekada davno sam krenuo na pripreme za dizajnersku... Onda cuo da su najbolje picke u ek i da ekonomisti dobro zive i budala odustala od svega... Jbg... :)