Glavni meni

Ima li muzikanata medju nama :-)

Započeo aca035, 07 Januar, 2012, 16:38

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

aca035

Ima li muzicara medju nama ko sta svira ... Skoro sam otkrio neki program za online jam pa ako se skupimo mozemo osnujemo i mm online band  8)

Gašpar

Pokusavao par meseci da sviram klavijaturu, ali posto sam izgubio volju, odustao sam  :)

MILJAN

GItarista.... Ibanez.... stil: rock.
Cave ab homine unius libri

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

E jos da vam Borisa svira bubnjeve.....ionako lupa po vas dan
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Picasoo

Propali bubnjar... Svojevremeno svirao sa nekoliko lokalnih rok bendova a kasnije sam se bavio profesionalno muzikom (8 godina)... kafane, svadbe, ispracaji i ostalo...
Sada odsviram po neku pesmu na moto desavanjima kada me puste muzicari  :P



borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

borkos

#7
Koga ne mrzi neka proveri My Space stranicu:Testicullos Habbet...
Snimljeno uzivo na probi ali je bez vokala,nemamo ga kao ni bend vise.Nazalost...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

UFF


prpa_zr

ja sam daleko od muzièara.. u stvari - jedva da sam poèetnik i to jedan prilièno dug period .. ali rado muèim svoj primerak Ibanez Roadstar II

Taraba

I ja drndam gitaru za svoju du¹u i drage kom¹ije.
Cort M600+VOX Tonelab ST.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

ja sam poznati beogradzki  slager pevac  :P :P :P ;D ;D ;D

[attachment deleted by admin]

Gašpar


mkt


Dragan_kineziolog

Klavijatura Yamaha, neka tamo
Gitara Galaxis
Harmonike, komada 3, Delicia, Weltmeister i jos neka tamo
Ne sviram nista :D  Al pjevam kad se napijem.
Tezak je zivot nas nindzi

despic

klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


despic

klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

pih svira bubanj u reagge bensu....i neije neko znanje...ja mislio on bubnjar

live drum and bass drummer
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11