Glavni meni

Hi-Fi ili vase ozvucenje

Započeo UFF, 05 Januar, 2012, 19:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Pa nema za te pare novo Uffe. A polovno moras da vidis, pride sto ovde uglavnom niko nece da se zeza s tim.

Joker

Citat: Darko poslato 07 Februar, 2015, 16:24
Citat: Joker poslato 07 Februar, 2015, 15:52
I ja sam mislio da ih zamenim, nego ne znam ni ko to radi ni sta treba da uzmem...

Hvala.

dacu ti ja telefon , pozoves se na mene i odes kod coveka da ti to resi ... provereno , sa garancijom

Ljubii braaaatttt
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

Citat: Boban_m poslato 07 Februar, 2015, 16:20
Citat: kosta66 poslato 07 Februar, 2015, 10:40
mali kef, nije lo¹e za onoga ko slu¹a a ne èeka da ga udari kafanska membrana iz drajvera u glavi i da ogluvi.

tannoy dual concentric monitor gold drajvera par i kabineti ko kao oæe da pravi il kupi par westminstera i ne bori muku sa zvukom : )
Ima i Tannoy C10, par za 100$ ali jedno 30 milja od mene, mrzi me da se cimam po guzvi. Gledacu nesto blize.

to polipropilen, dizvine¹ kurac na bicikli. tann za siromake. ne svira lo¹e u odnosu na zvuènike iz laptopa ;D al za te pare ekselense...

PECA BMW

Gotoveeee . Jos drajveri da se napakuju




Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

Citat: ðunta poslato 07 Februar, 2015, 16:24
Citat: kosta66 poslato 07 Februar, 2015, 16:04
Citat: ðunta poslato 07 Februar, 2015, 10:49
Citat: kosta66 poslato 07 Februar, 2015, 10:40
mali kef, nije lo¹e za onoga ko slu¹a a ne èeka da ga udari kafanska membrana iz drajvera u glavi i da ogluvi.

tannoy dual concentric monitor gold drajvera par i kabineti ko kao oæe da pravi il kupi par westminstera i ne bori muku sa zvukom : )

HPD 385 je lep¹i i bolji od Gold-a, no jako te¹ko naæi ispravne primerke, mada mogu da se obnove, opet s mukom, al budu tad i bolji, dugo sam slu¹ao i voleo Tanoja al te stare serije.

monitor gold dual koncentrik je vrh i kraj tehnologije prostiranja zvuka kroz prostor, tu nema dileme. sama konstrukcija tog drajvera je jednostavno haj end. tanoji su svi dobri, osim one bud¾et klase, koja je kurac ko i sve ostalo, samo ima ime. westminstere sam slu¹ao. nemam ih, nikad ih neæu imati, a dao bi dupe za njih.

sve mo¾e da se popravi, fabrika ima svih elemenata za sve njihove vrhunske drajvere, samo su cene za nas, ¹tobimirekli, nedam grdne pare za parèe papira. ja sam ranije naruèivao neke delove za njihove drajvere i èovek je bio voljan da plati koliko god da ko¹ta. enemu i dan danas fircaju za sve pare.

DC gold ima tvrdo ve¹anje za razliku od HPD 385 koje ima jednako ko drajver za Westminster i zato recone kit i postoji dan danas za HPD i koji ni¾e svira od Golda i ko¹ta lepo, a i visokotonci im se razlikuju po impedansi. Sve je taèno ko ¹to ka¾e¹ ali sve zvuèi gotovo uvek isto ili poslièno, jeste lepo ali nedovoljno rezolutno, dugo sam se ja mlatio sa njima i to ba¹ sa velikim u¾ivanjem, Westminsteri su bili pred ¹nitovani ali nikada nisu zazvuèali kod mene, sad su samo pro¹lost sa velikm mojim liènim po¹tovanjem, po¾elim ponekad da ih èujem ali ni¹ta vi¹e od toga. No naravno, drajver za svaki respekt i pru¾iæe bukvalno svakom i sa  bilo èime poteranim u¾ivanje. Tehnièki jeste blizu ideala taèkastog izvora ali ima fazni pomak makar zbog nu¾nog kondi¹a na visokotonskoj hornici.

ja po¾elim svaki dan, da ih imam i gledam. zvuk manjevi¹e. meni je za d¾ez bobar i kineski tranzistor na dve baterije od po voltipo. al onako impozantni, pa jo¹ nose ime royal... kraljevski. ko i cena :) ti si se dugo mlatio krakteristikama na ekranu, ali i sam zna¹ da mi imamo samo po par u¹iju, a te na¹e u¹i mnogo toga ne vide. savr¹ena slika je vi¹e hedonistièka potreba, no prosta ¾elja za slu¹anjem muzike. zato ja obo¾avam levak i ekser iglu na nekom prostom hmvu. dok ne zagrebe, ne u¾ivam :)

[klanjam_se] ;D
His Master's Voice

UFF

Citat: PECA BMW poslato 07 Februar, 2015, 22:05
Gotoveeee . Jos drajveri da se napakuju



a lakiranje pa poliranje do viskog sjaja?

ovako nesto:
(ko od stolara ume ovo da napravi?)

http://s4.postimg.org/tk858hh65/50f03868174b8.jpg


ðunta

Citat: kosta66 poslato 07 Februar, 2015, 22:08
Citat: ðunta poslato 07 Februar, 2015, 16:24
Citat: kosta66 poslato 07 Februar, 2015, 16:04
Citat: ðunta poslato 07 Februar, 2015, 10:49
Citat: kosta66 poslato 07 Februar, 2015, 10:40
mali kef, nije lo¹e za onoga ko slu¹a a ne èeka da ga udari kafanska membrana iz drajvera u glavi i da ogluvi.

tannoy dual concentric monitor gold drajvera par i kabineti ko kao oæe da pravi il kupi par westminstera i ne bori muku sa zvukom : )

HPD 385 je lep¹i i bolji od Gold-a, no jako te¹ko naæi ispravne primerke, mada mogu da se obnove, opet s mukom, al budu tad i bolji, dugo sam slu¹ao i voleo Tanoja al te stare serije.

monitor gold dual koncentrik je vrh i kraj tehnologije prostiranja zvuka kroz prostor, tu nema dileme. sama konstrukcija tog drajvera je jednostavno haj end. tanoji su svi dobri, osim one bud¾et klase, koja je kurac ko i sve ostalo, samo ima ime. westminstere sam slu¹ao. nemam ih, nikad ih neæu imati, a dao bi dupe za njih.

sve mo¾e da se popravi, fabrika ima svih elemenata za sve njihove vrhunske drajvere, samo su cene za nas, ¹tobimirekli, nedam grdne pare za parèe papira. ja sam ranije naruèivao neke delove za njihove drajvere i èovek je bio voljan da plati koliko god da ko¹ta. enemu i dan danas fircaju za sve pare.

DC gold ima tvrdo ve¹anje za razliku od HPD 385 koje ima jednako ko drajver za Westminster i zato recone kit i postoji dan danas za HPD i koji ni¾e svira od Golda i ko¹ta lepo, a i visokotonci im se razlikuju po impedansi. Sve je taèno ko ¹to ka¾e¹ ali sve zvuèi gotovo uvek isto ili poslièno, jeste lepo ali nedovoljno rezolutno, dugo sam se ja mlatio sa njima i to ba¹ sa velikim u¾ivanjem, Westminsteri su bili pred ¹nitovani ali nikada nisu zazvuèali kod mene, sad su samo pro¹lost sa velikm mojim liènim po¹tovanjem, po¾elim ponekad da ih èujem ali ni¹ta vi¹e od toga. No naravno, drajver za svaki respekt i pru¾iæe bukvalno svakom i sa  bilo èime poteranim u¾ivanje. Tehnièki jeste blizu ideala taèkastog izvora ali ima fazni pomak makar zbog nu¾nog kondi¹a na visokotonskoj hornici.

ja po¾elim svaki dan, da ih imam i gledam. zvuk manjevi¹e. meni je za d¾ez bobar i kineski tranzistor na dve baterije od po voltipo. al onako impozantni, pa jo¹ nose ime royal... kraljevski. ko i cena :) ti si se dugo mlatio krakteristikama na ekranu, ali i sam zna¹ da mi imamo samo po par u¹iju, a te na¹e u¹i mnogo toga ne vide. savr¹ena slika je vi¹e hedonistièka potreba, no prosta ¾elja za slu¹anjem muzike. zato ja obo¾avam levak i ekser iglu na nekom prostom hmvu. dok ne zagrebe, ne u¾ivam :)

[klanjam_se] ;D
His Master's Voice

Naprotiv, merni podaci me od davnina ne zanimaju nit im pa pridajem ikakav znaèaj, ajd neki harmonijski raspored i i zasiæene jezgra slu¾e da se lak¹e podesi po ne¹to, sutra recimo penalim radnu taèku na ampu a to ne mo¾e bez merenja. A ¹to se tièe Tanoja, èisto intuitivno sam terao Branu da vr¹i simulaciju u smeru van sveta i pameti i napravio  skoro da nema skretnicu, Aca ugradio ultra lako i meko ve¹anje, dobio +1 db, slu¹no trimovo portove,...mislim da nije niko bolje istero zvuk iz tog drajvera. I taèno je, u¹i vide ono ¹to oèi ne vide, muziku iskljuèivo slu¹am a video koncerte recimo èisto radi radoznalosti. Po¹to slièno razmi¹ljamo, drajveri sa slike su Lowtheri u Teresonic nultom kabinetu, slu¹no prepode¹enom, ako lista¹ hi-fi forume, naiæi æe¹ na moje uèe¹æe, ima vi¹e godina kako sam se izvukao iz hifilisa.
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"

PECA BMW

Citat: UFF poslato 07 Februar, 2015, 22:17
Citat: PECA BMW poslato 07 Februar, 2015, 22:05
Gotoveeee . Jos drajveri da se napakuju



a lakiranje pa poliranje do viskog sjaja?

ovako nesto:
(ko od stolara ume ovo da napravi?)


necu da lakiram , zvucnici su crna mat pa da ne mesam .. a i kutije koje vec imam su mat . kad mi dosadi lako cu da ofarbam sve u crni klavir lak i da ispoliram kao ovo sa slike tvoje ..

inace ja mogu da napravim tako nesto , sa takvom zavrsnom obradom ali ne radim to , koristim se tudjim alatom i garazom a i mnooogo vremena treba za tako nesto .
To sa slike nije komplikovano , furnirani medijapan bajcovan u crveno drvo i lakiran poliuretanom , gore medijapan plastificiran reljef mat crnom folijom ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Darko

@ Joker  a i svi ostali kad zakazu kutije  , zvucnici itd itd ...

065/4894782   i 011/4894782  , covek se zove majstor Mica , i odgovorno tvrdim da nema boljeg majstora za te stvari u bg-u...  s tim u vezi , i malo mu je guzva ( nije kao kod Revolucije u garazi ;)  ) ali ipak mora da se zvrcne pre nego sto mu se odnese nesto...

moj savet je da ne  pitate sta covek radi jer ako se zeznete i to pitate krece " ee , snago moja ..."  i onda najdetaljnija objasnjenja  o struji k, kolko oma , kolko q , kolko palac... znaci , das mu i paljba na vrata  ;)

slobodno se pozovete na Darka iz Medino benda , verujem da ce imati uticaja na bar malo korigovanje cene

Kostić

Citat: ðunta poslato 07 Februar, 2015, 22:38
Citat: kosta66 poslato 07 Februar, 2015, 22:08
Citat: ðunta poslato 07 Februar, 2015, 16:24
Citat: kosta66 poslato 07 Februar, 2015, 16:04
Citat: ðunta poslato 07 Februar, 2015, 10:49
Citat: kosta66 poslato 07 Februar, 2015, 10:40
mali kef, nije lo¹e za onoga ko slu¹a a ne èeka da ga udari kafanska membrana iz drajvera u glavi i da ogluvi.

tannoy dual concentric monitor gold drajvera par i kabineti ko kao oæe da pravi il kupi par westminstera i ne bori muku sa zvukom : )

HPD 385 je lep¹i i bolji od Gold-a, no jako te¹ko naæi ispravne primerke, mada mogu da se obnove, opet s mukom, al budu tad i bolji, dugo sam slu¹ao i voleo Tanoja al te stare serije.

monitor gold dual koncentrik je vrh i kraj tehnologije prostiranja zvuka kroz prostor, tu nema dileme. sama konstrukcija tog drajvera je jednostavno haj end. tanoji su svi dobri, osim one bud¾et klase, koja je kurac ko i sve ostalo, samo ima ime. westminstere sam slu¹ao. nemam ih, nikad ih neæu imati, a dao bi dupe za njih.

sve mo¾e da se popravi, fabrika ima svih elemenata za sve njihove vrhunske drajvere, samo su cene za nas, ¹tobimirekli, nedam grdne pare za parèe papira. ja sam ranije naruèivao neke delove za njihove drajvere i èovek je bio voljan da plati koliko god da ko¹ta. enemu i dan danas fircaju za sve pare.

DC gold ima tvrdo ve¹anje za razliku od HPD 385 koje ima jednako ko drajver za Westminster i zato recone kit i postoji dan danas za HPD i koji ni¾e svira od Golda i ko¹ta lepo, a i visokotonci im se razlikuju po impedansi. Sve je taèno ko ¹to ka¾e¹ ali sve zvuèi gotovo uvek isto ili poslièno, jeste lepo ali nedovoljno rezolutno, dugo sam se ja mlatio sa njima i to ba¹ sa velikim u¾ivanjem, Westminsteri su bili pred ¹nitovani ali nikada nisu zazvuèali kod mene, sad su samo pro¹lost sa velikm mojim liènim po¹tovanjem, po¾elim ponekad da ih èujem ali ni¹ta vi¹e od toga. No naravno, drajver za svaki respekt i pru¾iæe bukvalno svakom i sa  bilo èime poteranim u¾ivanje. Tehnièki jeste blizu ideala taèkastog izvora ali ima fazni pomak makar zbog nu¾nog kondi¹a na visokotonskoj hornici.

ja po¾elim svaki dan, da ih imam i gledam. zvuk manjevi¹e. meni je za d¾ez bobar i kineski tranzistor na dve baterije od po voltipo. al onako impozantni, pa jo¹ nose ime royal... kraljevski. ko i cena :) ti si se dugo mlatio krakteristikama na ekranu, ali i sam zna¹ da mi imamo samo po par u¹iju, a te na¹e u¹i mnogo toga ne vide. savr¹ena slika je vi¹e hedonistièka potreba, no prosta ¾elja za slu¹anjem muzike. zato ja obo¾avam levak i ekser iglu na nekom prostom hmvu. dok ne zagrebe, ne u¾ivam :)

[klanjam_se] ;D
His Master's Voice

Naprotiv, merni podaci me od davnina ne zanimaju nit im pa pridajem ikakav znaèaj, ajd neki harmonijski raspored i i zasiæene jezgra slu¾e da se lak¹e podesi po ne¹to, sutra recimo penalim radnu taèku na ampu a to ne mo¾e bez merenja. A ¹to se tièe Tanoja, èisto intuitivno sam terao Branu da vr¹i simulaciju u smeru van sveta i pameti i napravio  skoro da nema skretnicu, Aca ugradio ultra lako i meko ve¹anje, dobio +1 db, slu¹no trimovo portove,...mislim da nije niko bolje istero zvuk iz tog drajvera. I taèno je, u¹i vide ono ¹to oèi ne vide, muziku iskljuèivo slu¹am a video koncerte recimo èisto radi radoznalosti. Po¹to slièno razmi¹ljamo, drajveri sa slike su Lowtheri u Teresonic nultom kabinetu, slu¹no prepode¹enom, ako lista¹ hi-fi forume, naiæi æe¹ na moje uèe¹æe, ima vi¹e godina kako sam se izvukao iz hifilisa.

od kako sam batalio taj poso, ne pratim ni¹ta, ima 15 godina. ponekad se zajebavam sa pokojom lampom, kad nabasam kod cigana na buvljaku i to je to. zvuènike napravim sam po mojim u¹ima, pustim parkera koltrejna, otvorim tuborg i u¾ivam. jedan moj prijatelj prati hajfaj modu i nikad nije zadovoljan, a potro¹io je bogatstvo na kojekakve naprave i uvek se zaèudi kad doðe kod mene, pa kako to sav taj kr¹, nema¹ ni¹ta od alata a tako svira. ne mogu da mu doka¾em da d¾ez najbolje svira na najprostijem sistemu i da sva modifikacija ne prikazuje zvuk trube  kao kad mu zaduva u lice u¾ivo. ta pasija je gadna muka, ko se od nje izleèi saèuva pare :)

ðunta

Citat: kosta66 poslato 08 Februar, 2015, 12:54
Citat: ðunta poslato 07 Februar, 2015, 22:38
Citat: kosta66 poslato 07 Februar, 2015, 22:08
Citat: ðunta poslato 07 Februar, 2015, 16:24
Citat: kosta66 poslato 07 Februar, 2015, 16:04
Citat: ðunta poslato 07 Februar, 2015, 10:49
Citat: kosta66 poslato 07 Februar, 2015, 10:40
mali kef, nije lo¹e za onoga ko slu¹a a ne èeka da ga udari kafanska membrana iz drajvera u glavi i da ogluvi.

tannoy dual concentric monitor gold drajvera par i kabineti ko kao oæe da pravi il kupi par westminstera i ne bori muku sa zvukom : )

HPD 385 je lep¹i i bolji od Gold-a, no jako te¹ko naæi ispravne primerke, mada mogu da se obnove, opet s mukom, al budu tad i bolji, dugo sam slu¹ao i voleo Tanoja al te stare serije.

monitor gold dual koncentrik je vrh i kraj tehnologije prostiranja zvuka kroz prostor, tu nema dileme. sama konstrukcija tog drajvera je jednostavno haj end. tanoji su svi dobri, osim one bud¾et klase, koja je kurac ko i sve ostalo, samo ima ime. westminstere sam slu¹ao. nemam ih, nikad ih neæu imati, a dao bi dupe za njih.

sve mo¾e da se popravi, fabrika ima svih elemenata za sve njihove vrhunske drajvere, samo su cene za nas, ¹tobimirekli, nedam grdne pare za parèe papira. ja sam ranije naruèivao neke delove za njihove drajvere i èovek je bio voljan da plati koliko god da ko¹ta. enemu i dan danas fircaju za sve pare.

DC gold ima tvrdo ve¹anje za razliku od HPD 385 koje ima jednako ko drajver za Westminster i zato recone kit i postoji dan danas za HPD i koji ni¾e svira od Golda i ko¹ta lepo, a i visokotonci im se razlikuju po impedansi. Sve je taèno ko ¹to ka¾e¹ ali sve zvuèi gotovo uvek isto ili poslièno, jeste lepo ali nedovoljno rezolutno, dugo sam se ja mlatio sa njima i to ba¹ sa velikim u¾ivanjem, Westminsteri su bili pred ¹nitovani ali nikada nisu zazvuèali kod mene, sad su samo pro¹lost sa velikm mojim liènim po¹tovanjem, po¾elim ponekad da ih èujem ali ni¹ta vi¹e od toga. No naravno, drajver za svaki respekt i pru¾iæe bukvalno svakom i sa  bilo èime poteranim u¾ivanje. Tehnièki jeste blizu ideala taèkastog izvora ali ima fazni pomak makar zbog nu¾nog kondi¹a na visokotonskoj hornici.

ja po¾elim svaki dan, da ih imam i gledam. zvuk manjevi¹e. meni je za d¾ez bobar i kineski tranzistor na dve baterije od po voltipo. al onako impozantni, pa jo¹ nose ime royal... kraljevski. ko i cena :) ti si se dugo mlatio krakteristikama na ekranu, ali i sam zna¹ da mi imamo samo po par u¹iju, a te na¹e u¹i mnogo toga ne vide. savr¹ena slika je vi¹e hedonistièka potreba, no prosta ¾elja za slu¹anjem muzike. zato ja obo¾avam levak i ekser iglu na nekom prostom hmvu. dok ne zagrebe, ne u¾ivam :)

[klanjam_se] ;D
His Master's Voice

Naprotiv, merni podaci me od davnina ne zanimaju nit im pa pridajem ikakav znaèaj, ajd neki harmonijski raspored i i zasiæene jezgra slu¾e da se lak¹e podesi po ne¹to, sutra recimo penalim radnu taèku na ampu a to ne mo¾e bez merenja. A ¹to se tièe Tanoja, èisto intuitivno sam terao Branu da vr¹i simulaciju u smeru van sveta i pameti i napravio  skoro da nema skretnicu, Aca ugradio ultra lako i meko ve¹anje, dobio +1 db, slu¹no trimovo portove,...mislim da nije niko bolje istero zvuk iz tog drajvera. I taèno je, u¹i vide ono ¹to oèi ne vide, muziku iskljuèivo slu¹am a video koncerte recimo èisto radi radoznalosti. Po¹to slièno razmi¹ljamo, drajveri sa slike su Lowtheri u Teresonic nultom kabinetu, slu¹no prepode¹enom, ako lista¹ hi-fi forume, naiæi æe¹ na moje uèe¹æe, ima vi¹e godina kako sam se izvukao iz hifilisa.

od kako sam batalio taj poso, ne pratim ni¹ta, ima 15 godina. ponekad se zajebavam sa pokojom lampom, kad nabasam kod cigana na buvljaku i to je to. zvuènike napravim sam po mojim u¹ima, pustim parkera koltrejna, otvorim tuborg i u¾ivam. jedan moj prijatelj prati hajfaj modu i nikad nije zadovoljan, a potro¹io je bogatstvo na kojekakve naprave i uvek se zaèudi kad doðe kod mene, pa kako to sav taj kr¹, nema¹ ni¹ta od alata a tako svira. ne mogu da mu doka¾em da d¾ez najbolje svira na najprostijem sistemu i da sva modifikacija ne prikazuje zvuk trube  kao kad mu zaduva u lice u¾ivo. ta pasija je gadna muka, ko se od nje izleèi saèuva pare :)

Jedan moj poznanik koji je bio Tanoja¹ nakon nekoliko godina ne viðanja, u meðuvremenu u¹ao u ozbiljne pare, znajuæi ¹ta ima na moje pitanje kako mu radi sistem odgovorio mi je da mu prvo sve sijalice po stanu zatrepæu, radi se o naj sna¾nijoj Krel kombinaciji i svemu ¹to ide uz to, vi¹e para dato no ¹to  mo¾e da stane u Royale al d¾aba, ne kapiraju ljudi ¹ta je ideal ili sinonim dobrog zvuka, jedan lampion i jedan drajver, ne mo¾e pojaèavaèki deo ba¹ tako malo ali minimalistièki pristup je uvek superiorniji od maksimalistièkog i la¾nog verovanja da novci sviraju, pa otud nerviracija, platio a ne zvuèi ulo¾enom ni pribli¾no, èesto grdno suprotno. 
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"

ЯЭВОЛУТИОН

ima prilike da slusa Audio inovation na VB sound dvosistamcima.....posle toga na istim zvucnicima neki domaci hibrid ....cetri lampe i trafo....onako skarabudzeno.....svira ubija.....ne gadja se sve sa svim...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Gotov jedan ... jos se nesto jebem oko skretnice ali resicu i to ali sutra nemam vise snage ...


Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

VR 46

Twist of wrist!

PECA BMW

Zavrsio i drugu .. ali me jebu skretnice pa me ne pokrivaju .. trebace mi bar jos nedelju dana da uklavirim kako da ispovezujem sve ...


Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Zna li neko gde mogu da kupim Spulne za EI visokotonce ? Nekad je bilo po radnjama i cena bila neka smesna oko 200din ... gde bih sad mogao da potrazim to ?

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Upravo sam kupio Nad 7100 na ebay. Majmun je setovao kraj aukcije u 3 ujutru. Odoh da se onesvijestim.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Boban_m poslato 13 Februar, 2015, 10:06
Upravo sam kupio Nad 7100 na ebay. Majmun je setovao kraj aukcije u 3 ujutru. Odoh da se onesvijestim.

lepa ta NADalina...koja je cifra na evil-bayu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

130$ ukupno [yahoo]. A sad jurimo zvucnike.

Conti-Moto

Gde si kupio, vidim da ih slabo ima u ponudi ...?
Novo !!!
Conti ROAD !!