Glavni meni

vr 6

Započeo Uncle Bob, 14 Decembar, 2011, 03:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

samo da se pohvalim ako da bog ujutru dolaze pacijenti za 6000 tisuca nek im je sa srecom a i meni.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MIGE


Major

Prodao si nesto, kupio.....narucio?

cika zuba

Verica Rakocevic iz Inglostad-a
[/

3006

Ako je zbog uroka, trebao si na obavezno gledanje, to je tema za takve stvari.

K_A_W_A

XE XE, EEEE svakakvih ce tema biti ovde ;D Koliko sam ja skontao, ti prodajes VW, a "pacijenti" dolaze da kupe. I cemu onda ova tema?
P.S. I ja prodajem kornjacu. Kad je prodam, otvaram posebnu temu da se pohvalim. Bicete na vreme obavesteni i ocekujem da tema dogura bar na 15 strana ;D ;D  [rofl]

zmiya

Ne,nisi razumeo,ne otvara¹ temu kad proda¹,nego kad treba da dodju pacijenti..

K_A_W_A

Citat: zmiya poslato 14 Decembar, 2011, 13:01
Ne,nisi razumeo,ne otvara¹ temu kad proda¹,nego kad treba da dodju pacijenti..
E onda cu morati da otvrim dve teme, jednu temu pre pacijenata i jednu kad prodam. Pa cemo razviti debatu ;D ;D ;D Samo se bojim da cemo ugroziti "Paganinijevu" temu, sto nikako ne bih voleo ;D ;D ;D

aco.paun

Ovde je izgleda fora da æe on nekom da uvali neki vw sa vr6 motorom za 6 soma iako vredi upola od toga. [watching]

Major

A sta ako pacijenti citaju forum, pa im ne uvalis nista :D

Dragan_kineziolog

Seljacima ofarbas tri slova na golfu, kazes da je "vrgstdcfh" i onda dodas da je mk2 jer to zvuci zajebano i obavezno G17+ i eto ti para :D
Tezak je zivot nas nindzi

bokilic

Citat: UNCLEBOB poslato 14 Decembar, 2011, 03:21
samo da se pohvalim ako da bog ujutru dolaze pacijenti za 6000 tisuca nek im je sa srecom a i meni.
jel dinara ili evra :P
brmmmm

Uncle Bob

Ljudovi fala vi i na podrsci i kudjenju ode moj narodni auto nek im je sa srecom a ja tuzan cutim borim se ove zliko0vacke yevrejcice d prebrojim dok zena nije vidla da mi mi ne udari pdv.lol joj sto ih volem samo ako me baja ne izradi da ne idem dzabe u bajevac za moj san snova GPZ600r aii ako zavrsim zamolicu UFA  DA OTCEPLJUJE PIVU ZA SVE SA FORUMA racunam tipa pucicu na alkohol i pragnje 300- 400 yura da ga bem jednom se zivi sto bi rekli pokojni VLADA I DZONI Pokoj im dusi i siroki putevi gospodnji samo neka jezde... [cheers] [cheers] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

zmiya

Au ¹ta naprièa u jednoj reèenici,pa di¹i malo..

Gavrolini

molim te reci da nas zajebavas....jer ovo nije istina

Dragan_kineziolog

Tezak je zivot nas nindzi

Uncle Bob

Kume ak os d verujes veruj ako nes nemoj ja se sad cuo sas coveka i palim vrndelja d idemo po crveno belo cudoviste inace ako me nelaze to je prvi gpz600r koji je iz graza uvezen u sfrj a cijem sam sklapanju prisustvovao Rade kocka ga sklapao za CAKU. e anajveca fora ide i matori CAKA samnom da ga uzmemo e jebem te zivote kad ja u 42 ispunjavam sebi decije snove. [cheers] [cheers] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

da prebacujem onda temu?
i kad ce to pivo i prase da se konzumiraju?

Uncle Bob

kad doteramo makinu
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

ima u zabranu mestra ihaj
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM