Glavni meni

vr 6

Započeo Uncle Bob, 14 Decembar, 2011, 03:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

matori uzeo si 6 soma za labinu od VR-a i sad ces da kupis jos vecu labinu gpz....pa pocasti sebe nekim pristojnim motorom

Che

Citat: UNCLEBOB poslato 14 Decembar, 2011, 16:01
Ljudovi fala vi i na podrsci i kudjenju ode moj narodni auto nek im je sa srecom a ja tuzan cutim borim se ove zliko0vacke yevrejcice d prebrojim dok zena nije vidla da mi mi ne udari pdv.lol joj sto ih volem samo ako me baja ne izradi da ne idem dzabe u bajevac za moj san snova GPZ600r aii ako zavrsim zamolicu UFA  DA OTCEPLJUJE PIVU ZA SVE SA FORUMA racunam tipa pucicu na alkohol i pragnje 300- 400 yura da ga bem jednom se zivi sto bi rekli pokojni VLADA I DZONI Pokoj im dusi i siroki putevi gospodnji samo neka jezde... [cheers] [cheers] [cheers]

Brate jel tebi Pantela dodje nesto u rodu?

Uncle Bob

LJUDI neuzeh ga a zasto staro pravilo u Srba jedva smo izneli zivu glavu majke mu ga natepam preko telefona mi zvucao kao i svaki Srbin kad ono on pakistanac a ajd sto je on nego iskoci cela cerga  tako da znate ako neko ide da pazari nesto u okolinu bajevca bez pajser brigade ne krecite da mi ne bi dva rodjena SMITA i WETSONA  Qavali bi me u stvari navlaka da im dodje cava sa kesom i da ga sazuju i isprate kuci sad sam cimo coveka iz interventne ovo stvarno nije u redu.e da magarac se navodno zove Dusko Jovanovic. ma nema veze zamolicu nekog proverenog sa foruma da mi nesto preporuci ili da podje neko ko se razume. :o :o :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

zVuk

sta bre..?!?!?!?!

hteli da vam otmu pare???

pakistanci??!!!!???
Ko se ljuti, uleti mu kruti

MIGE

koje je god.bio vr i imas li neku sliku?

UFF

Au jbt jel sam to samo ja lud ili i vi imate problema sa citanjem i razumevanjem njegovih postova?

ranko

stas ti govorijo da sam ja takario antenu na tudj obor ?

Kengur


mkt


Uncle Bob

Da hteli su da odrade klasicnu otimacinu ali srecom bili smo brzi. :)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

a ovo je prodato momcima iz Jazovnika 97 god.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

i sta bi na kraju
tuca - bezanija ili i jedno i drugo

Uncle Bob

Ranko a o kakvoj anteni pricas???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Ma bezanija kakva tuca samo bi nas izgazili.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Nadalina

Dzukela u podznaku

Uncle Bob

a slika nije original nego je isti takav bio plus sto je na masci imao znackicu vr6
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit

Citat: UNCLEBOB poslato 14 Decembar, 2011, 20:28
Ranko a o kakvoj anteni pricas???


   Kaze da si kacio nekakvu antenu na tudji obor....

mkt

Citat: UNCLEBOB poslato 14 Decembar, 2011, 20:29
Ma bezanija kakva tuca samo bi nas izgazili.
ja bi se vratio sutra sa ekipom i lom bi im napravili

Uncle Bob

ma znam da je smesno ko, mikijev zabavnik al, meni nije bilo smesno ebiga bilo ih vise.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Ma mozda bi se i ja vratio al, ebiga uslov a i na kraju nek i oni pajseri odrade platu sto svi poreski obveznici placaju.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM