Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Jbt ovaj je na nekim teskim drogama, mozda ima jos jedna Srbija u paralelnom univerzumu, jer ova u kojoj ja zivim i ta o kojoj vucic prica ocigledno nije ista xDDD
I feel the need..... the need for speed !!!

penzos

koja je ovo dijagnoza???  [facepalm]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


bobangsxr

Pogledao dam samo nekoliko prvih minuta i covek se iznalupa gluposti da je to neverovatno... koja je to zemlja u evropi od koje je Srbija jaca?
Eto sad mozemo da kupujemo i helikoptere do mile volje [rofl] to nam je bas od zivotnog znacaja... a i u ameriku mozemo da putujemo svakog dana... ma sve nam ide extra [ludak]

ЯЭВОЛУТИОН

Ja verujem da je to sto on prica istina...uzevsi u obzir d se krece u takvom krugu ljudi...ja sam siguran da e njima nikad bolje....cita teorija relativiteta....u zavisnosti od gledista....jedino sto ne verujem da takve gluposti izjavljuje na drzavnoj televiziji.....koju ja moram da placam...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

bas to , ljude koje on srece i koji su njemu bliski stvarno (pored njega) zive bolje i svakim danom im je sve lepse ...

iz aviona pogled na srbiju je jako lep , ali kad iz njive gledas u avion i nije tako lepo ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 03 Jul, 2016, 15:13
bas to , ljude koje on srece i koji su njemu bliski stvarno (pored njega) zive bolje i svakim danom im je sve lepse ...

Ja veæ znam mnoge stvari. A vremenom æe se sve saznati o firmama koje su preuzete i dr¾avnim kreditima koji su dati.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Nama najavljuju jos 15 pfeninga oporezivanja na naftu,alkohol,cigare..,itd...  kretencine..,stvarno misle da ce ih to spasiti,a i nas..,umjesto da se trgnu i pokusaju pokrenuti proizvodnju...bilo cega..,tulipana barem pizda im materina!!!
jin-jang

DebeliZmaj

to tek kad se oslobodite od
feeeeedeeeeeeraaaacije ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Eee DZ..,nadam se i jednom, da cemo se ratosiljati budala i nastaviti dalje..,al kako je krenulo tesko,ne daju nam ovi jevropljani i ameri,crkli dabogda..
jin-jang

DebeliZmaj

fbih je veliki balast
o vratu rs, nedobijaju nista
istom a gube ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Inaèe bi postali ©vajcarska preko noæi... [facepalm]

mali_zmaj

Ma kakva ©vica,ali mi imamo jednu vladu i æao,oni imaju 4-5 kantona i vladu za svaki kanton,znas li ti koliko je to audija a8,pa tri plate da zaraðuje¹...

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Na to sam mislio, pajseri ovde, pajseri u federaciji, pajseri u rs, pajseri svuda...

DebeliZmaj

ta nakaradna tvorevina nemoze da opstane, napravljena
je samo da bi se mudzahedini privoleli na prestanak rata
da ne bude da su srbi dobili SVE sto su hteli kad si vec
drzali vecinu teritorije ....

mali zmaj ce da ti bolje pojasni ali tu rat nije gotov, samo
je trenutno suspendovan ... mozda to ne vidiyh po vecim
urbanim centrima ali postoji jasna podela na nase i njihove ....

vecina ljudi razmislja kako da prezivi ali su svi svesni pritiska
centralne vlasti i stalnih pokusaja da se anulira republika srpska
i njene tekovine


iskreno se nadam, prvenstveno zbog srba, da ce se taj nakaradni,
ugovoreni nametnuti brak sto pre mirno zavrsiti ....

srbi slibodni da slede svoj san bilo to ujedinjenje sa maticm, pa da
mzmaj moze da sere o politici ko covek ili sami da slede svoj put
kao nezavisni medjunarodni subjekt sa kojim delimo posebne
veze a ostatak bosne, a kad hrvati uzmu svoj deo, moze bude ono
sto im je plan ... islamska republika ...









Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

DZ sve objasnio....,samo se nadam da nece rata biti,za sve ostalo cu vam objasniti ukratko,zivimo,saradjujemo,al se u dubini duse bojimo jedni drugih i mrzimo se,zbog tog straha i nepovjerenja,na zalost!!!  nele karajlic u top listi nadrealista je predvidjeo ovo govno od drzave onom scenom kad predstavnici tri naroda potpisuju primirje a stranci ih tjeraju tako sto im zavrcu ruke!!!

mislim nemojte me shvatiti pogresno,i tamo ima normalnih ljudi,da ne grjesim dusu,al puno su budala posijali,onih bradatih u kratkim hlacicama...,vama je to tesko shvatiti,al u nekom periodu smo ratovali jedni sa drugima i vrlo je tesko to sve tek tako gurnuti pod tepih.. oni u sarajevu hoce islamsku republiku i djaba,hoce da srbi postanu bosnjaci i da RS bude ukinuta,i to nam stalno visi nad glavom,nazalost,tesko je zivjeti tako... oni nas iskreno mrze,dali nam zavide sto smo ih u prvim godinama rata razbucali,ili sta!?  itd,itd  ne mogu da kenjam vise o tome,jer ce da to ode do kulina bana...,a rekao sam sebi da necu da kenjam u ovim temema.

al DZ je u pravu,jebo on sliku svoju!! 
jin-jang

DebeliZmaj

ajde da kazemo da sam redovno informisan
jerbo sam porodicno vezan za klan Lovren
na potezu Banja Luka, Livno, Duvno ... odatle
i moja iskrena mrznja prema hrvatima ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


DebeliZmaj

ima i Zivanovica hrvata ...
samo na osnovu prezimena ne
mozes znati ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

Kako ®ivanoviæ mo¾e biti Hrvat?! [rofl]