Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 09:59
Ako je ¾ena pretrèava na crveno u mrklom mraku, nema krivice ovoga na motoru pa da je i 300 i¹ao...

...ima krivice...ali za prekoracenje brzine...

Lazic

Citat: Jovan D poslato 01 Jul, 2016, 10:12
Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 09:59
Na auto putu ima¹ ogradu koja treba da spreèi pe¹ake da izaðu na isti, pa opet se povremeno desi sranje. U tim sluèajevima nikad ne odgovara vozaè... Ne znam ¹ta se taèno desilo, ali na nekom sajtu je prvi komentar bio, dokle æe vi¹e ovi sa motorima da divljaju i kad æe dr¾ava da ih spreèi... Ako je ¾ena pretrèava na crveno u mrklom mraku, nema krivice ovoga na motoru pa da je i 300 i¹ao...

Na auto putu ako vozis do 120 i izleti ti pesak neces odgovarati, tu nema dileme. Dilema postoji ako ste obojica u prekrsaju. Ako se secas nesrece u Novom Sadu iz 2014. godine gde je D.V. sa Audijem usmrtio tri osobe na Bulevaru Oslobodjenja. On je prosao kroz zeleno oni kroz crveno. Ovaj konj je isao 180 i bio cuga... ipak je dobio 7 godina iako je prosao kroz zeleno. Posto je ovo banana drzava kasnije je dobio nanogicu i kucni pritvor da ne ulazimo u detalje presude... Znam da to nije omiljeni stav na forumu ali taj ko ide 300 i napravi sranje da li zato sto mu je dete, zena ili srndac izleteo na put mora nositi deo odgovornosti. Ne kazem da je ovaj momak od juce vozio brzo...

Citat: BOKYBOY poslato 01 Jul, 2016, 10:13
Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 09:59
Ako je ¾ena pretrèava na crveno u mrklom mraku, nema krivice ovoga na motoru pa da je i 300 i¹ao...

...ima krivice...ali za prekoracenje brzine...

Boki odgovorio, nema kriviène odgovornosti...

monsterbnt

Ma jebo krivicnu odgovornost... Taj decko ce sad da zivi sa cinjenicom da je samleo zenu... Inace na tom mestu i kad je upaljena ''rasveta'' jezivo je mracno...
Smrt SVIMA!!!!

mrle

Citat: monsterbnt poslato 01 Jul, 2016, 11:41
Ma jebo krivicnu odgovornost... Taj decko ce sad da zivi sa cinjenicom da je samleo zenu... Inace na tom mestu i kad je upaljena ''rasveta'' jezivo je mracno...

svakodnevno tu prolazim ¹to motorom, ¹to kolima. Najrizièniji je onaj deo pre raskrsnice kod Delte. Postoji i stazica koja direktno izlazi na kolovoz nekih 20 m pre pe¹aèkog. Jo¹ ovo kada pale svetla u 21h, jebeno ume da bude mraèno, a ludaci pretrèavaju u grupama izmeðu kola, sa punim rukama, kesama,  a ima 4 trake u tom delu.

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 01 Jul, 2016, 11:41
Ma jebo krivicnu odgovornost... Taj decko ce sad da zivi sa cinjenicom da je samleo zenu... Inace na tom mestu i kad je upaljena ''rasveta'' jezivo je mracno...
Pre 20ak godina, dva drugara i drugarica poginuli, jo¹ jedna drugarica jedva pre¾ivela, iskotrljao im se po mraku mortus pijan kreten pod kola, i¹li 60ak, drugar je uspeo da ga ne zgazi, al' su se isprevrtali vi¹e puta, tad sam èvrsto odluèio da u takvoj situaciji uop¹te ne poku¹am da izbegnem kretena, njih troje je pijanac ubio bez gri¾e savesti... Èak i da je drugar robijao budalu, spasao bi dvoje i sebe...

El Jefe

Ја сам сведок, возио сам комби, када је жена са дететом у колицима, на зебри без сигнализације, изашла на пар метара испред теретњака напуњеног песком. Који је од силине кочења почео, да се тресе као да ће се распасти. И оде она,несвесна да су живи чудом. Таман се то смири, на следећем истом таквом прелазу, паде деда са шеширом  под кола овом испред мене.
Друштво за заштиту од животиња


Alekre

Toma da ih odlikuje.

Slaninar

Krivièna odgovornost u Srbiji u velikoj meri zavisi od tekstova u novinama. Ako se masa primi, jagnje se ¾rtvuje za rad mira u kuæi - jeb'o zakone & pravdu.

P.S. Cenim da nije pametno voziti ispred kolege ©efa!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

joka

 Ja sam iz tog kraja, i poznajem ubicu, radi-o osiguranje u tehnièkom pregledu roðaka, isto prezimenjaka. Bio je tih èovek, ¹to se inaèe ka¾e, da ni mrava ne bi zgazio. Prièalo se da je imao lepu ¾enu, a sad ¹ta je tamo "¹kripalo" nije se èulo u javnosti. Ti mirni ljudi kad se otkaèe, prave prava sranja. Mesto dogaðaja je sam centar ®iti¹ta, ako je neko prolazio prema dr¾avnoj granici u srpskoj crnji, ima samo jedan semafor u centru, odmah pored je Motel, a kafiæ je tik iza motela. Sinoæ je poèeo taj Pile, iliti Èiken fest....  Stra¹no

borkos

Ma jebo mu ja mater bolesnicku, treba ga razapeti na sred Zitista.Pobio neduznu decu, sto sebe nije rokno?
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Slaninar

Citat: borkos poslato 02 Jul, 2016, 13:15
Ma jebo mu ja mater bolesnicku, treba ga razapeti na sred Zitista.Pobio neduznu decu, sto sebe nije rokno?

©ta æe maloletnici u 2 ujutru u kafani?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

Citat: Slaninar poslato 02 Jul, 2016, 14:33
Citat: borkos poslato 02 Jul, 2016, 13:15
Ma jebo mu ja mater bolesnicku, treba ga razapeti na sred Zitista.Pobio neduznu decu, sto sebe nije rokno?

©ta æe maloletnici u 2 ujutru u kafani?

kako sta ce? pa tu su da popiju metak.

Hohštapler

Relja ne seri... Nisi izlazio nikad pre 18tog roðendana...??
Citat: Slaninar poslato 02 Jul, 2016, 14:33
Citat: borkos poslato 02 Jul, 2016, 13:15
Ma jebo mu ja mater bolesnicku, treba ga razapeti na sred Zitista.Pobio neduznu decu, sto sebe nije rokno?

©ta æe maloletnici u 2 ujutru u kafani?

Muvaju pièke.
al d¾aba sad da ti obja¹njavam....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko


Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Jul, 2016, 19:47
Relja ne seri... Nisi izlazio nikad pre 18tog roðendana...??
Citat: Slaninar poslato 02 Jul, 2016, 14:33
Citat: borkos poslato 02 Jul, 2016, 13:15
Ma jebo mu ja mater bolesnicku, treba ga razapeti na sred Zitista.Pobio neduznu decu, sto sebe nije rokno?

©ta æe maloletnici u 2 ujutru u kafani?

Muvaju pièke.
al d¾aba sad da ti obja¹njavam....

[rofl]



montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mi¹ko_kolo


joka

 Sramota me, kako nam dobro ide!   :-[