Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=06&dd=30&nav_category=167&nav_id=1149612

e pa evo vam sad ovi za cije zdravlje brinete ... kakav genocid kakve picke materine :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


balcan girl

peco taj tekst jos i blago napisan kakvo je stanje u sustini ovde :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

jagodinka ... ti kukas jer nisi deo sistema
da jesi bolelo bi te bas cose za ostale ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic



mkt

jbt kad opale ovakav naslov znaci jezivo

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

monsterbnt

Sad bio na licu mesta.... Nije je prepolovio.... samo samleo i zguzvao.... Neko od njih dvoje je prosao na crveno, panduri pretpostavljaju da je zena pretrcavala posto je tu pesacki pored tramvajske stanice. Nije ni on bas polagano vozio posto je telo bilo jedno 30m od pesackog.... I ne... Nije bila na biciklu nego peske...

Ne znam dal da vam kacim sliku...
Smrt SVIMA!!!!

perlx

Kaci, i treba da se vidi.
Sta je bilo kod IMR danas, neki tezi lancani?

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

penzos

Naravno da treba! to je stvarnost, na ¾alost.
Pa ako je i¹ao 50km/h to je 13,8m/s, ona iskoèila, bum, tras, panika, koènica, stane, i eto ga 20-25 metara. Zajebano je to procenjivati, alli user je svakako. ®alosno.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

monsterbnt

Citat: penzos poslato 01 Jul, 2016, 00:38
Naravno da treba! to je stvarnost, na ¾alost.
Pa ako je i¹ao 50km/h to je 13,8m/s, ona iskoèila, bum, tras, panika, koènica, stane, i eto ga 20-25 metara. Zajebano je to procenjivati, alli user je svakako. ®alosno.

Nisi me razumeo.... telo zene je bilo na 30-tak m od mesta udara... Naravno ocevici kenjaju kako je isao nenormalnom brzinom.... I naravno on je proso kroz crveno.... trag kocenja pocinje prakticno na pesackom zato i panduri misle da je zena krenula na crveno...

motor je neka jamahica, nije zujalica... Nisam bas mogo da pridjem da vidim od pandura...



Smrt SVIMA!!!!

idanijel

mislim da je yamaha mt 07 .

mkt

aha mt07
Aleksic Dusan,88' godiste , navodno su se trkali


Lazic

Citat: mkt poslato 30 Jun, 2016, 23:27
jbt kad opale ovakav naslov znaci jezivo

CitatMotociklista je van ¾ivotne opasnosti, a kako Telegraf saznaje do nesreæe je do¹lo jer ulièna rasveta nije radila pa je vidljivost bila izutetno lo¹a, te razlog nesreæe nije prebrza vo¾nja motocikliste.
Bar su se na kraju malo oprali...

Jovan D

Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 09:37
Citat: mkt poslato 30 Jun, 2016, 23:27
jbt kad opale ovakav naslov znaci jezivo

CitatMotociklista je van ¾ivotne opasnosti, a kako Telegraf saznaje do nesreæe je do¹lo jer ulièna rasveta nije radila pa je vidljivost bila izutetno lo¹a, te razlog nesreæe nije prebrza vo¾nja motocikliste.
Bar su se na kraju malo oprali...

Ne moze rasveta na putu da bude razlog nesrece, na primer na autoputu nemas rasvetu uopste... ako vidljivost nije dobra moraju svi ucesnici saobracaja da prilagode aktivnosti uslovima saobracaja, tu mislim naravno i na pesake. Ne bih da prejudiciram nista u vezi ovog slucaja ne znam sve podatke samo sam prokomentarisao citat. 

Lazic

Na auto putu ima¹ ogradu koja treba da spreèi pe¹ake da izaðu na isti, pa opet se povremeno desi sranje. U tim sluèajevima nikad ne odgovara vozaè... Ne znam ¹ta se taèno desilo, ali na nekom sajtu je prvi komentar bio, dokle æe vi¹e ovi sa motorima da divljaju i kad æe dr¾ava da ih spreèi... Ako je ¾ena pretrèava na crveno u mrklom mraku, nema krivice ovoga na motoru pa da je i 300 i¹ao...

Jovan D

Citat: Lazić poslato 01 Jul, 2016, 09:59
Na auto putu imaš ogradu koja treba da spreči pešake da izađu na isti, pa opet se povremeno desi sranje. U tim slučajevima nikad ne odgovara vozač... Ne znam šta se tačno desilo, ali na nekom sajtu je prvi komentar bio, dokle će više ovi sa motorima da divljaju i kad će država da ih spreči... Ako je žena pretrčava na crveno u mrklom mraku, nema krivice ovoga na motoru pa da je i 300 išao...

Na auto putu ako vozis do 120 i izleti ti pesak neces odgovarati, tu nema dileme. Dilema postoji ako ste obojica u prekrsaju. Ako se secas nesrece u Novom Sadu iz 2014. godine gde je D.V. sa Audijem usmrtio tri osobe na Bulevaru Oslobodjenja. On je prosao kroz zeleno oni kroz crveno. Ovaj konj je isao 180 i bio cuga... ipak je dobio 7 godina iako je prosao kroz zeleno. Posto je ovo banana drzava kasnije je dobio nanogicu i kucni pritvor da ne ulazimo u detalje presude... Znam da to nije omiljeni stav na forumu ali taj ko ide 300 i napravi sranje da li zato sto mu je dete, zena ili srndac izleteo na put mora nositi deo odgovornosti. Ne kazem da je ovaj momak od juce vozio brzo...