Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 01 Decembar, 2013, 21:54
pa jbg nema zenski sto drka :D :D :D :D a naravno da drkam na vin disela jebote kad je frajercina do jaja iako ja nesto nisam ljubitelj celavaca ali on jeeee ahhhhhhhhh  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] :D :P a ujko koja je to merka cc ????
Pa nije Vin bas neki frajer....o.k.mozda u Okrugu kod H.....a (to je zabranjeno za izgovor) ....ali tu je i Samanta Fox riba sa njenih metar i pedeset....

p.s.
sad pogledah....pa ovo svi iz Shajera glumci
https://www.google.rs/search?q=vin+diesel+height&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=YeScUtjgF4XMygOFkIKQDA#q=dwayne+johnson+height&rls=org.mozilla:en-US:official&stick=H4sIAAAAAAAAAGOovnz8BQMDgzMHsxCnfq6-gZFpnnGBEphpaJIeX6zFF5BaVJyfF5yZklqeWFm8iFEiO9lKvyA1vyAnFUiB5KwyUjPTM0osAr7fnt9mWX7rT53VZgl-fS-dG4sBCgADEGAAAAA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

pa dobro mozda je vin nizi od mene za cirka 3cm ali eto rock je 1.96cm a tatum je bas kao ja 185cm :D a i visina nije presudna :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

Kad je izasao xXx ne da je bio frajer, nego je bio vrh frajer.... jos onaj glas... [balavi]

Elem...balcan....ima u mom selu jedan isti Vin Diesel...  :-*



edit: mislim  da je visi od tebe...

balcan girl

ce dodjemo u to tvoje selo tamo na leto da osacujemo sta se nudi :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Panco.KV




Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

E srbijo......

U Novom Sadu priveden fotoreporter agencije BETA Dragan Gojiæ


Fotoreportera Novinske agencije Beta Dragana Gojiæa danas je oko podne u Novom Sadu pripadnik VBA u civilu legitimisao i odveo ga u obli¾nji objekat na ispitivanje.
Gojiæ je pre toga fotografisao jato labudova u blizini Picerije "Æao" i u blizini objekta koji je nekada bio sedi¹te Vojnog odseka u Novom Sadu.


"Pri¹ao mi je èovek u civilu, pokazao policijsku legitimaciju i zatra¾io da mu poka¾em ¹ta sam fotografisao. Rekao sam mu da sam slikao jato labudova i pokazao mu to na fotoaparatu, nakon èega je rekao da poðem sa njim u biv¹u zgradu Vojnog odseka", isprièao je Gojiæ.

On je telefonsku vezu sa redakcijom prekinuo na zahtev tog policajca u civilu. Potom se javio nakon dvadesetak minuta i rekao da su mu uzeli liène podatke i da su ga pitali za¹to je fotografisao u blizini tog objekta.

"Predstavili su se kao pripadnici Vojno-bezbednosne agencije", rekao je Gojiæ.

Ministarstvo odbrane: Legitimisanje - rutinska provera

Legitimisanje fotografa Bete Dragana Gojiæa danas u centru Novog Sada bila je "kratka, rutinska provera", reèeno je Beti u Ministarstvu odbrane.

Gojiæ je fotografisao jato labudova u blizini Picerije "Æao" i u blizini objekta koji je nekada bio sedi¹te Vojnog odseka u Novom Sadu, a danas Centar za vanredne situacije.

DNV, UNS i NUNS osudili privoðenje fotoreportera Bete

Nezavisno dru¹tvo novinara Vojvodine, Udru¾enje novinara Srbije i Nezavisno udru¾enje novinara Srbije protestovali su danas zbog privoðenja i legitimisanja
fotoreportera Novinske agencije Beta Dragana Gojiæa u Novom Sadu.

NDNV, UNS i NUNS podseæaju nadle¾ne u Srbiji da fotografisanje labudova nije nikakvo delo protiv bezbednosti dr¾ave, a da niko ne sme da spreèava slobodu javnog informisanja, naroèito moguæom zloupotrebom dr¾avnih i privatnih ovla¹æenja, pi¹e u zajednièkom saop¹tenju tri novinarska udru¾enja.

Novinarska udru¾enja zatra¾ila su odgovor od nadle¾nih institucija na pitanje koji su zakoni Srbije prekr¹eni fotografisanjem labudova, ko je i po èijem nareðenju priveo fotoreportera Gojiæa, kao i tumaèenje vojnih organa ¹ta se - a ¹ta ne - po njihovom mi¹ljenju, sme fotografisati u Srbiji, i koji su kriterijumi za to u digitalnoj
epohi i u eri satelita.
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

Joj bre monster pa sta te cudi... Vidis da nam namecu diktatorski rezim sa ovim ''postenim'' Vucicem... trebao je tim fotoaparatom glavu da mu otvori, ali steta po aparat..!

monsterbnt

Toga nije bilo ni za vreme slobe....
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

nije sto sta,prcaju ovi na kvarno,prepadaju narod sa ''ucenjivackom politikom'' kao demokratija kurac palac,ali pisni da ti nesto ne valja na poslu aj slobodan si,aj pisni da ti je neka lopurda iz javne ustanove nesto ucinila,aj slobodan si,sve naravno nama po ledjima,aj idi obrati se MUP aj slobodan si kome bre da se obratis i opet po ledjima,aj u ovoj jebenoj zemlji pod kriminalnim rezimom pod sistemom ''samo svoja dobit'' pisni da ti bilo sta ne valja pa ces videti sta ces dobiti...demokratija cinicno tri puta ha ha ha...
Otimaju i satrase nas i sve to pod parolom ''ajde pozali se i jebacemo ti mamu''...

monsterbnt

Ma dabogda im deca zivela od prosecne plate...
Smrt SVIMA!!!!

Uncle Bob

Citat: monsterbnt poslato 03 Decembar, 2013, 09:18
Ma dabogda im deca zivela od prosecne plate...
Stvarno brutalna kletva.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


OKi

Citat: CBRR1 poslato 03 Decembar, 2013, 09:08
i...demokratija cinicno tri puta ha ha ha...
Ovo me podseti na film ,,TEZINA LANACA,,
- Pitali Hodzu sta je to DEMOKRATIJA? ,,Pa vidi ovako to ti je kao kad se ja popnem na minaret i odozgo pisam po vama, a isto to mozete i vi po meni,, !!!

PECA BMW

Zabranjeno slikanje u blizini vojnih objekata , uvek bilo i bice , kod nas i u celom svetu .

Ali naravno to je novinar pa su od komarca napravili magarca , uredno ga legitimisali i pustili dalje . Ajd sad jedno 20 emisijao o tome i bar 2 filma kako je to napad na novinara ..

i mene legitimisu na ulici pa ne pisu novine o tome !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: PECA BMW poslato 03 Decembar, 2013, 10:10
Zabranjeno slikanje u blizini vojnih objekata , uvek bilo i bice , kod nas i u celom svetu .

Ali naravno to je novinar pa su od komarca napravili magarca , uredno ga legitimisali i pustili dalje . Ajd sad jedno 20 emisijao o tome i bar 2 filma kako je to napad na novinara ..

i mene legitimisu na ulici pa ne pisu novine o tome !

Zdrav razum. Potpisujem.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Panco.KV

Tako je Peco mnogo su ovde uhvatili najmuna pa glume vecu demokratiju nego neznam gde

Plazma Keks

pa to ovaj monster nesto drami kao i svaka osoba koja radi u novinama... eh, kad biste upoznali i njegove koleginice. odmah se pretvara u zenu i tracari sa njima ;D ;D