Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Panco.KV


Lazic

@Panèo bre:
Ma ne podjebavam te, samo malo proèitaj ¹ta napi¹e¹ pre nego ¹to po¹alje¹ poruku, biæe lak¹e svima...:-* Shvati se su¹tina, ali mora da se napregne mozak... Kao da èitam Uffove ili Aljine umotvorine, skoro da treba prevodilac...:o :P I nikad, ali nikad neæu mrzeti narode, zbog pojedinaènih govana... Jebote svi smo rod na nivou dnk, ¾ivimo na okruglom zrnu pra¹ine u sred nièega, okru¾eni crnim rupama i tamnom energijom, a treba da mrzim nekoga ¹to se rodio na pogre¹nom mestu i imao roditelje kretene...:o [facepalm]

Lazic

Citat: Panco.KV poslato 01 Decembar, 2013, 20:52




Jedini razlozi ¹to sam malo emotivan prema pijanoj braæi, je ¹to mogu da odem na jebenu Kamèatku i da se uspe¹no sporazumem na æirilici i ¹to su pijani, pa mi doðu braæa po alkoholu...:D

Uncle Bob

E tako vas volim oba tri Manijaka.bem vam Mi¹a. :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

Auuuuu al si ti  [ludak] pa jel si video koliko su meni ruke pa UFF jje u jednu moju rukavicu stavio obe,pa kucam dva slova odjednom pa dok obrisem i prepravim yaboravim dokle sam stao.i ynas bre staaa  [flashing]

Lazic


CBRR1

Ma Panco i Red lupatw gluposti teske...

bas je kul voleti sve narode i nacije i ziveti u laznom ubedjenju da smo mi svi isti,ne racunajuci amere,jebo im pas mater kurvinu,sto nas upropastise,sto nas satrase zadnjih par desetina godina...


Bas je kul proseravati se kako smo svi jednaki i neduzni i kako nisu oni krivi,ko je vozio te avione ko je lansirao rakete,madjar u americkim vojnicima...


Bas je kul podrzavati pedercine i njihov sistem podrzavanja sa zapada...

Bas je kul podrzavati bolesne umove,ogranicene retardirane amere i slicne njina...


Jooooj kako su oni meni stalno nesto neupuceni i nista oni ne znaju,ti jadni dobri ameri,pisam im se bre u usta...


I bas je kul nemati svoj karakter i stav,nego jednostavno biti indolentan u svemu tome i stalno pricati kako je sve to ok...ili si lud ili glup ko kurac ili si podlozan nekom interesu pa da bi to podrzavao...



I dan danas nam austria nemacka jebu majku zbog ferdinanda,ameri nas unistise i u Bosni i Hrvatskoj a za Kosovo da i ne pricam...ali sve je to bas lepo jer meni niko sada od njih ne smeta i ja gledam da je meni dobro...

Ha ha ha


a sta je bilo svih ovih godina treba da ih volimo i podrzavamo...eee da i ja sam ogranicen pa zato se slatko nasmejem kad im neki taliban digne trzni centar u vazduh ili tome slicno...



Jebem mater svim Amerima dobrim Amerima...eh ta ravnopravnost i ssloboda izrazavanja...

Lazic

Busolovac, opet ti dete opstrui¹e spavanje, zvuèi¹ k'o pijan...:o :P :-*

balcan girl

a jebote izgibe mi pol :D pa kako ce sad da snime sledeci deo fast and furios??? srecom ne izgibe mi vin disel :D :D on je takoooo niceeeee  [balavi] [balavi] [balavi] :drka: :drka:
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Tako bih rado uèestvovao u daljoj raspravi al,ne zamerite odo ja da jebem a vi drkajte ko oæe da vidi snimak va¾i dogovoriæemo se gde da uplatite. :P :P :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

I koga ja sad treba da mrzim...??? :o
Ove mahom pokojne bezmudiæe...:o [facepalm]
Zabranjeno Pu¹enje - Pklatovi (1. Dio)

CBRR1


CBRR1

Citat: balcan girl poslato 01 Decembar, 2013, 21:19
a jebote izgibe mi pol :D pa kako ce sad da snime sledeci deo fast and furios??? srecom ne izgibe mi vin disel :D :D on je takoooo niceeeee  [balavi] [balavi] [balavi] :drka: :drka:



Balkan ti ga ladno drkas na Vin Dizela...sve sam video al zensko da drka pisu....a ne ne... :)  :)

Uncle Bob

Citat: CBRR1 poslato 01 Decembar, 2013, 21:41
Citat: balcan girl poslato 01 Decembar, 2013, 21:19
a jebote izgibe mi pol :D pa kako ce sad da snime sledeci deo fast and furios??? srecom ne izgibe mi vin disel :D :D on je takoooo niceeeee  [balavi] [balavi] [balavi] :drka: :drka:



Balkan ti ga ladno drkas na Vin Dizela...sve sam video al zensko da drka pisu....a ne ne... :)  :)
Pa normalno da nisi da si vido. :o :wtf: pao bi u trans ima klitiæ od 26 cc [rofl] [rofl] [rofl] jbte ubi æe me Jagodinka Borèanac ne mo me vi¹e provocira¹ da lupam. :-[ :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

TEEfqd

sad kad dignes tri prsta i srbi te gledaju ko stoku, toliko su ubacili seme razdora medju nama. otvaraju se teratane po parkovima sa srpskom zastavom odma u novinama OKORELI NACIONALISTI HULIGANI I STOKA ZAMISLI SRPSKU ZASTAVU OSTAVILI TU
BEZ DOZVOLE JEBOTE.to su moderni janjicari, bukvalno. decu im jebem redom svima u blicu i po slicnim novinama i govnarijama, treba da se mrzimo sad sto su nam ocevi ratovali protiv fasista i muslimana, to traze od nas. sve bi ih redom klao, prvo engleze, oni koliko su nas popisali kroz istoriju to niko nikog nije. i najvecim delom je proslo neprimeceno od javnosti i zaboravljeno. ko me mrzi zato sto sam srbin moze samo da mi popusi kurac, i dobije batine zbog toga.

Lazic

Sad me ne¹to spopade gubitak jedine zemlje koju sam do¾ivljavao kao svoju, jebite se svi odoh da se napijem...:P

Zabranjeno pusenje - Stra¾a pored Prizrena


@poglavica crvena senka:
A buksna...? :D

balcan girl

pa jbg nema zenski sto drka :D :D :D :D a naravno da drkam na vin disela jebote kad je frajercina do jaja iako ja nesto nisam ljubitelj celavaca ali on jeeee ahhhhhhhhh  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] :D :P a ujko koja je to merka cc ????
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: Panco.KV poslato 01 Decembar, 2013, 20:18
To sve idi pa  reci maloj Milici Rakic na grobu da je stradala zbog cisto glupe politike,da Amerikanci nisu stoka sto su je ubili na nosi mukica mala, i svima onim neduznim koji su izginuli od zapadnih bombi.Dali ti je neko poginuo iz kuce,porodice...nije zato tako demokratski i pricas sram te bilo ,jesi li ratovala protiv njih ..nisi .e JA jesam i opet bi za SRBIJU .
OGORCENOST...noje to ogorcenost nego MRZNJA u toj meri da me nebi potreslo ni malo kada bi svi nestali .Amerikanci su ponosni na svoju zemlju i na kucama drze zastavu svoje zemlje,kada bi neko kod nas to stavio bio bi nacionalista.Tresem se kao prut dok ovo pisem jel ne mogu da verujem koliko imamo Kandicki i biserko u zemlji.

Mostove Novog Sada im nikada neæu oprostiti. Ali obièan Amer verujem ¾ivi gore od obiènog Srbina. Oni su isto samo alat u rukama onih koji vladaju Svetom. Najjaèi alat - USA. Sutra æe to mo¾da postati Rusija, Kina, ili Indija. Sirotinja u svakom sluèaju najebe - slu¾i kao moneta za potkusurivanje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 01 Decembar, 2013, 21:54
pa jbg nema zenski sto drka :D :D :D :D a naravno da drkam na vin disela jebote kad je frajercina do jaja iako ja nesto nisam ljubitelj celavaca ali on jeeee ahhhhhhhhh  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] :D :P a ujko koja je to merka cc ????
Santimetara centimetara a mo¾ se tumaèi ko obim prase jedno iz Palmalenda. :-* :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 01 Decembar, 2013, 21:53
Sad me ne¹to spopade gubitak jedine zemlje koju sam do¾ivljavao kao svoju, jebite se svi odoh da se napijem...:P

Zabranjeno pusenje - Stra¾a pored Prizrena


@poglavica crvena senka:
A buksna...? :D
Pa jes kad ne mo¾e¹ da ono ovo. ja probo minuta jedan i po vidim da znam i neæu dalje da se muèim.I molim se budi,manituu alahu hari kri¹ni i naravno isusu da nam neko ne pokvari zezanje. [cheers] [cheers] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM