Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic



ЯЭВОЛУТИОН

jok bre....kurir pao...i to samo koverta...paketi i kontejneri i dalje samo pice.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mrle


Lazic

®ene se ¹etale u toplesu hiljadama godina, ali je "moderno" dru¹tvo to proglasilo za ne¹to u¾asno...[facepalm] mrzim kretene, a oèigledno i neki u N.Y.C. veæ 20 godina...:D

mkt

ma ja bi to bez gaca sve poslao na ulicu  ;D ;D ;D ;D

Lazic

Naravno...:D Kad bi svi bili goli, zna¹ kako bi se vodilo raèuna o ishrani...:o Debeli bi ili oslabili ili izumrli od blama...:D

Ivan1979

Citat: Laziæ poslato 04 Jun, 2013, 16:39
Naravno...:D Kad bi svi bili goli, zna¹ kako bi se vodilo raèuna o ishrani...:o Debeli bi ili oslabili ili izumrli od blama...:D
Kome bre ti da izumre a?  [zena]



pit



mkt

jeste ,al ne znam dal bi neko mogao da mi naredi da udaram zene i decu

Plazma Keks

kad vidim sve to. setim se samo ovog govora.

Charlie Chaplin final speech in The Great Dictator

verujem da su ih tako istrenirali ili mozda u tom trenutku odlepis pa udaras sve sto mrda... ako je ovo prvo, onda su stvarno sljam.

Boban_m

Policija nije nezavisna organizacija intelektualaca, nego radi tacno ono sto joj vlast kaze. Zato i postoji.

Plazma Keks

tako je, instrument vlasti

misa-pei

To je jedan od razloga ¹to mrzim policiju. ©to su tamo oti¹le gomile neostvarenih siled¾ija koje samo èekaju da èuju "milicijo, postupi po nareðenju" i da odvale narod. Poèeo sam da ih se gadim '91. kod pozori¹ta (a i onog goluba ¹to sere sa simsa, Vuka), da bi oni sami svojim postupcima u meni podizali prag netrpeljivosti, do toga da slobodno smem da ka¾em da ih mrzim, upravo zbog toga.

Èuvanje poretka protiv naroda. Jeste da im to spada u opis radnog mesta, ali prebijanje naroda koji tra¾i da pre¾ivi, nikako ne mo¾e da ide na èast. Odbranom onog re¾ima, stvoren je ovaj dana¹nji, jo¹ nakaradniji. Da je onda smenjen Milo¹eviæ, sasvim bi bila druga prièa. Ne bi isplivali razni Ðinðiæi, Tadiæi, Ðilasi, ©e¹elji i ostali koji bi eventualno tada do¹li na vlast, ali svesni da mogu ujutru da slete sa iste i verovatno bi i sleteli, a narod bi nauèio da vlast mo¾e jako brzo da se promeni.


Citat: Boban_m poslato 04 Jun, 2013, 18:06
Policija nije nezavisna organizacija intelektualaca, nego radi tacno ono sto joj vlast kaze. Zato i postoji.

Pitanje je da li u tim pojedincima koji èine policijske jedinice postoji savest, moral, ljudskost. Oèigledno da ne.
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

Citat: mkt poslato 04 Jun, 2013, 17:02
pandurska govna
http://www.telegraf.rs/vesti/735354-turski-5-oktobar-sta-se-zaista-dogadja-na-krvavim-ulicama-istanbula-i-ankare-foto-video

a sta mi cekamo?

uvek sam se pitao sto ljudi koji idu na demonstracije ne kupe gas maske i gladijatore + kaciga na glavu pa da bude fer fajt (gas maska+kaciga+gladijator iz kine sve zajedno ispod 100e)

100 pandura u opremi proviv 1000 demnonstranata ovako opremljenih

ne bi im pomogli ni vodeni topovi ni gumeni meci, morali bi da pobegnu ko picke ili da koriste vatreno oruzje

Lazic