Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.


Major


Lazic

Citat: MILJAN poslato 06 Jun, 2013, 03:46
Ma ko jebe Turke... Njihovi preci su nas klali, silovali... Otimali decu stoleæima... ©to se mene tièe, neka svi umru od gonoreje...

Konkretno sam mislio na ove ¹to pominje Slaninar, ima ih ¹irom sveta svih vera i nacija, zajednièko im je da su iskompleksirane frustrirane kukavice koji su u detinjstvu muèili ¾ivotinje i generalno sve slabije od sebe, a jaèe gledali kao u bogove... I onda su jednog dana obukli uniformu, dobili pendrek i dozvolu da biju u ime re¾ima...[facepalm]

©to se tièe turaka, mislim da istorija uop¹te nije crno bela kako su nas uèili...[hello]

pit

Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2013, 10:02
Citat: MILJAN poslato 06 Jun, 2013, 03:46
Ma ko jebe Turke... Njihovi preci su nas klali, silovali... Otimali decu stoleæima... ©to se mene tièe, neka svi umru od gonoreje...

Konkretno sam mislio na ove ¹to pominje Slaninar, ima ih ¹irom sveta svih vera i nacija, zajednièko im je da su iskompleksirane frustrirane kukavice koji su u detinjstvu muèili ¾ivotinje i generalno sve slabije od sebe, a jaèe gledali kao u bogove... I onda su jednog dana obukli uniformu, dobili pendrek i dozvolu da biju u ime re¾ima...[facepalm]

©to se tièe turaka, mislim da nije uop¹te istorija crno bela kako su nas uèili...[hello]

       Pa Lazicu nema tu crno-bela..trte mrte...ili jesi turcin ili nisi.

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2013, 10:02
Citat: MILJAN poslato 06 Jun, 2013, 03:46
Ma ko jebe Turke... Njihovi preci su nas klali, silovali... Otimali decu stoleæima... ©to se mene tièe, neka svi umru od gonoreje...

Konkretno sam mislio na ove ¹to pominje Slaninar, ima ih ¹irom sveta svih vera i nacija, zajednièko im je da su iskompleksirane frustrirane kukavice koji su u detinjstvu muèili ¾ivotinje i generalno sve slabije od sebe, a jaèe gledali kao u bogove... I onda su jednog dana obukli uniformu, dobili pendrek i dozvolu da biju u ime re¾ima...[facepalm]

©to se tièe turaka, mislim da istorija uop¹te nije crno bela kako su nas uèili...[hello]

Aha, tu smo dakle. To onaj turski udeo u tvojoj krvi prica iz tebe ;D


Lazic

@Boban:

Prièa i srpski i hrvatski i slovenaèki i èe¹ki i italijanski i nemaèki udeo, a ima i jevrejskog...:P :D :-*


@Pit:
podjednako prezirem sve narode na planeti, ¹to bi Turci imali drugaèiji tretman, govna k'o i svi ostali...:P :-*

Hohštapler

Citat: Major poslato 06 Jun, 2013, 09:53
Citat: dzimika poslato 06 Jun, 2013, 09:17
http://trojka.rs/vesti/drustvo/fila-ako-neko-udje-pucaj-i-ne-pitaj-zasto-je-usao

Mogli bi stvarno malo da koriguju Zakon.

PAMETAN èovek. Svaka mu je na mestu!  [klanjam_se] [clapp]

To je su¹tina, onaj ko èini prestup i ulazi u tvoj stan ima neku nameru, kako ti da zna¹ ¹ta je? Posle bude kasno kad skonta¹..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MILJAN

Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2013, 10:02
Citat: MILJAN poslato 06 Jun, 2013, 03:46
Ma ko jebe Turke... Njihovi preci su nas klali, silovali... Otimali decu stoleæima... ©to se mene tièe, neka svi umru od gonoreje...

Konkretno sam mislio na ove ¹to pominje Slaninar, ima ih ¹irom sveta svih vera i nacija, zajednièko im je da su iskompleksirane frustrirane kukavice koji su u detinjstvu muèili ¾ivotinje i generalno sve slabije od sebe, a jaèe gledali kao u bogove... I onda su jednog dana obukli uniformu, dobili pendrek i dozvolu da biju u ime re¾ima...[facepalm]

©to se tièe turaka, mislim da istorija uop¹te nije crno bela kako su nas uèili...[hello]
Nema tu crno belo... Do¹li, okupirali, otimali...I to je trajalo najdu¾e u na¹oj istoriji...
Polagao sam 2 istorije na pravima a prof dr. mi je dao i alternativne spise..Ali opet se svodi na to: do¹li, porobili i maltretirali-.... Haraè haraè rajo...danak u krvi... E sada neka se poubijaju svi...A tek æe da traje, jer neko gura dr¾avni prevrat..CIA je okrenula vojsku protiv policije, kod njih Vojska je delila gas maske demonstarntima.,.,..Predsednik dr¾i policiju...Ishod je jasan...Osim ako predsednik ne poklekne amerima..Onda smirela..
Cave ab homine unius libri

Slaninar

Koliko sam ja shvatio, prvih 200 godina je raji svanulo kad su Turci do¹li - manji je bio danak, nego ¹to su uzimali domaæi vlastelini (valda su bili poput ovih dana¹njih :)  ).  Posle, kad je tursko carstvo poèelo da propada, onda je bio haos. Turska je bila naprednija, civilizovanija od Srbije u vreme kosovskog boja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

seres
kome je jos svanulo kada ga okupiraju?
samo tebi i tvojima
pa vapite za nekom novom okupacijom koja ce uvesti red
a vi da merite taj red

Slaninar

Citat: farbach poslato 06 Jun, 2013, 14:31
seres
kome je jos svanulo kada ga okupiraju?
samo tebi i tvojima
pa vapite za nekom novom okupacijom koja ce uvesti red
a vi da merite taj red

Vrlo argumentovano. Ima ne¹to - koliko se kmetovima uzimalo od onoga ¹to uspeju da stvore. Valda su turci u poèetku uzimali samo desetinu. Bliski istok je u srednjem veku bio pojam po pitanju medicine, matematike, ureðenja dr¾ave. Imalo se ¹ta od njih nauèiti. Poslednjih 200 godina su bili puno gori.

Inaèe smo okupirani od 88, jogurt revolucije, al' mo¾da æe i tome doæi jednom kraj.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MILJAN

Uz svo postovanje, ali se ne bih slozio za taj "napredak i blagostanje" koje su nam doneli... Ali da ne offujem vise...
Cave ab homine unius libri

Lazic

O jebote, al' ste se raspisali...:o


@Miljan:

Tvoje dve istorije(i alternativni spisi) maèku o rep, isti autori...:P ©alim se, u pravu si delimièno...:D Ali mogu da potpi¹em da su na¹e poturice vi¹e silovali i otimali nego Turci...[facepalm]



@Slaninar:

I ti si delimièno u pravu, ali ¹to voli¹ da iritira¹ pojedine, svaka ti èast...:D



@moj divni, divno sumanuti imenjak Farbaè:

I ti si delimièno u pravu, ali da jebe rak raka, ako ti tvoj zemljak(daleki roðak/kom¹ija/"prijatelj") naplaæuje 100 dinara na dan zato ¹to di¹e¹, a tamo neki okupator(Turèin/Nemac/Beograðanin/ko god) ka¾e, to je budala¹tina, ne naplaæujemo vazduh svi moraju da di¹u, ti æe¹ i dalje sreæno da daje¹ pare lopovu i da vièe¹ "smrt fa¹izmu, sloboda narodu", jeeeeel...??? :P :-*

farbach

Onima  u Cele kuli je odlicno posluzila bliskoistocna medecina.
Ta tvoja Vojvodina je okupirana 1941 i godinu dana posle su Vojvodjani isli na zimsko kupanje.
1988 su jedne komunjare skinule druge, ali niko nije okupiran. Okupacija se tek sprema. Ima i pozivni broj za Vojvodinu - ceka.
+381 Srbija
+382 Crna Gora
+383 Nedodijeljeno
+384 Nedodijeljeno
+385 Hrvatska
+386 Slovenija
+387 Bosna i Hercegovina
+388 Prostor europskih telefonskih brojeva
+389 Makedonija
Vojvodjaneri ne znaju da okupatoru treba zemlja, a ne raja. Bice lepo na traktore pa preko Save. Taj film smo vec gledali. Posle ce gazda da se samonapujda na Rusiju, kao i tri puta do sada, a onda jovo nanovo.
Evo mali domaci za tebe.
Navedi mi umne ljude koji su se zalagali i zalazu za okupaciju, svejedno ciju, Tursku, Austrougarsku, Nemacku, Madjarsku ili ovu novu Evropsku. A ja cu ti navesti onwe koji su se borili i zalagali za SLOBODU. Samozavojevace vodi ideal punog stomaka i zato se tu regrutuju najgori, jer gde stomak vlada um trpi. Svejedno, nadji mi neke, nemoguce da ih nema.

Lazic

Citat: farbach poslato 06 Jun, 2013, 16:20
Samozavojevace vodi ideal punog stomaka i zato se tu regrutuju najgori, jer gde stomak vlada um trpi.

Iako pomalo paranoièno, ovo poslednje me odu¹evilo...:-* Samo treba èovek da te malo èaèka...:P :-*

farbach

Jos nesto da pojasnim. Ja sam Hrvat po nacionalnosti, zena mi je Madjarica, decu sam prijavio kao Eskime. Zabole me kurac za nacinalnosti, ISTINA je jedini vodic u mom zivotu, a  evropljani i vojvodjaneri me teraju na povracanje, jer znam sta su radili ovde u dva svetska rata i znam sta ce raditi ponovo. Ko volli da ljubi lance neka ljubi, ja ne.

Slaninar

Stvari ne gledam crno belo. Sve ima svojih dobrih i lo¹ih strana. Mislim da je na ovim prostorima obiènom èoveku najbolje bilo za vreme te, kako ti ka¾e¹, komunjarske okupacije - pogotovo posle 60ih godina, pa do kobne 88, kad su naci(onali)sti ponovo podivljali.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ko je pominjao poturice? to je potpuno u pravu jer niko ne mrzi srbe i srbstvo vise nego poturceni srbin jer je svestan da moze da nabroji samo 6 kolena unazad sa alijom, mehmedom i ostalima a onda idu vekovi milojice, dragutina, i ostalih i svestan je toga da mu je deda prodao veru za veceru. pazi ni to tada nije bila laka odluka, uzimao si islam ili da sacuvas bogatsvo, ili glavu, ili zenu i decu ali opet prodao si se i zato mrzis to jer si svestan da si ti izabrao laksi put a ostali nisu i zato moras da ih mrzis jer te svaki dan kad ih pogledas podsecaju da si kukavica. ali najveca greska na ovim prostorima je ta sto si izabrao veru kao nacionalnost, muslimani nisu nacionalnost oni su veroispovest a copavi zagorac im je dao nacionalnost i tu se zajebao to su sve u stvari srbi muslimanske veroispovesti doduse to bi isto moglo da se kaze i za vecinu hrvata jer su oni prosli unijacenje :D :D alaaa sereeeem majku muuuu :-* a da i srbija je jedina vazalna drzava u to vreme koja je davala danak u krvi mada kako su oni pet vekova vodili nasu musku decu u tursku ispada da smo mi ovde turci a oni tamo srbi jbg :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

farbach

Ajde onda sivo, trebaju mi imena
Velikani koji su se zalagali za okupaciju. Umetnost, kultura, politika, nebitno
Ili si sve sam smislio, a pre tebe to nikom nije palo na pamet.
Ili te je sramota od tih velikana, posto su cesto pored svog imena imali i dodatak - ratni zlocinac.