Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: mrle poslato 30 Maj, 2013, 12:03
Danas su oko 20% svih na¹ih gena veæ patentirale velike korporacije i univerziteti.
Kako se obja¹njava u ACLU, "vlasnik patentnog prava na gen ima pravo da sve druge spreèi da prouèavaju, proveravaju ili èak i posmatraju gene. Kao rezultat toga, nauèna istra¾ivanja i testiranja gena su odlo¾ena, ogranièena ili èak prekinuta zahvaljujuæi brizi za patentnim pravima na gene."

Mene samo zanima kako neko moze da da prava na gen.
To je ista ona glupost za prodaju placeva na Mesecu.. alo bre ko ovde koga zajebava... Realno svet bez ljudi ce biti jako lepsi i normalniji.


mrle


UFF

pa on vozi dakar-a
njemu to dodju kao idealni gradski uslovi za voznju i trening :D

UFF


Lazic

I onda takva rodi dete, koje jednog dana debelo i glupo baca bombe po ostatku sveta... :o [facepalm] Eutanazija za kretene...

Major

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2013, 14:43
I onda takva rodi dete, koje jednog dana debelo i glupo baca bombe po ostatku sveta... :o [facepalm] Eutanazija za kretene...

A mozda je samo klinka koja normalno raste, a ne ko danasnje klinkice koje znaju sta je pov, anal, bmc i ostalo ;)

Lazic

A mo¾da su i u ¹umici...:o More, eutanazija...


Lazic

wtf...??? :o srednji vek... [facepalm]


Lazic

na ¹ta se bacaju na¹e pare...:o

pit

Ma sramota bre.

P.S.Ko neka dva penzosa smo sto kenjaju na klupi u parku...''ne valja ovo..ne valja ono...ukrali sve ..majku im'' [blahblah]

Lazic

kao oni iz mapeta... [rofl] Dosta, prestajem da pi¹em...:D

pit

Na njih sam i mislio..nego sam cekao tebe da napises.

Lazic


Burazer

nznm da li je bilo u neko drugoj temi.. ja sam zevao par puta za vreme klipa   [zev]
http://www.kurir-info.rs/moc-zevanja-dokaz-da-je-zarazno-clanak-817271
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩



Hurricane

#5338
Citat: Burazer poslato 31 Maj, 2013, 02:25
nznm da li je bilo u neko drugoj temi.. ja sam zevao par puta za vreme klipa   [zev]
http://www.kurir-info.rs/moc-zevanja-dokaz-da-je-zarazno-clanak-817271

..zevanje nije zarazno, to je samo podsvesna reakcija posmatraèevog mozga koji reaguje tako ¹to po¹alje takoðe posvesni signal
ustima da se u mozak dopremi malo vi¹e krvi bogate kiseonikom, da bi se rashladio..
i ta podsvesna reakcija se mo¾e desiti iskljuèivo ako je posmatraè opu¹ten..tj gleda u ekran, sedi, le¾i, lagano ¹eta i sl.

probaj ovaj klip da gleda¹ na telefonu dok na primer trèi¹, nema ¹anse da izazove reakciju zevanjem..
jednostavno mozak je tada dobro prokrvljen i zevanje je poslednje ¹to bi mozak svom telu naredio da uèini..

Ivan1979

Citat: hurricane poslato 31 Maj, 2013, 10:16
Citat: Burazer poslato 31 Maj, 2013, 02:25
nznm da li je bilo u neko drugoj temi.. ja sam zevao par puta za vreme klipa   [zev]
http://www.kurir-info.rs/moc-zevanja-dokaz-da-je-zarazno-clanak-817271

..zevanje nije zarazno, to je samo podsvesna reakcija posmatraèevog mozga koji reaguje tako ¹to po¹alje takoðe posvesni signal
ustima da u mozak dopreme malo vi¹e krvi bogate kiseonikom, da bi se rashladio..
i ta podsvesna reakcija se mo¾e desiti iskljuèivo ako je posmatraè opu¹ten..tj gleda u ekran, sedi, le¾i, lagano ¹eta i sl.

probaj ovaj klip da gleda¹ na telefonu dok na primer trèi¹, nema ¹anse da izazove reakciju zevanjem..
jednostavno mozak je tada dobro prokrvljen i zevanje je poslednje ¹to bi mozak svom telu naredio da uèini..


Zevanje jeste zarazno [zev] tj. zarazan je ton ( vibracija ) ,,,, nesto slicno kao braon zvuk  ;D
Inace , zevanje je sluzilo kao podsvesni znak coporu  da je vreme za spavanje  dok smo jos blejali po pecinama.